שתף

העולם משתנה / איה הוד

04.06.18

האם זה מרגיש לכם כמו הצומת הכי גדולה שהגעתם אליה עד היום, רק שהפעם, לא רק שאתם לא יודעים מה לבחור ולאן ללכת, אלא אפילו לא רואים את השבילים.
העולם השתנה! לרוב לא ברור מה בדיוק השתנה, או על מה לשים את האצבע, אך ניתן לחוש בכך. דבר אינו פועל כסדרו.

החינוך משתנה, יש דעות הסבורות שהחינוך כפי שפעל ב-100 שנים האחרונות על ידי הגדרת הילדים על פי מספרים וציונים, סדר, משמעת, דיכוי יצירתיות ורגשות הולך להעלם מן העולם.
אין מקריות בעלייה ברמת האלימות בבתי הספר למימדים בלתי נתפסים.

התינוקות והילדים של היום שונים וכהורים ניתן לראות שמשהו שונה אך לא תמיד אנחנו מבינים מהו הדבר. (אולי שמעתם פעם או פעמיים את המונחים ילדי האינדיגו, ילדי הקריסטל וילדי הקשת ולא היה לכם מושג על מה מדובר) את הילדים החדשים של היום לא נוכל לחנך כפי שחינכו אותנו ואם ננסה צפויים לנו חיים קשיים והרבה למידות.

גם העבודה משתנה, השוק השתנה, הכלכלה משתנה, הכל כ"כ מהיר ולא קבוע. אין יציבות....

הטבע משתולל, צונאמי, הוריקנים, התפרצויות הרי געש, רעידות אדמה, משקעי גשם גדולים שלא נראו כמותם בעונות לא רגילות, חמסינים, הצפות.....

הטרור גובר, המלחמות פורצות ...ונדמה שהעולם משתגע.

הדבר יוצר אצל רבים בלבול, חוסר כיוון, חוסר רצון, איבוד משמעות, שינויים קיצוניים במצבי הרוח, חרדות ופחדים, התפרצויות ויציאה מכלל שליטה וביטויי חולי שונים.
ה"עולם הישן", כפי שאני נוהגת לכנותו, מתפורר. הניסיונות החוזרים לפעול בדרך הרגילה לה הורגלנו אינם עובדים כי החוקים השתנו והדבר מותיר אותנו מתוסכלים ומבוהלים. הכל מרגיש בתוהו ובוהו .

בואו ננשום עמוק...
בואו נשאל שאלות...
בואו נעמיק לתוך עצמנו ונגלה עולם חדש...

כאשר אנו מבינים שהעולם הסובב סביבנו הוא שיקוף של הלך מחשבותינו ואמונותינו נבין גם שיש בכוחנו לשנות זאת. יש בכוחנו לשנות את המציאות שלנו. העולם ממשיך בתוכניתו, דברים קורים לנו כל הזמן, מה שיקבע את ההשפעה שלהם עלינו הוא התגובה שלנו אליהם, הבחירה שלנו להיכנס לדרמה ולשחק את המשחק. אם נשנה את האופן בו אנו מגיבים המציאות שלנו תשתנה באופן אוטומטי! נסו ותיווכחו.


מה שאנו מקרינים כלפי חוץ - זה מה שאחרים יקלטו עלינו, אם נאהב את עצמנו - אחרים יאהבו אותנו. הכל קשור אחד לשני ותלוי במה אנו משדרים לעולם.


התחילו היום במשהו קטן - זהו תגובה אוטומטית שיש לכם לאירוע מסויים שגורמת לצער או עצב והחליטו במודע לשנות אותה - תראו מה קורה.

שחררו את הילד הקטן שבפנים, הילד הפצוע, חבקו אותו, אמרו לו שהכל בסדר ותחת השגחה אלוהית, ספרו לו כמה אתם אוהבים אותו, תמכו בו.

החליטו שמהיום אתם מתחילים להקשיב לצו ליבכם שמנסה לדבר אליכם יום יום, פתחו אוזניים, מצאו את האיזון, העזרו בטיולים בטבע, בשפת הים, החליטו בכל יום לעשות משהו קטן טוב עבור עצמכם. אמרו לעצמכם בכל לילה לפני השינה כמה מילים מעצימות.

הגיע הזמן לבחור! איפה אתם רוצים לחיות?

 
שם הכותב: איה הוד
אודות הכותב: נטורופתית מוסמכת R.na. מתמחה בטיפול בבעיות ומחלות דרכי עיכול בשילוב הטיפולי של תזונה, צמחי מרפא, דמיון מודרך ו- EFT.

אימייל: [email protected]

כתובת אתר: לחץ כאן

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

חיפוש במאמרים

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©