שתף

חמשת הטיפים לחיים של עושר עכשיו! / White feather

19.02.17

תחילה אני חייבת לשתף אתכם מה הבת שלי אלה סיפרה לי על שיחה שהתקיימה בינה לבין חברתה מהכיתה:
החברה - "אנחנו עשירים"
אלה - "גם אנחנו עשירים"
החברה - "איך" ?
אלה - "כולם עשירים, אני עשירה באהבה, דניאל עשיר בשמחה, כל אחד עשיר"


אתם בטח רוצים לדעת מה החברה ענתה לה? אז זהו היא לא ענתה, היא שתקה. כנראה שזה ילווה אותה עוד הרבה שנים.

מה שאלה אמרה לה בעצם זה, שתודעה של עושר לא קשורה למה שמחוץ לך ושמקור העושר נמצא בתוכינו. היא גם אמרה לה שאנחנו לא ניפרדים מהטוב שלנו ושאנחנו לא צריכים ללכת לאנשהו כדי להשיג אותו. היא גם אמרה לה שעושר הוא לא משהו חומרי ושכשאנחנו מייצרים איכויות רוחניות מתוכינו כמו אהבה או שמחה אנחנו חיים חיי עושר - עושר רוחני. הרגשות נימצאות בתוכינו ואנחנו אילו שיכולים להפעיל אותם, הם לא תלויים במה שיש לנו או אין לנו מבחוץ.

נתחיל במיתוס שכסף ודברים הם עושר - זהו שקר! כסף ודברים הם העדות לעושר.
הם האפקט, הם הפרי, הם אינם המקור!

יש ציטוט שאומר:
"העשיר הוא המסתפק במועט כיוון שהסיפוק עצמו הוא טבע העושר"- סוקרטס.


האיכות של הסיפוק, זהו מצב תודעתי של 'יש לי' זהו עושר אמיתי. העושר הוא לא השטרות והחפצים, עושר זו התודעה של הידע, הידע הנכון, אדם שתודעתו מחוברת לידע יכול לייצר עושר שוב ושוב, אך האדם עם כסף וללא הידע לא יכול לייצר אותו ולעיתים גם לא לשמור עליו.


היכולת שלנו לחשוב ושיהיו לנו רעיונות הם העושר. בואו נתבונן על הטבע, כשהעץ עירום מפירות, החקלאי לא אומר, העץ הזה לא בסדר ואז כורת אותו. החקלאי יודע שהעץ עשיר באותה המידה גם כשאין עליו פירות. כיוון שהמקור האמיתי של השפע שלו הם, השורשים שלו, העיקרון הנעלם שמאפשר לו למשוך את החומר החי מהאדמה, ויוצר בו את הפריחה והפרי.
הפירות הם לא השפע או המקור לשפע שלך, הפירות הם עדות לשפע.


אז מה הוא אותו חלק שממנו אנחנו מקבלים את השפע? אילו הם השורשים שלנו ומהם השורשים?


השורשים הם הקשר שנמצא בעומק אדמת נשמתך, השורשים הם החלק שמחבר ומפעיל את האיכויות שביתי אלה דיברה עליהם בשיחה עם החברה שלה, כשאתה מסתכל על משהו שאתה רוצה ואתה מזהה איך הוא גורם לך להרגיש, אתה מגלה את המרכיבים האמיתיים של הדבר הזה ואז אתה מבין שהרגש עצמו: השמחה, האושר, האהבה, ההתרחבות, לא משנה מה הרגש שזיהית הם המרכיבים
שיוצרים את מה שאתה רואה במציאות כחומר או עושר.

למשל כשאתה מחזיק בשטרות של כסף בידיים שלך, זה לא שהם משחררים סוג של אינזימים אל מערכת הדם שלך שגורמים לך להרגיש ביטחון. אין לזה שום קשר לשטרות, אבל יש לזה קשר עם המשמעות שנתת לשטרות האלו ועל בסיס זה אתה נותן לעצמך אישור להפעיל ולהרגיש איזושהי איכות או רגש של ההוויה שלך, במקרה הזה ביטחון.

