שתף

כיצד לחיות את החיים שאנחנו חולמים עליהם? / White feather

03.12.17

קורה לכם שאתם מרגישים שאתם רצים אחרי הזנב שלכם, נוהגים עם רגל על הברקס?
אז בואו נעשה סדר בדברים שחלילה לא תחשבו שמשהו לא בסדר אצלכם, שאתם עצלנים או זקוקים לתיקון כאילו משהו לא תקין אצלכם.

זה קורה, כיוון שלא נתנו לנו את המידע הנכון והשלם שמסביר איך הבריאה פועלת. מגיל צעיר מאוד, קיבלנו מסרים שגרמו לנו להאמין שאנחנו תלויים בדברים שונים מחוץ לנו, בכדי להצליח, למצוא אהבה, להיות מאושרים ולהתקדם בחיים...

 
לכן, כדרך התמודדות עם המידע השגוי הזה, התאמנו את עצמינו למה שתכנתו אותנו "שנכון'', "שאפשרי" ''שמקובל'' והתנתקנו מהעצמי האותנטי שלנו, החלק העוצמתי, השלם, המדהים שבתוכנו ובעקבות זה - האות של ההדרכה הפנימית שלנו נחלש ובמקרים רבים גם נעלם.


רבים מאמינים שהגורל נקבע ע"י תנאים חיצוניים, שהדברים שאנחנו זקוקים להם נמצאים בחוץ, זה גורם לנו להתנהל בעולם בדרך הפוכה מאיך שהבריאה פועלת וזה בעצם יוצר מאבק תמידי נגד טבע הבריאה ונגד עצמינו.
לימדו אותנו משפטים שגויים שהפכו לאמונות מגבילות שמלוות אותנו עד היום ושהידע ומקור התמיכה שלנו נמצא מחוץ לנו: באנשים, מקומות, דברים או בכוח עליון. לימדו אותנו שאנחנו צריכים לפעול על פי נורמות חברתיות, ולעיתים אף לעשות דברים שאנחנו לא אוהבים ופעולות שגורמות לנו להרגיש אשמה וחוסר שלמות.


נשמע לכם מוכר?

בואו ונתחיל בלשבור מיתוס ואחרי כן אתן כמה פתרונות מיידיים:


לימדו אותנו שיש משהו מחוץ לנו שאנחנו צריכים להשיג, ואנחנו לאורך רב חיינו מנסים להשיג, למשוך אלינו, למגנט ולהיות ראויים לו. למה שאנחנו מאמינים שאין לנו , שחסר לנו, מה שאנחנו צריכים לתקן בנו או להשיג משהו שהוא שלנו ושנמצא כביכול מחוץ לנו אצל מישהו אחר, אצל בן הזוג שלנו, ההורה, הבוס, המורה, העבודה...

בפיזיקה הקוואנטית, המדע החדש, מוכיחים כי שדה הבריאה אליו כולנו מחוברים שולח אלינו תדר זהה לתדר שאנחנו נמצאים בו והוא פועל באופן שהוא לא אישי, הוא פועל על פי עיקרון נעלם שמחזיר לנו בדיוק את מה שאנחנו משדרים.


כשאנחנו לומדים למשוך אלינו דברים, לזמן או למגנט, אנחנו בעצם אומרים במאמר עומק שאין לנו את מה שאנחנו מבקשים נכון? 'אין לי',זה תדר, תדר שכשאתם מושכים אליכם משהו אתם בעצם אומרים 'אין לי אותו' ושולחים תדר של 'אין לי' שחוזר אליכם.


לעיתים אנחנו מצליחים למשוך דבר מה, אבל לא להרבה זמן, כיוון שבבסיס האמונות שלנו ישנה אמונה שאומרת 'אין לי', 'אני לא ראוי' או כל אמונה מגבילה אחרת ואז באיזשהו שלב הן עולות על פני השטח. כלומר, אולי עשינו שינוי חיצוני אבל בתוכינו אנחנו עדיין אותם אנשים ולכן אותו תדר ממשיך לרטוט מתוכינו על פי האמונות שלנו, המודעות ולרב הלא מודעות.

