שתף

איך לאבחן ולרפא סדקים בשדה האנרגטי בעקבות אובדן / רבקה יעקב

10.08.14

כשאנו חווים אובדן, הגוף, הפיזי והרגשי שניהם סופגים זעזוע. הגוף הרגשי מחפש את הדרך המהירה ביותר לפורקן הכאב, התסכול, הייאוש, המועקה, חוסר הוודאות. וזה מתבטא פעמים רבות בגוף הפיזי באמצעות כאבים בבטן, בלב, בגרון.

אבל לא רק הגוף הפיזי והרגשי סופגים מהלומה. גם השדה האנרגטי, והנשמה סופגים מכה. לעיתים זה יתבטא כשבר באזור הלב ולעיתים כסדקים ויראה כמו מראה שנפלה ונסדקה, אבל לא נשברה.

כשאנו באים לטפל באדם אשר חווה אובדן עלינו גם לבחון את השדה האנרגטי שלו ולבדוק האם ישנם סדקים באחד מהגופים האנרגטיים. כדי שהטיפול שלנו יצליח חייבים לאבחן את הסדקים משום שאם יש סדק בשדה האנרגטי כל האנרגיה תזלוג החוצה, ולאדם תהיה תחושה שדברים לא זזים, וכאילו הוא אינו מצליח להתגבר ולהרפא.
את הסדק או השבר בשדה האנרגטי אפשר יהיה לאבחן מיידית לאחר הטראומה או האירוע המטלטל. אך לרוב, המטופל ירגיש בנוח לאפשר לטפל בכך רק אחרי תקופה שתוגדר מצידו כזמן להמשיך הלאה.

איך מאבחנים?

מבקשים לבדוק את אזור הלב של המטופל. זו הנקודה הקריטית שממנה מתבצעת זליגה אנרגטית. יתכן שתוך כדי שיחה עם המטופל יעלו נקודות נוספות כמו צקרת הגרון, אזור הכליות, הברכיים או כפות הרגליים. אלו הם סדקים משניים הנוצרים כתוצאה מהסדק הראשי, שהוא כאמור אזור הלב.

טכניקות טיפול

כארומתרפיסטית ומטפלת באנרגיית פרחים, גיליתי ששימוש בשמנים אתריים, תמציות פרחים ופרחים חיים עוזרים באופן משמעותי לאיחוי וריפוי הסדק.
לדוגמא, מטופל שאיבד את אמו, והשדה האנרגטי סביב ליבו היה סדוק לחלוטין, קיבל טיפול בתמצית פרחים ורדים ורודות ללקיחה פנימית, תערובת שמנים למריחה על העור שמטרתה לנקות את הטראומה שנצרבה בתאים, בשדה האנרגטי, ותרמה לריפוי הסדק.
וכן שימוש בפרחים ורודים למשך שלושה שבועות. פרחים כמו ורד ורודה, ליזיאנטוסים, וגרברות ורודות כדי לאפשר למיינד להסיר התנגדויות, להתחבר ללב ולאפשר לו להרפא ולהתרחב.
בנוסף, עבודה אנרגטית על כל החסמים והעכבות שמנעו ממנו מלשחרר את הכאב ולהאחז בו.

לסיכום: אובדן הוא אירוע מטלטל לא רק לגוף הפיזי והרגשי, אלא גם לגופים האנרגטיים. במקרה כזה נאבחן שבר, סדק, או סדקים מרובים באזור הלב ובאזורים משניים נוספים בגוף. עלינו לאחות את הסדקים על מנת לאפשר לטיפול שלנו להצליח ולמנוע זליגת אנרגיה.
 
שם הכותב: רבקה יעקב
אודות הכותב: מסייעת לאנשים להתמודד עם שינויים בחייהם באמצעות טיפול באנרגיית פרחים, תמציות ושמנים אתרים.
אימייל: [email protected]
כתובת אתר: לחץ כאן

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

חיפוש במאמרים

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©