שתף

להתחבר מחדש לאור האלוהי ולתחושת השפע האינסופי / רבקה יעקב

17.08.14

רגע ניתוק חבל הטבור של התינוק מאמו נתפס אצלינו כחווית חוסר שמלווה אותנו כל חיינו.

חבל הטבור הוא חיבור פיזי בין העובר לבין אימו שמעניקה לו את כל מה שדרוש בהיותו ברחם. מבחינה אנרגטית חבל הטבור משול לחיבור האלוהי לשפע. כל מה שאנחנו צריכים נמצא זמין, נגיש וקל להגעה.

ברגע שאנו מגיחים לאוויר העולם, מנתקים לנו את צינור ההזנה לשפע, כלומר, חותכים את חבל הטבור מה שמתקבל אצלינו מיידית כחווית חוסר. חוויה שמלווה אותנו כל חיינו.
החל מתחושה של אין מספיק לכולם, תחושת חוסר בטחון וכלה בתחושה שאני אף פעם לא מספיק טוב.

מבחינה אנרגטית, נוצר חור בגופים הקלושים באזור הטבור. חור זה אומנם הולך ונסגר עם השנים, אך החוויה הראשונית בבואנו לעולם הפיזי כבר נחקקה ונצרבה בתוכינו וזוהי חווית מחסור. לקחנו לנו את השפע.

יש כאלו המסתובבים עם דליפה באזור הטבור מעין פתח אנרגטי שמגביר ומעצים את חווית החוסר ואז הרבה פעמים תהיה תחושה של "אכלו לי שתו לי" בלבול בין יצר ליצירה, בלבול בין עשיה להתרוצצות.

איך מרפאים את תחושת המחסור שנוצרה?

מביאים הביתה פרחי אסטר סגולים, מתחברים לאנרגיה שהם מפיצים ומבקשים להזרים אותה לכיוון הטבור. בתהליך של טיפול אנרגטי או תטא הילינג נבקש מפרחי האסטר לעטוף את הטבור בעיגול ופרח אחד יש להניח במרכז הפופיק.

זה הזמן לבקש לראות את רגע הלידה וחתיכת חבל הטבור ולהתבונן בתחושה שחשתם ברגע שזה קרה. יתכן ויעלו תחושות כבדות של פחד, אימה, כאב, מאבק, שיתוק, בכי, תחושת מחנק,

זה הזמן לרפא את המקום ולנקות את האנרגיה שנשארה דבוקה ותקועה שם מיום היוולדינו.

האסטריות מתחברות לאור האלוהי. תפקידן להעניק רוגע ותחושת שלווה בזמן הניתוק ולאפשר התמוססות רכה ועדינה של חבל הטבור. כל מה שצריך לעשות, זה להסכים להרפות, לשחרר את המקום, להניח לו. לאפשר לו להגליד ולהרפא.

יתכן ויעלו דברים נוספים בתהליך, דברים שצריכים להתנקות או להרפא ועליכם לתת את הדעת עליהם. אנרגיית הפרח נשארת כשבוע, מאפשרת למקום להסגר.

בנוסף, יתכן ותגלו שיש דליפה אנרגטית מאזור הטבור היא מתבטאת בתחושה של עודף עשייה, אבל כלום לא זז או לא בא לי לעשות כלום כי גם ככה כלום לא קורה. כדי לסגור את המקום ולאפשר לו ריפוי מלא מומלץ למרוח מסביב לפופיק קרם עם שמנים אתריים מיוחדים לתהליך.

לדוגמא, אצל אחת המטופלות שלי שחוותה תחושת מחסור כל חייה, גם כשנדמה היה שיש לה כל מה שהיא צריכה. גילינו בתהליך שנוצר פתח אנרגטי גדול וכל אנרגית היצירה שלה פשוט זלגה החוצה. התסכול שלה על האנרגיה המבוזבזת היה הופך בדרך כלל לאגרסיות וכעסים שמתפרצים החוצה לעיתים ללא סיבה נראית לעין.

כדי להשלים את התהליך של חיבור מחדש לאור האלוהי ולתחושת היש וסגירת הפתח האנרגטי, היא קיבלה למרוח קרם על אזור הטבור במשך 7 ימים קרם שכלל שמנים אתרים:
קרדמון – שחרור אנרגטי
לבונה – טיהור וריפוי
ילנג ילנג - חיבור להווה
לימון – חיבור וטיהור
תפוז מר – ניקוי אגרסיות

לסיכום: רגע ניתוק חבל הטבור של התינוק מאמו נתפס אצלינו כחווית חוסר שמלווה אותנו כל חיינו. ומחברת אותנו שוב ושוב לתחושת האין, חוסר בטחון עצמי, חוסר זרימה וכו'. ריפוי התהליך אחורה בזמן וסגירת הפתח האנרגטי שנוצר יאפשרו לנו לחזור לתחושת היש, להתחבר לאור האלוהי ולשפע האינסופי של היקום.

שם הכותב: רבקה יעקב
אודות הכותב: רבקה יעקב, פותרת בעיות עם תמציות מומחית לטיפול באנרגיית פרחים, תמציות ושמנים אתריים. מסייעת לאנשים להתמודד עם שינויים בחייהם , לפרוח מבפנים ולחיות מתוך עוצמה.
אימייל: [email protected]
כתובת אתר: לחץ כאן

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

חיפוש במאמרים

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©