הדבר החשוב ביותר שצריך להבין הוא שכל החיים שלנו עשויים מאיכויות אילו. החיים שלנו לא עשויים מאטומים, כשנכנסים אל תוך האטום פנימה ופנימה, מגלים היום בפיזיקה הקוואנטית שמה שנשאר בסוף זו רק אנרגיה ומידע ובסופו של דבר זו רק תודעה. ודרך "אפקט המתבונן" הם יודעים עכשיו שמה שאתה מתמקד בו מתרחב ולוקח את הפוטנציאל האינסופי שקיים כל הזמן ובכל מקום ועל ידי ההתמקדות של המתבונן הוא ממוטט את זה לרגע אחד של פוטנציאל שמתממש. וזה נקרא "אירוע", זה מה שתשומת הלב שלכם עושה.

האיכויות שאתם מפעילים ומתמקדים בהם, הם מה שיוצר את ה"אירוע" של שפע ואספקה אינסופית, בסוג של צורה על פי התבנית הייחודית שלכם והיא מתגשמת בחיים שלכם.

ככל שאתה חי במצב תודעה של הודיה, השדה של הבריאה ישלח לך תדר זהה שיתן לך סיבות להמשיך להודות. לא שמתם לב שככל שאתם מרגישים נהדר, דברים מתחילים להסתדר לכם. ואולי שמתם לב בהסתכלות לעבר שכשנפלתם למצב רגשי קשה ומוגבל, לאט לאט המצב החמיר?

חשבתם שזה בגלל שדברים פשוט לא מסתדרים, אבל זה בעצם מה שקרה זה כיוון שהאנרגיה הוגבלה, במילים אחרות התמקדתם במה ש'לא' במקום במה ש'כן'.

יש ציטוט תנכי שמסביר זאת:
"למי שיש לו, יותר יינתן לו, ולזה שאין לו, אפילו מה שיש לו יילקח ממנו"
זו פעולה של התודעה , התודעה של 'יש לי' יוצרת יותר מצבים של 'יש לי' התודעה של 'אין לי' יוצרת עוד מצב של 'אין לי' שזוהי הגבלה, כך שהעושר שלך היא היכולת שלך להפעיל את החומר החי של אדמת נשמתך לייצר ולהפעיל יותר שלום, שמחה, אהבה , יותר יופי ולהיות כל כך מחויב לזה שזה הופך ליותר אמיתי מאשר הפירות שמתגשמים בחייך ולהיות כל כך מחויב לזה, שזה יהיה הדבר החשוב ביותר ויותר בעל ערך מכל הדברים והחפצים שיש לך בחיים.

אז אתם בטח שואלים, נו... אז איפה הטיפים?

אילו הם חמשת הטיפים לחיי עושר עכשיו!
1. כוון את תשומת ליבך למה שכבר יש לך!
2. תהיה במצב של הודיה גם ללא סיבה נראית לעין
3. דמיין איך תרגיש כשתחיה בשפע וזהה את הרגש והאיכות שהופעלה בך
4. הפעל את האיכויות והרגשות שזיהית באופן יומיומי על ידי מדיטציה קצרה לדוגמא - אם חווית שאתה נדיב יותר, אז תתחיל להיות נדיב יותר כבר עכשיו!
5. כלומר, תן את מה שאתה רוצה שיהיה לך!!!

שם הכותב: White feather
אודות הכותב: ו'איט פדר , מוסיקאית ומטפלת, מתמחה בריפוי בתדרים וצלילים מרפאים. עוסקית בעולם הרוח מעל 18 שנה ופורצת דרך בתחום זה בישראל. בעבר ייסדה את הפסטיבל הרוחני הראשון והגדול בארץ - פסטיבל סגול. בשנים האחרונות הקימה את כפר סגול - מרכז רוחני, אקולוגי וטבעוני ואת Sound & Spirit center - מרכז בינלאומי לריפוי בתדרים וצלילים בכפר. מנחה סדנאות ומופיעה בישראל ובעולם. מפתחת מסע אינטרנטי בשם "מסע 21" לשינוי תדר (מתורגם כעת לשתי שפות נוספות)
אימייל: [email protected]
כתובת אתר: לחץ כאן

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

חיפוש במאמרים

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©