אנחנו צריכים להתחיל להפנים את זה שכל מה שאי פעם נצטרך כדי לחיות את החיים שאנחנו חולמים עליהם, הבאנו אותו איתנו, זה נטמן בנו. ממש כמו שהאלון נמצא כבר בבלוט, הבלוט לא צריך לנסות למשוך אליו או למגנט אלון או להיות ראוי להיות אלון, האלון כבר קיים וכשהתנאים נכונים באדמה, מה שתמיד היה בבלוט מתגלה בטבעיות ואותו הדבר נכון לגבי החיים שלכם, אתם הבאתם אתכם גורל של גדולה וכל מה שצריך כדי להגשים אותו: בריאות, שפע, אהבה, חכמה, גאונות וישנו גם קוד של בריאה ויופי אינסופי הנמצא בכם.


רומי המשורר כתב:
"אם היית רואה מי אתה באמת, היית משתחווה וסוגד לעצמך"
והוא כמובן לא התכוון לאגו ולזהות, כל זה נמצא בנו ותקשיבו לזה טוב. כל המאמצים שלנו לנסות להשיג או למשוך את זה לחיינו, גם אם הרצון שלנו אמיתי וכנה, זה מה שיוצר את רב ההתנגדות לזה שהוא יתגלה ויזכר מתוכנו בטבעיות.


אז כשקשה לכם ביומיום ועולים פחדים, אתם מרגישים תקיעות בתחום מסויים, יש כמה כלים שאתם יכולים ליישם ואני תמיד מזכירה למטופלים ולתלמידים שלנו:


1. בכל מצב שקשה לכם, תעצרו ותקחו 3 נשימות עמוקות - העצירה והנשימה שולחת מסר הפוך למוח ומשנה את המעגל החשמלי.
2. בעת העצירה, תשאלו את השאלות האלו - את מי אני משרת? את הפחדים שלי או את האלוהי שבי? או שאלו, כיצד העצמי הגבוה שלי היה מתנהג/מגיב במצב הזה?
3. וחשוב מאוד, על מנת להעלות את התדר בכל מצב בו אתה נימצא, אל תשכחו להודות, תודו על מה שיש לכם כרגע ותזכרו שכל מה שיקרה הוא לטובה, אתם לעולם לא מאבדים שום דבר, כיוון שהכל בתוככם, למרות שזה לעיתים נראה או מרגיש כך.
4. מדיטציה היא כלי אדיר לכניסה פנימה וללא מילים לחוות את השלם הזה ואת הבהירות הזו בתוככם. (בלינק למטה תוכלו להיכנס ולהוריד מדיטציה שתתמוך בכם)
5. וכמו שחשוב לכל בעל עסק לקחת מאמן, לכל אדם המתעורר כדאי למצוא קבוצה תומכת, חבר או מטפל, מישהו שיזכיר לכם את הדרך, שרואה אותה בבהירות ומאפשר לכם להתחבר אל העוצמה שלכם כדי לעשות את הבחירות הנכונות ולגדול להפוך להיות מי שאתם רוצים...


* כוכבית חשובה :) אנחנו לא הולכים למטפל כדי שיטפל בנו, אנחנו לא חולים, גם לא שיתן לנו משהו, כי כבר יש בנו את הכל, אלא, כדי לטפח את מה שקיים בנו, כמו שגנן מטפח את הזרע ונותן לו דשן מים ואור על מנת שיגדל ויהפוך לעץ.
אשמח לשמוע אם יישמתם את הכלים ואיך הם תמכו בכם.
מאחלת אהבה והיזכרות
אום אה אום= אני רואה את האלוהי שבך

שם הכותב: White feather
אודות הכותב: ו'איט פדר , מוסיקאית ומטפלת, מתמחה בריפוי בתדרים וצלילים מרפאים. עוסקית בעולם הרוח מעל 18 שנה ופורצת דרך בתחום זה בישראל. בעבר ייסדה את הפסטיבל הרוחני הראשון והגדול בארץ - פסטיבל סגול. בשנים האחרונות הקימה את כפר סגול - מרכז רוחני, אקולוגי וטבעוני ואת Sound & Spirit center - מרכז בינלאומי לריפוי בתדרים וצלילים בכפר. מנחה סדנאות ומופיעה בישראל ובעולם. מפתחת מסע אינטרנטי בשם "מסע 21" לשינוי תדר (מתורגם כעת לשתי שפות נוספות)
אימייל: [email protected]
כתובת אתר: לחץ כאן

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

חיפוש במאמרים

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©