שתף

מה לעשות במצב של קושי? / White feather

09.11.14

אני מקבלת בימים האחרונים שיחות מאנשים שמספרים שזה חודש קשה - האם גם אתם מרגישים קושי? ומה זה אומר חודש קשה?


התודעה שלנו כאנושות וכפרטיים מתרחבת וזה משפיע על כולנו, מי שמתמסר ומבקש שיותר חיים יתבטאו מתוכו, חווה יותר קושי, מאבק או משבר...

למה?

 

אני תמיד נותנת את הדוגמא של הבלוט, זרע עץ האלון, תארו לעצמכם איזו חוויה של משבר זה לוותר על הקליפה שלו, להרגיש שהיא ניסדקת. ולהתמסר ולמות מהיותו בלוט על מנת שיוכל להפוך לעץ אלון. אז אני רוצה להזכיר לכל מי שחווה את הקושי, אולי זה הזמן להתמסר ולוותר על ההתנגדות, לסמוך על הבריאה, ממש כמו אישה הרה שכורעת ללדת. היא יודעת שעומד להיוולד ממנה בריאה חדשה והיא מתמסרת.


וכשהיא היא מתמסרת היא חווה פחות כאב, הבריאה מבקשת כל הזמן להתפתח וכמה שנתנגד לכך פחות, כך הכאב יפחת, אז תתמסרו, תיכנעו לכאב וככל שתקבלו אותו יותר כך הוא יפחת.
בלידת ביתי השניה, לידת בית, הרפתי והתמסרתי, ניכנעתי לבריאה וחוויתי צירים ללא כאב, כן זה אפשרי!

חשוב שנזכור לא להזדהות עם הקליפה של הזהות שהיא אנחנו, לא להזדהות עם הדרמה, זה לא אנחנו, זו הקליפה! אנחנו לא הקליפה שלנו, אנחנו נשמות עצומות שהם חלק מהבריאה ובעצמם בוראים.

אם התחושה שנטמעה בנו מגיל צעיר שאולי משהו לא בסדר בנו, ושאנחנו חווים קושי או בלבול. אנחנו מיד חושבים שמשהו לא בסדר ומתחילים לחפש בחוץ סימוכין לתחושות שלנו, מה שמשאיר אותנו במרחב של העצמי המוגבל, המחובר לשדה הקולקטיבי של אותה אמונה מגבילה שיש לנו, וזה לא מאפשר לנו להשתנות.

כמה חשוב התירגול הרוחני בימים אילו, כמו חגורת בטיחות בעת תאונה (משבר). נכון שכשטוב לנו אנחנו שוכחים, אך התירגול עוזר לנו לשמר את כל מה שהגענו והבנו במהלך חיינו ושומר עלינו. ובזמן משבר אנחנו שוב ניזכרים בדרך והקושי הופך להיות השעון המעורר שלנו להיזכר במהות שלנו ולסמוך על הבריאה.


כיוון שגדלנו על מידע שגוי, שבמהותו אומר שאנחנו ניפרדים מהאחר, ניפרדים מהטוב וניפרדים מהאלוהים, אנחנו חווים תחושות של קנאה כשמישהו מצליח ומביא יותר מהאור שלו לעולם, אם היינו זוכרים כי איננו ניפרדים היינו שמחים בהצלחתו של האחר, כיוון שההצלחה שלו היא ההצלחה שלנו!


איננו ניפרדים! וכל אדם שמוצא את הדרך ומביא יותר מאור הבריאה לעולם, העולם שלנו הופך למואר יותר. החלק בפאזל שיש לנשמתנו נימצא.

לרב כשאנו חווים קושי אנו פונים החוצה, לרופאים, לחברים, למטפלים, נכון שאנחנו יכולים להיעזר בכל אילו, אך זיכרו כי יש בתוככם את כל התשובות.
האם ברירת המחדל שלכם היא לחפש תשובות בחוץ? או שכשקשה לכם, אתם ניכנסים פנימה?

בימים אילו התודעה מתרחבת ומבקשת להיזכר, אל תלכו לאיבוד בדרך. הביטוי של הייחודיות שלכם חשוב לכולנו, ביטוי של טביעת נשמתכם, ממש כמו טביעת האצבע - והוא ייחודי רק לכם. אם לא תבטאו אותו משהו יהיה חסר, החלק בפאזל שנמצא בתוככם יחסר לכולנו.


עלינו לזכור לחיות בכנות עם עצמינו ולחיות בתיאום את מה שאנחנו מאמינים, להקשיב ללב ולפתוח את הלב לאחר, לחיות ביומיום את הפעימה של הבריאה בתוכינו, בעוצמה של ההקשבה, של הרחבת הלב וההכלה. ולהיות במצב של קבלה, בכדי לשמוע את הקול הפנימי שלנו.

