שתף

מרגישים את השינוי? / White feather

19.11.17

לאחרונה אני שומעת יותר ויותר אנשים ומטופלים, שנתקלים בתסמינים חריגים, כגון חרדה, סחרחורת, עקצוצים בגוף, תשישות, בלבול, כאבים בלתי מוסברים, חוסר יכולת להתמקד, צלצולים באוזניים או חוסר מנוחה כללי.

הדפוס הנפוץ שאני נתקלת בו הוא "עומס אנרגטי", כמעט כמו מעגל חשמלי שיש בו עומס יתר.

הפיזיולוגיה שלנו היא באמת מעגל חשמלי מורכב מאוד. ככל שאנו מתקדמים בזמנים אלו המהירות משתנה, אנחנו נמצאים בתקופה מואצת של שדרוג המעגלים שלנו, ואם חשמל מתווסף ללא שדרוג המעגל שבו הוא עובר, עלולים להיות סימפטומים ותסמינים כמו אילו שציינתי למעלה.


חשבו למשל על מתח של 220V בחיווט של 110V. כעת, בתקופה זו בה התדרים עולים והגופים שלנו עדיין בהסתגלות ושדרוג, עלינו יותר מתמיד להיות מעוגנים באופן מלא ולהיות בהווה בנוכחות כמה שיותר.


ישנם מספר דברים שניתן לעשות על מנת לסייע ל "חיווט מחדש", אז אם אתם חווים תופעות אלו, ובכלל רוצים להכיל את התדרים החדשים בקלות יותר אתם מוזמנים לקרוא וליישם את הדברים.

לפניכם, 14 טיפים לשינוי התדר - המלצות הכרחיות:

1. ראשית, יש לשלול גורמים רפואיים אפשריים (כלומר בדקו שאין בעיה רפואית כלשהי).


2. קבלו שינה מספקת וזמן מנוחה/רגיעה. ללא רגשות אשם גופכם נמצא כעת בהתמודדות עם כמות גדולה של אנרגיה חדשה בשלב זה, וזקוק לתמיכה כדי להתמודד עם זה.


3. שתו כמות רבה של מים חיים באיכות טובה, השתמשו במכשירים מטהרים ומסננים, מי מעיינות אם יש בקרבת מגורכם, הרתיחו מים אילו וברכו על המים, אתם צריכים לשתות מספיק כדי להיות מנגנון צמא וטבעי - אם אתה אחד מאותם אנשים שהם 'לא צמאים" דע שאתה ככל הנראה מיובש כרוני.


4. קירקוע, קרקוע קרקוע! להתחבר לאמא אדמה בכל הזדמנות אפשרית על ידי הליכה על האדמה יחפים, להיכנס למים טבעיים (אגמים, נהרות, מעיינות, אוקיינוסים), להתחבר עם עצים (לחבק עצים), להיות מודע למרוץ הזמן שלך, ולא רק למהר ממקום אחד למשנהו. ניתן גם לעשות עבודה עם הארקת גבישים כגון אובסידיאן, טורמלין שחור, סמוקי קוורץ, פיריט והמטיט או פשוט לשים קריסטל מסוג זה בכיס באופן קבוע, כאשר במודע שלנו אנו מחזיקים במחשבה שקריסטל זה עוזר לנו להתקרקע.
תוכלו גם לעגן את עצמכם לאדמה, על ידי דמיון מודרך להתחבר אל כוכב האדמה שלכם ואל הרשת האנרגטית/קריסטלית המקיפה את כדור הארץ ובקשו מאמא אדמה איכויות של קרקוע ואיזון.

 
5. שמרו על ההילה שלכם ברורה וחזקה באמצעות שיטות כגון יוגה וצ'י גונג. ייתכן שתרצו גם לקרוא למלאך מיכאל לעבוד איתכם על חיזוק וניקוי המרחב האנרגטי שלכם. ניתן לטהר את ההילה גם על ידי אמבטייה עם מעט מלח, להכניס אוזניים מתחת למים ולשיר אום ( לשיר - 2/3 אווווו ו1/3 אחרון מממממ....) ההדהוד של הקול הוא העוצמתי ביותר, כיוון שהוא מתוך הגוף, בנוסף, המים הם המוליך הכי טוב בטבע ומעבירים את הצלילים פי 4 יותר עוצמתי מאשר האוויר, לכן אנו מטפלים עם קערות הקריסטל במים, דבר נוסף למים יש זיכרון ואנחנו 70 אחוז מים, העוצמה של השימוש בצלילים עם כוונת הריפוי והאיזון במים היא אדירה.


