שתף

מתי יהיה שלום? / חיותה אפשטיין

20.07.14

בעקבות הפגזות ליל אמש (8/7/14) ביקשתי מהמדריכים ליצור חומת הגנה מעל שמי ישראל כדי שהרקטות לא יפגעו בבתים ובבני אדם וקיבלתי את התקשור הזה:

והיינו אומרים כי אותם שמיים אשר נפתחו למען קליטת אותם אנרגיות חדשות של אותם יציאת המלחמה. אנו אומרים כי עידן חדש מתחיל עם אותה מלחמה, כאשר אתם מכירים תודה לתהליך שאתם מחוזקים ומכבדים כל אחד בדרכו למען תובנות רבות יווצרו למען עולם חדש.

אנו אומרים כי אותם שמיים אלו לא יבטאו עצמם לאורך זמן עם אותם הזיקוקים, אותם אלו ערבים יוצרים מתוכם תוכן רצון ועוצמה, למען אותו עולם ישמע את זעקתם. אולם הם אינם מבינים שאותה דרך שמושתת על ידי שנאה למעשה יוצרת את פעולתה ההפוכה כלפי אותו עולם, וכלפי אותה מדינת ישראל. בדרך זו נפער עולם חדש מבחינתם (של הערבים) מכיוון שאלו מבקשים לומר: אנו חזקים ומחוזקים ואיננו דוגלים בדרך האור.

כל תהליך יש בו את אותה הישנוניות ויש בו את אותה הצמיחה. צמיחה נעשית כאשר נוצרים זעזועים כדוגמת אלו. אותה מלחמה הינה שינוי אנרגטי למען הבנות שישראל הינה מעצמה חזקה מאין כמוה יש לה מילה והדברות ואנו חזקים ומחוזקים כנגד עולם וכנגד האדם כולו.

אנו בדרך שמיים כאשר מייצבים התפתחות, אנו יוצרים זאת מתוך ההתאגדות המשותפת לאותם תהליכים של עוצמה. אנו יוצרים בכם את אותם התהליכים ומכבדים שאתם (עם ישראל) תהיו מתוך צמיחה אין סופית, והבנות של יציאה מתוך השאננות. למען עולם חדש יבין שאתם (עם ישראל) הינם יציבים בעולם כולו ואין על אף אחד להיות מתוך המלחמה הנגדית לכם.

אתם אמורים להבין שלמרות כל הכאב שאתם תושבים יוצרים מתוככם. אנו אומרים לכם חזקו ואמצו בדרך וצרו מתוך אותה ההבנה את אותה ההתפתחות. אתם נבחרתם ובחרתם להיות המגינים על עם ישראל מתוך אותה קירבה לאותו מקום שאתם קוראים לו גבול.

ואנו אומרים שיש שמירה חזקה על אותם שמיים מרגע זה למען קיומכם, ואל בכם הפחד למען עשיותיכם. אל תתנו לשום הפרה של איזון ליצור בכם הפרה. צרו מתוככם את אותה הבנה שאתם בקיומכם מכילים, עוצמתיים ויוצרים מתוך עוצמה זו את אותו חיזוק המדינה.

אותו חוזק הינו בדרך, בהגשמה ובגישה שאתם נוקטים. אתם בחרתם להיות באותו מקום שנקרא דרום מתוך בחירה נשמתית להבין ולהביע משמעויות של דרך, ומתוך דרך ומתוך אותם פחדים אלו שלכם לצערנו הנכם למעשה זועקים לעולם ואומרים לו: "תביט עלינו. תראה כיצד אנו סובלים וכיצד אנו מפרים את חיינו מתוך המלחמה". מכיוון שלצור את אותה שמירה של חיים יש בה את אותה החתימה הנשמתית, וליצור את אותה חוסר הבנה של תהליך יש בה מן ההתחברות עלי אדמות.

הביטו לשמיים וראו כיצד רשת הגנה ניצבת מעליכם ויוצרת בכם שמירה והגנה. אל בכם הפחד נשמות יקרות. צרו מתוככם את אותה העוצמה בלהתגבר. בחרתם להיות ולחיות מתוך אותו הפחד כחתימה נשמתית, אולם יש בכם את הבחירה לצור את אותם התהליכים מתוך הפיתוח האישי למען אותה מדינת ישראל. כאשר כל העולם רואה אתכם בסבלכם. הנכם דרך אותו סבל זועקים לאותו עולם למען יצור את אותה האהדה למען מדינת ישראל.

 

נשמות יקרות הגעתם לעולם לצור את אותה הזעקה למען חיים חדשים יטיבו עם אותה מדינת עם סגולה, וכאשר אותה מדינה-עם סגולה ידע ויבין שאין לו מדינה אחרת, ועל אותה מדינה צריך להלחם במלוא המרץ מתוך חוסר נחמדות ומתוך נחרצות יתרה. ידע אותו עולם להבין את מקומנו על פני האדמה.

כל עוד שאין הכרה משמעותית במדינת ישראל בעולם כולו, תמשיך אותה מלחמת קיום ומלחמת אחרים על פני האדמה. אותם אלו ערבים שמבקשים להביע משמעות בדרך. ידעו להבין שדרך חדשה לעולם לא תיכון אם לא יהיה רצון לתהליכי שלום. אותו תהליך של שלום אמור להתחיל מתוך הרצון מתוך ההבנה ולא מתוך השנאה. אותו עולם ערבי מלא בשנאה, ועל אותה שנאה מלמדים את אותו דור ההמשך למען משמעות של שנאה תמשיך את שורשיה גם בעתיד.

