שתף

מיהם שליחי האור ומהן המועצות הרוחניות? / דר' ירון זפרן

19.10.14

כפי שלכל אדם יש מדריכים אישיים, גם לאנושות כמכלול יש מדריכים. המדריכים של האנושות הן ישויות גבוהות במיוחד, שמטרתן לעזור לנו להתפתח כציויליזציה. מדריכי האנושות מתקשרים דרך בני אדם ספציפיים שנבחרו על ידם לשם כך, בין אם בזכות היותם מתקשרים טובים במיוחד ובין אם בזכות היותם בעלי האישיות המתאימה להביא ידע זה לעולם.


כל ישות מתוקשרת היא יחודית, לכל אחת סוג שונה של ידע ואופן אחר להעברתו. אך המשותף לכולן הוא המסר המתקבל בגרסאות שונות, לפיו אנחנו כאנושות מצויים בתקופה קריטית ביותר של קיומנו. בידינו הבחירה אם נעבור לשלב הבא בהתפתחותנו האבולוציונית או שנהרוס את עצמנו. תפקידם של השליחים הינו להראות לנו את הדרך אל האור!

מיהם מדריכי האנושות
ספרי תקשור רבים נכתבו וממשיכים להכתב, בשמם של אותם שליחים. היות והם רבים, לא אוכל לסקור כאן את כל הישויות ומתקשריהם. לכן אביא כמה דוגמאות בולטות:
סת': הידוע מבין השליחים. הוא תוקשר על ידי ג'יין רוברטס, משוררת וסופרת שהחלה לתקשר מגיל 34, והמשיכה לתקשר אותו במשך 21 שנים, עד מותה בשנת 1984. סת' מתאר עצמו כהוויה אנרגטית שאינה נמצאת כבר במישור הפיסי, שמטרתה לעזור להתפתחות של האנושות. הידע שהעביר סת' באמצעות ג'יין רוברטס פורסם בכתביה, שהידוע ביניהם הוא "סת' מדבר: התקפות הנצחית של הנשמה".


אורין: ישות ידועה נוספת, אותה מתקשרת סאניה רומן, ילידת 1951, החיה בקליפורניה, ארצות הברית. אורין מתאר עצמו כמורה רוחני המתקיים במציאויות מספר במקביל. הוא מתייחס אל עצמו כחוקר, מורה ומדריך. הספר "לחיות מתוך שמחה" הוא התוצר הידוע ביותר של שיתוף הפעולה ביניהם.
סאניה רומן עבדה עם מתקשר נוסף בשם דואיין פקר, שהמדריך שלו, דה-בן, החל לתקשר גם עימה. דה-בן הוא ישות אור המתקיימת לפי דבריו על המימד הרביעי והחמישי ומעבר, עליהם לפיסיקה "שלנו" אין עדיין ידע.


ראמת'ה: ישות המתוקשרת דרך ג'ייזי נייט מוושינגטון, ארצות הברית. ראמת'ה טוען שמקורו בלמוריה הקדומה. לפני 35,000 שנים הוא היה מנהיג רוחני גדול. הוא מלמד אותנו שאנו יכולים להיות כל דבר שנרצה, כיוון שמקורנו אלוהי. שירלי מקליין, בספרה "תלויה על חוט השערה", תיארה את התרשמותה האישית ממנו כמורה גדול.


באשאר: מתוקשר על ידי דריל אנקה, מלוס אנג'לס, ארצות הברית. הוא מספר שמוצאו מהכוכב אסאסאני, הנמצא 500 שנות אור מאיתנו, בכוון קבוצת הכוכבים "אוריון". באשאר כרת עם אנקה, מתקשרו, "חוזה" בן 9 שנים, שמטרותיו קשורות לשפור העולם. הוא ידוע כמי שהעביר בתקשור את הידע הספציפי ביותר עד כה מבחינה טכנולוגית.