6. האנחו כמה שיותר, אנחה היא סוד להתחבר להווה באופן מיידי ולשחרר אנרגיה עודפת.


7. צמצמו או המנעו מצפייה בטלוויזיה וקריאה של עיתונות ומדיה, שימוש רב במחשב, סלולרי או מכשירים מפיצי קרינה נוספים.


8. רצוי לא להאזין לרדיו בתקופה הזו, אלא, למוסיקה מרפאה ללא מילים.


9. לא לחמם את האוכל שלכם במיקרוגל!!! ובטח לא את של הילדים שלכם.


10.תרגלו נשימות עמוקות, בשילוב עם הדמיה לזימון אנרגיה וחיבור עמוק לבטן האדמה, נשמו אל הלב שלכם ואל הלב של אמא אדמה, נשימה פנימה מזמנת אנרגיה ומרחיבה את השדה האלקטרומגנטי סביב הלב (הטורוס) ובנשיפה שולחים אהבה מהלב דרך כפות הרגליים המתארכות אל לב אמא אדמה.
זכרו להיות מכווננים ולבקש שהחוויות שלכם יתרחשו בהרמוניה, בברכה ובקלות לטובתכם הנעלה.


11.עסקו בתרגול מודעות יומית, כגון מדיטציה, המהום או נשימות עמוקות, נשימה נכונה היא נשימה מלאה - נושמים לבטן, ממנה אל בית החזה ואל הגרון ועוצרים את הנשימה ל3- שניות ומשחררים, אח"כ ל-2 שניות ואחכ לשניה אחת. (ניתן גם להתחיל ב-7 שניות ולרדת, תלוי במצב המתח בגוף)


12. כדאי לקבל טיפולים במגע, כגון עיסוי, גם זה עוזר לקרקע אותנו במציאות נוכחית.


13. מומלץ לעבוד עם מנטרה כלשהי, תוכלו להמציא לעצמכם או להתחבר למנטרה קיימת, לחיבור לתדר החדש ולתמיכה במעבר התדרי, המנטרה המומלצת היא: "הנני אשר הנני" או "אהיה אשר אהיה".


14. מומלץ לעשב או לשתול ובכלל לגעת באדמה.

ככל שיותר אהבה  ואור מגיעים אל כדור הארץ, כך גם מגיע יותר פחד וחושך שיעלו על מנת להשתחרר ולהתפוגג.
זה לא דבר רע, זה רק חלק מהתהליך של הדואליות/ הקוטביות. קצת כמו בית מלוכלך ומבולגן בתהליך של ניקוי -  כאשר התוצאה הסופית היא בית נקי יותר.


אם נתקלתם בכעס בלתי מוסבר, עצבות, דיכאון, הכי פשוט זה לקחת את הזמן להכיר את האנרגיה הזו, להודות עליה ועל כל מה שלמדנו ממנה, ואז עם כוונה ואהבה לשחרר אותה אל היקום. תוכלו לקרוא למלאך מיכאל ולהיעזר בו לתהליך זה. תדרים נמוכים עולים על פני השטח לריפוי וכך התדר שלנו עולה, קבלו את השינוי באהבה, היו רכים וחומלים עם עצמכם ואפשרו לעצמכם להפוך לפרפרים בשמי הבריאה החדשה הממתינה לכם שתפרשו כנפיים ותעופו!

שם הכותב: White feather
אודות הכותב: ו'איט פדר , מוסיקאית ומטפלת, מתמחה בריפוי בתדרים וצלילים מרפאים. עוסקית בעולם הרוח מעל 18 שנה ופורצת דרך בתחום זה בישראל. בעבר ייסדה את הפסטיבל הרוחני הראשון והגדול בארץ - פסטיבל סגול. בשנים האחרונות הקימה את כפר סגול - מרכז רוחני, אקולוגי וטבעוני ואת Sound & Spirit center - מרכז בינלאומי לריפוי בתדרים וצלילים בכפר. מנחה סדנאות ומופיעה בישראל ובעולם. מפתחת מסע אינטרנטי בשם "מסע 21" לשינוי תדר (מתורגם כעת לשתי שפות נוספות)
אימייל: [email protected]
כתובת אתר: לחץ כאן

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

חיפוש במאמרים

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©