אותו עולם ערבי אינו מבין מהי משמעות של עם סגולה ומהי המשמעות של עידן חדש. אותו עולם ערבי שעיניו שונאות ויורקות גיצי שנאה אטומיים חושב שדרך חדשה לא תהיה מבלי שאתם בני ישראל לא תפנו את בתיכם ואת חייכם מעל אותה המדינה.

אולם גרעין חשוב יש לאותו עם סגולה והוא גרעין שורשי שניטע בתוך תהליכי עוצמה עוד ימים ימימה בתקופות רבות. עם ישראל שייך למדינת היהודים, וכל עוד שהיהודים לא יבינו שיש מדינה שהיא שייכת לאותו העם היהודי לא תהייה הערכה לעם ולמדינה.

אותם תהליכי מלחמה מזכירים לעם היהודי את חשיבות האחדות ואת חשיבות הביחד למען עוצמה תהווה עצמה מתוך תהליכי חיים והתחברות. ואותו אדם אשר יש בו הבנה ויש בו קיום, ידע מתוך האחד להוביל את אותו עם (ערבי) לתהליכי שלום. אולם אותו אחד באותו העולם הערבי עדיין לא נולד.

ברגע שתהליכי השנאה יכרתו עוד מהשורש תחל מדינה ערבית ומדינה יהודית אחת ליד השנייה. אולם כל עוד שקיימים אלו שיוצרים את התפוח הרקוב באותם תהליכי קושי. הם אלו שצריכים להיעקר מתוך העומק ולהיות מגורשים מעל פני תהום. אפילו אם תהליך זה יגרום לאותו בשר ודם תהליכי קושי ותהליכי חוסר הבנה וניתוקים.

כל עוד שהשנאה לא תתפוגג מהעולם מלחמות ימשיכו לעולם ועד.

אנו שולחים לכם את תדר האהבה להוביל דרך, להוביל עוצמה, ולהוביל דרכים שמחברות אדם למהות שקיימת בתוכו, והיא האהבה העצמית והאהבה הפנימית, וזאת מתוך דרך חדשה שאינה מביעה מתוך השלילה משמעות.

הבנות נוצרות מתוך תהליכי חושך אצל כל אדם שמבקש ליצור הישרדות על חייו. תהליכי השרדות מלווים כל אדם ואדם לפי המהות שקיימת בעולמו שלו. חיים שלמים מכבדים ומכובדים מתוך דרך שאין בה חזרה. כל עוד שהאדם לא יבין שהחיים שלו הם על פני האדמה ויש מספיק מקום לכולם. לא תהייה הפוגה מאותם תהליכי שנאה שנובעים מתוך קושי. אותו עם ערבי לעולם ועד יחוש נחות, ויחוש שונה מכל אותם אלו שמורמים מעל. אותו רגש נמוך ששולט באותם תהליכי צמיחתו יבין ויביע משמעות של דרך חדשה שתאיר עצמה מתוך העוצמה.

אנו אומרים שברגע שהרגש הנמוך ישנה עצמו מתוך התפתחות. חיים חדשים שנובעים מתוך הבנה יתחברו להם יחדיו. אין אנו אומרים שדרך חיים תשתנה במהירות. אנו רואים שיהיו תהליכי מלחמה נוספים עד שיקום בעולם הערבי האחד שידע להוביל ביד חזקה, ובזרוע נטויה את אותו תהליך השינוי. אולם אנו אומרים שאותו אחד עדיין לא קם, ולכן חיים חדשים של מלחמות זבות דם, וזבות עוצמה מחברים את אותם התהליכים מתוך הקושי לשני העמים.

עם ישראל שמבקש להיות הנחמד והרגשי, והעם הישמאלי עדיין תקוע בתבניות ישנות שנובעות מאגו שלילי ומרגש נמוך. כל עוד שלא יהיו תאום תדר בין שניהם, אותם תהליכי קושי ילוו עצמם מתוך תהליכי סבל עוד שנים ארוכות של התפתחות.

אנו אומרים שברגע שאדם מלווה עצמו לתהליך, וברגע שאתם בוחרים לחיות באותו עם ישראל. הבחירה של האדם היא להיות מתוך המוצלח. אולם ברגע שאדם לא בוחר להיות חלק ממדינה או שהוא אינו בוחר להיות חלק מקבוצה עליו לעזוב ולחפש קבוצה אחרת לתהליך.

אולם אנו הבריאה איננו יכולים לומר לאותם אלו ללכת. לכן אנו מהווים את אותו החיבור לאותם התהליכים שיש מתוך הקושי, ואנו אומרים: אורך רוח וסבלנות אין קיץ למען תהליכי צמיחה ילוו מתוך אור גדול ומשמעות.

הננו מודים לכם.
באהבה, ואמן שאותה שנאה תתפוגג מן העולם 

שם הכותב: חיותה אפשטיין
אודות הכותב: מטפלת רב תחומית, ומתקשרת את ספר החיים ואת משמעות החיים - כללי המשחק של העידן החדש
אימייל: [email protected]
כתובת אתר: לחץ כאן

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

חיפוש במאמרים

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©