שתף

11:11 / White feather

11.01.15

בעשור האחרון אני רואה את המספר 11 בכל מקום: על הכסא שקיבלתי במטוס- 11, החדר במלון - 11 על המכונית ממול, על השעון... ועוד ועוד...

לאחר מחקר של שנים, נוכחתי לדעת מה מספר זה מסמל עבורי ועבור כל האנושות במיוחד בתקופה זו...

11 הוא מספר אינטואיטיבי, ערוץ לתת המודע, מספר של מנהיגות, עצמה אישית וחיבור אל הרוח.

11:11 זהו קוד סימבולי שמניע בתוכינו זכרון סלולרי עמוק התעוררות אלוהית אל העצמה המולדת של נשמתינו. כשאנחנו רואים 11:11 - הלב שלנו נפתח לטבע הרוח ואנחנו נאלצים להתעורר לאמת העמוקה שלנו. כלומר, המספר 11 הוא מעין שעון מעורר ובו תזכורת לחזון הגבוה ביותר של יעוד נשמתינו על כדור הארץ.

11:11 וה- DNA שלנו:

11:11 הינה תופעה שהיא קוד גנטי, שפת אור המוטבעת ב- DNA שלנו המעצימה את הביטוי של ה-DNA ומעוררת את המתנות של החלק הרוחי והאינטואיטיבי שלנו. וגם עוזרת לנו להיזכר במקור נשמתינו.

בשנת 2003 פרוייקט ה"גנום האנושי" הצהירו כי אנו משתמשים רק ב 5% מה DNA שלנו וה- 95% הנותרים הינם "אשפה", הם האמינו כי אין לו תיפקוד כלל בגופינו והוא תוצר לוואי של האבולוציה. אך, בשנים האחרונות בעקבות הפיזיקה הקוואנטית ובעיקר בגלל מחקר רוסי שנעשה ע"י דר גורדייב וכלל גם מומחים בתחום הביולוגיה, פיזיקה, חוקרי עוברים ובלשנים גילו כי אותם 95% הם למעשה, שילוב אינטלגנטי ביותר של צפנים שהם "שפה" - שפה ביולוגית שמסבירה 2 דברים מהפכניים:

1. את מקור השפה האנושית

2. ושישנו בתוך הDNA טקסט שניתן לשנות

כלומר, תאמינו או לא, ניתן לתכנת מחדש את הDNA שלנו כך שהצפנים (רצפי הקודון) של ה-DNA שלנו יכולים להיות מוחלפים או מופעלים.

כשאנחנו רואים 11:11 בכל מקום ומתחברים לתדר האנרגטי של היום הזה 11/11, אנחנו מתעוררים ומפעילים את החלק של ה-DNA שכביכול הוא "אשפה". וכאשר הוא מופעל, אנחנו משוחררים מאשליית העולם הפיזי ומתעוררים לשדה הבריאה וליופי האלוהי ואהבת המקור הנמצאת בכל אחד מאיתנו.

מצב אשר מפעיל את האיחוד בין האנרגיה הנשית והאנרגיה הגברית בגוף שלנו.בפעולה זו הגוף מתחיל לרפא את עצמו ולהתמלא בחיוניות רגשית ומנטלית. אנחנו מצליחים להתמיר מאבקים שמבוססים על פחד, כאב וניפרדות ומתפתחים לחיות יותר ויותר את העצמי הגבוה שלנו ביומיום, כאדם הזוכר כי הוא נשמה הנימצאת במסע זה מבחירה. אז אנחנו מתחילים להתענג על החוויה האנושית על כדור הארץ במקום להתנגד לה.

אנחנו לוקחים על עצמינו להפוך להיות לשותפים פעילים בבריאת המציאות החדשה ולוקחים חלק ביצירת תודעה קולקטיבית המבוססת על ערכים של חמלה, כבוד לחיים ואהבה אחד לשני.

המספר 11 הראשון מבין 11:11, מייצג את 2 סלילי ה-DNA של הסליל הספיראלי הכפול, וה- 11 השני מייצג את 11 הגופים האנרגטיים או שדות ההילה שמקיפים כל סליל DNA בכל תא בגופינו.

כשאנחנו רואים את ה- 11:11 או מתכווננים לשער 11/11 אנחנו יוצרים תדר חוזר בשדה האנרגטי של ה-DNA שלנו וכך מפעילים ומדליקים את הביטוי של הDNA- הפיזי.

בתמונה , תוכלו לראות את הסליל הכפול של הDNA וגם את 11 הגופים האנרגטיים שמקיפים כל סליל
ומיייצגים את הקוד הגנטי הניקרא 11:11 (ונקרא גם 13 רמות תודעת הDNA דרך קוביית מטטרון)
מתוך הכשרת מטפלים במודל "היזכרות" שאנו מלמדים בארץ ובחול.

 שם הכותב: White feather
אודות הכותב: ו'איט פדר , מוסיקאית ומטפלת, מתמחה בריפוי בתדרים וצלילים מרפאים. עוסקית בעולם הרוח מעל 18 שנה ופורצת דרך בתחום זה בישראל. בעבר ייסדה את הפסטיבל הרוחני הראשון והגדול בארץ - פסטיבל סגול. בשנים האחרונות הקימה את כפר סגול - מרכז רוחני, אקולוגי וטבעוני ואת Sound & Spirit center - מרכז בינלאומי לריפוי בתדרים וצלילים בכפר. מנחה סדנאות ומופיעה בישראל ובעולם. מפתחת מסע אינטרנטי בשם "מסע 21" לשינוי תדר (מתורגם כעת לשתי שפות נוספות)
אימייל: [email protected]
כתובת אתר: "לחצו כאן לקבל 3 מדיטציות במתנה"

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
11/01/15 21:33
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

חיפוש במאמרים

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©