קבוצות של ישויות ומועצות אור
בנוסף לישויות אינדיבידואליות, קיימות קבוצות של ישויות ומועצות רוחניות המעבירות מסרים לאנושות דרך מתקשרים שונים. בחלק מהמקרים הם מדברים כישות אחת, ובמקרים אחרים באמצעות דובר. הנה כמה מהקבוצות הידועות:
קריון: ישות קולקטיבית, המגדירה עצמה כ"תודעה המתקיימת בכל היקומים". לקריון ידע על המתרחש בכל מקום ביקום, כולל על כדור הארץ. במובן מסוים קריון משקף את תודעת האל. הוא רואה אותנו, בני האדם, כמי שהתנתקנו מהמודעות הרוחנית למה שמעלינו. מטרתו היא "להחזיר אותנו הביתה" אל האלוהות שבתוכנו. קריון מדבר ברוח של אהבה וכנות, ומביא ידע רוחני שיעזור לנו בתהליך ההפיכה לאנשים טובים יותר. הוא מתוקשר על ידי לי קרול, איש עסקים שחי בקליפורניה, ארצות הברית. ספריו תורגמו למעל 20 שפות.


לזאריס: הוא ישות קולקטיבית שקדמה לקריון. הוא תוקשר משנת 1974 על ידי ג'ק פורסל מפלורידה, ארצות הברית. הוא חותר להביא לאנושות ידע שיעזור לה לשנות את התכנות השלילי שלה המכוון להרס עצמי, ולהרחיב את ראיית עולמה.


הפליאדיאנים: קבוצת ישויות המתוקשרים משנת 1988 על ידי ברברה מרסיניאק. אלו הן ישויות רוחניות שמקורן בקבוצת הכוכבים באותו שם. בספרה "מבשרי השחר", היא מספרת שנבחרה על ידם להעביר מסרים לאנושות, שתמציתם להתנקות מהאגו האישי כדי להפוך לישויות קוסמיות. היא כתבה עוד מספר ספרים, שתורגמו לכ-20 שפות. הפליאדיאנים מתוקשרים גם על ידי מתקשרים אחרים, כמו ליאה שפירו. בסגנונם השנון הם באים לעזור לאנושות במעברה החשוב אל העידן החדש.


האחווה הלבנה: קבוצה המורכבת מהמורים הרוחניים הגדולים ביותר של האנושות, ביניהם – ישו, בודהה, מריה, קונפוציוס, סאן ג'רמיין (אלכימאי ידוע) ועוד. האחווה הלבנה מעודדת את האבולוציה של האנושות, את החינוך הרוחני, האומנויות והמדעים. מקור הידע על מועצה חשובה זו היא התאוסופיה, בראשותה של הלנה בלבטסקי.


מועצת התשעה: קבוצת ישויות מפותחת שתפקידה לשמר את האיזון ביקום. יש להם קשר מיוחד לכדור הארץ, בהיותו המקום היחיד ביקום בו יש בחירה חופשית, לטענתם. דובר הקבוצה הוא תום, המתוקשר על ידי פיליס שליימר, שתיעדה את המסרים שלו בספרה "כוכב הבחירה היחיד".


במאמרי הבא אלמד כיצד ליצור קשר עם אותן ישויות ומועצות באמצעות תקשור!

שם הכותב: דר' ירון זפרן
אודות הכותב: דר´ זפרן הוא מורה רוחני ידוע, סופר רב מכר ומנחה סדרה משלו בטלויזיה. הוא מנהל את המכללה ללימודים רוחניים, המציעה קורסי תקשור, שחזור גלגולים, קואצ'ינג רוחני ופסיכותרפיה רוחנית. הוא נחשב מורה של מורים בקהילה האלטרנטיבית. רבים מתלמידיו עוסקים בתקשור, שחזור גלגולים ואימון רוחני כמקצוע. ניתן ליצור עימו קשר באמצעות "המכללה ללימודים רוחניים", בטלפון 03-5660066
אימייל: [email protected]
כתובת אתר: לחץ כאן

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

חיפוש במאמרים

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©