ההמלצה שלי בימים שחווים קושי:
- למצוא מקום בטבע, ללכת יחפים בים (בחוף הים ישנן יונים שליליים שחשובים לנו והם עבורינו יונים חיוביים), לשכב על האדמה הטובה, לתת לאדמה לעזור לכם להתכייל עם התדרים החדשים. (האדמה תומכת בכם גם בשחרור תדרים שאינם רצויים, כמו חשמל סטטי וכו')

- לשתות הרבה מים (מסוננים) ולא לשכוח לברך אותם בהודיה ורצוי אף יותר לשיר להם ...ה-ו-די-ה..., כולם כבר יודעים שהמים מגיבים לברכות שלנו ומעלים את התדר שלהם ועוד יותר לצלילים ולכוונה. ואנחנו יותר מ-70% מים, כך שהשתייה של איזה מים אנחנו שותים משפיעה עלינו מאוד, בעיקר כיוון שהם תודעה חיה שמעבירה מידע ולכן מומלץ וחשוב לתכנת אותם על ידי הברכה שלכם (צליל הקול, הכוונה והמילה העוצמתית של ההודיה).

- לשבת בשקט ולנשום, לא לנסות לעשות דבר, רק להקשיב לכל הצלילים מחוץ לכם ובמגביל לקולות הפנימיים שעולים מתוככם, לנשימה ולפעימות ליבכם, לשקט הפנימי.

- לכתוב את מה שעלה לכם מתוך השקט ולבקש שמתוך השקט תגיע הדרכה לגבי המשך המסע שלכם, בנוסף, עצירה זו מאפשרת לכם לחשב מסלול מחדש.

- עשו שימוש בקול שלכם, זוהי מתנה שקיבלתם וישנם כמה דרכים לעשות בה שימוש, אם אתם יודעים לדבר אתם יודעים להיאנח בקול, הכלי הפשוט והעוצמתי שאני יכולה להמליץ לכם הוא, היא להיאנח בקול, ההאנחה משחררת מתחים ומחברת אותנו להווה, אם תכניסו כוונה לעבודה עם הקול תוכלו גם ליצור ריפוי. ממש כמו שיש פוטנציאל לשמש ולנייר ליצור אש בעזרת זכוכית מגדלת, כך גם הקול שלנו (השמש) בעזרת הכוונה (הזכוכית מגדלת) יוצר ריפוי (אש).

- שימו לב לאיזה צלילים ומוסיקה אתם מקשיבים, מה המסרים של הזמר? מה המילים של השירים? רצוי להאזין למוסיקה ללא מילים, כגון מוסיקה קלאסית. או מוסיקה מרפאה שכוונת הזמר/מטפל היא כוונה לחיבור לתדר הבריאה.

- חשוב להמשיך ללמוד ולהתפתח כל הזמן, דמיינו שאתם נימצאים באוקיינוס של אנרגייה (אור/מידע), כאשר אתם בלמידה והתפתחות כל הזמן, אתם תופסים גל וגולשים עליו. כאשר אתם עומדים במקום ומחכים שמשהו ישתנה מחוץ לכם, אתם בתקיעות, אבל הגלים ממשיכים להגיע, ואתם במצב זה, חוטפים אותם בפנים. אז תמשיכו ללמוד ולהתפתח כל הזמן. אבל אל תעמיסו על עצמכם מיליון סוגי דרכים וטכניקות, מצאו דרך המהדהדת אליכם ברמת הנשמה ופסעו בה...

זכרו כי לעולם לא מאוחר מדי...
נשמתינו היא ניצחית ושלמה ולא משנה מה עברתם בחייכם חלק זה בתוככם מעולם לא נפגע!

שם הכותב: White feather
אודות הכותב: ו'איט פדר , מוסיקאית ומטפלת, מתמחה בריפוי בתדרים וצלילים מרפאים. עוסקית בעולם הרוח מעל 18 שנה ופורצת דרך בתחום זה בישראל. בעבר ייסדה את הפסטיבל הרוחני הראשון והגדול בארץ - פסטיבל סגול. בשנים האחרונות הקימה את כפר סגול - מרכז רוחני, אקולוגי וטבעוני ואת Sound & Spirit center - מרכז בינלאומי לריפוי בתדרים וצלילים בכפר. מנחה סדנאות ומופיעה בישראל ובעולם. מפתחת מסע אינטרנטי בשם "מסע 21" לשינוי תדר (מתורגם כעת לשתי שפות נוספות)
אימייל: [email protected]
כתובת אתר: לחץ כאן

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

חיפוש במאמרים

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©