שתף

חנוכה - חג האור / חיותה אפשטיין

21.12.14

נר ראשון של חנוכה וכל ימי החנוכה מהווים עבורכם את ההזדמנות אל דרך האור.

האור ניתן לאלו שמבקשים לצור עמו חיבור. מי שמבקש לפקוח את עיניו ולהתחבר אל האור, אמור להבין שהוא מתחבר לצירי אנרגיה חדשים, ומחזק את צירי האנרגיה הקיימים בחייו. תפקידם של צירי האנרגיה לחזק את האדם, ואת הקשר שלו עם הבריאה.

נצלו את הרגע שכל העולם היהודי מדליק את האור, והתחברו לאותם צירי אנרגיה מתוך צורך שטמון בתוככם שהמשמעות שלו אומרת: צמיחה מופלאה.

בזמן שאתם מדליקים את נרות החנוכה, הביעו משאלה כדי שניסים יתחברו לחיים שלכם. רגע הדלקת הנרות הינו זכר לאותו נס על בית המקדש, שמתחבר לכל נשמה ונשמה שמבקשת תהליך ליצור תהליכי צמיחה.

הבנות חדשות נפתחות אליכם כעת, ומאותם אלו נוצרים רסיסי אור שמתחברים אל הנשמה שלכם כעת. הביעו משאלה, ותנו לאותם רסיסי האור להיכון בתוככם וצרו עמם קיום.

נר ראשון של חנוכה מהווה ניצחון גדול על החושך, חושך קיומי וחושך תודעתי. מתוך חושך זה הנכם אמורים לצמוח ולהיות כאור גדול לגויים. אור גדול מתוך עצם קיומכם כעם סגולה שהוא אתם, אור גדול שמפיח את אורו בכם בזה הרגע.

אתם נשמות של אור. באתם לחוות אור, ותפקידכם להתחבר לאור. אתם אמורים להבין שאור אינו אמור להתחבר רק מתוך מראות עיניים, הוא אמור להתחבר גם לנשמה שלכם. לכן, נצלו הזדמנות והביעו בכם הבנה למען תהליכי סגולה יהיו חלק מעולמכם. אתם אמורים לזכור כי אתם הם עם הסגולה, ותפקידכם ללכת אחרי האור שניתן לכם עוד במצרים העתיקה באותו מקום שאתם קוראים לו מדבר.

תאור המדבר מיציאת מצרים אמור להיות עבורכם כמטפורה לחיבור אל האור, וזהו תפקידכם היום. לקחת את חייכם למען העלאת תדר ויצירת תהליכי שינוי. 

כל פעולה שאתם פועלים בה הינה מבורכת עבורכם, יש חשיבות רבה לצור תהליכי צמיחה, וביקום ניתנים הזדמנויות של אור למען עזרה ופתח לקשר עם בני אנוש. תפקידכם להיות ערניים ולמקד את עצמכם לכל עשיה ולכל משמעות למען תחושו שצמיחה של דרך חדשה מהדהדת בתוככם ויוצרת משמעות.

הננו פוקחים אתכם ואת נשמתכם להקשבה למען תחושו שמחה גדולה מתהווה ומתחברת לעולמכם. 

היו מבורכים אתם לאדוני לאלינוס ולכל אותם מדריכי צבאות השמיים שעומדים לצידכם. 

תודה לכם.

תוקשר באהבה

שם הכותב: חיותה אפשטיין
אודות הכותב: מטפלת רב תחומית מתקשרת ומנחה את סדנת ספר החיים - חיבור לקלות ולעידן החדש. מחברת את הספר המתקושר "משמעות החיים - כללי המשחק של העידן החדש" ואת: "כאשר הגוף מדבר" - כיצד מגיע כאב מבחינה רוחנית. מתקשרת, ומטפלת מזה 17 שנה מנהלת את פורום התקשור באתר
אימייל: [email protected]
כתובת אתר: לחץ כאן

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

חיפוש במאמרים

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©