שתף

פרק א' - 2015 הנה אנחנו באים / White feather

25.01.15

האם אתם שואלים את עצמכם, מה עכשיו? עבר ה- 21/12 סוף לוח המאיה, מה מצפה לנו? מהי נקודת האפס ואיך זה קשור לתדר של כדור הארץ? מהו הדהוד שומאן? מהו הכוח של הספרה 13 ומהי נקודת האפס ? כיצד כל זה ישפיע על האנושות?


כיצד תדרים משפיעים עלינו ואיך אנחנו יכולים לקחת חלק פעיל כבוראים יוצרים בכל הסיפור הזה?

כאשר פעימות של גלי האהבה בתוך הליבה הקריסטלית של האדמה מתגברים וההדהוד המגנטי עולה, השדה החשמלי בהדרגה נחלש, כאשר ההדהוד המגנטי, שנקרא הדהוד שומאן של האדמה מגיע ל 13 הרץ, השדה החשמלי הופך לאפס ואנו נעים אל שדה נקודת האפס.
זו תהיה תחילתו של מעגל אבולוציוני של מודעות, המחזורים שהסתיימו ב-21 לדצמבר 2012 החלו שוב... במחזורים חדשים אילו, הפרדיגמה הישנה של המודעות משתנה ויש לנו את הפוטנציאל לעשות קפיצה קוואנטית אל אנושות חדשה.

כאשר אנו למדים כיצד צליל נע וכיצד הוא משפיע עלינו, אנו למדים על מעבר התווים בין האוקטבות, כלומר מדו עד דו, זוהי אוקטבה, והבאה אחריה, היא אוקטבה גבוהה יותר וכן הלאה, היקום שלנו מחולק גם הוא לאוקטבות, אנו נמצאים במימד שלישי בתוך מרחב בו שמונה מימדים בדיוק כמו האוקטבה המוסיקאלית שהיא מדו עד דו, 8 תווים מול 8 מימדים, כאשר כל מימד רוטט בתו או בתדר הייחודי לו על מנת ליצור את המוסיקה של אוקטבת החיים שלנו.

בתוך אוקטבות אילו ישנה תנועה המהדהדת ומפעילה תדרים באוקטבות הבאות, כלומר בואו ניקח לדוגמא פסנתר, נגיד שניגש למרכז הפסנתר לתו דו המרכזי, כאשר נקליד עליו , מיד וללא מגע ,הדו באוקטבה הבאה ירטוט גם הוא, וגם הדו שבא אחריו וכן הלאה, כאשר כל תו מכפיל את הפעמים שהוא רוטט בשנייה או במילים אחרות את מספר ההרץ שלו.
דבר זה נמשך לעד ובמקביל מפעיל לאט לאט עוד ועוד תוים שלא הופעלו רק על ידי אותו תו ראשון שהקלדנו עליו.

שימו לב שאם ניקח את הקלידים הלבנים והשחורים בפסנתר נגיע למספר 13, כאשר ה-13 הוא תחילתה של האוקטבה הבאה, דרך מעבר האוקטבות, כפי שהזכרנו קודם מופעלים צלילים נוספים, כאשר כדור הארץ רטט ב-13.13, אחד התדרים שכדור הארץ ירטוט בהם גם הוא 210 הרץ, שימו לב, ה'תאים הבראשיתיים' שלנו שהם שמונת התאים הראשוניים שיצרו אותנו, הם תאים שלעולם אינם מתחלפים או מתים, והם ברטט הבסיסי שלהם רוטטים ב 210 הרץ, לכן על ידי תדר זה הן מופעלים וגם חווים קפיצה קוואנטית. כדור הארץ והאנושות כולה עושים מעבר מאוחד אל ארץ חדשה ולמציאות חדשה.

מעבר זה לא מתוכנן ליום או לזמן מסויים, וזהו לא יעד או תאריך סופי של האנושות, להיפך, זהו שדה של מודעות לתוכו אנו נטמעים כמאסה קריטית של אנושות הבוחרת להתעורר משנתה, חיה ונושמת דרך הלב ומוקירה את התלות ההדדית של כל הבריאה.
ביחד עם האדמה אנו נעים אל 2015 ומעבר...

אז בואו נצא ביחד למסע לגילוי התדר ה-13 כדי שתהיה לנו יותר הבנה לגבי ההתעלות שלנו והאבולוציה של כדור הארץ.

 

ראשית, ישנם שני חלקים שאני רוצה לדבר עליהם והם הדהוד שומאן ואז לקשר אותו לנקודת האפס.
לגבי הדהוד שומאן אנו נלמד מהו וכיצד הוא משפיע על כדור הארץ.

ולפני כן, אני חייבת לתת רקע כדי שתבינו כיצד כדור הארץ ואטמוספירת הכדור באינטרקציה כדי להבין מהו הדהוד שומאן.
כאשר מביטים על כדור הארץ ישנו עיגול גדול המקיף אותו , זוהי האטמוספירה וישנם חמש רמות מהרמה הראשונה שהיא קרובה לכדור הארץ עד לרמה חמש. ונסביר עליהם מעט, אז יש לנו את אטמוספרת כדור הארץ, כאשר היא בבסיס שלה קיימת משכבות של גזים המקיפות  את כדור הארץ, תפקיד אטמוספרה זו הוא להגן על החיים על פני האדמה, היא מסננת קרינה ומאזנת ומפחיתה טמפרטורות קיצוניות.
בנוסף ישנה כמובן גם הרשת והמרידאנים האנרגטיים המקיפים את כדור הארץ, הרשת נוצרה לתמוך בחיים וליצור את אטמוספרת כדור הארץ.

ישנם חמש שכבות של האטמוספרה שלנו:
1) טורופוספרה—זו השכבה שקרובה לכדור הארץ .
2) מעליה נמצאת הסטרטוספרה שמכילה את שכבת האוזון.
3) ומעל ישנה מוסוספרה, רמה שלישית, זהו המרחק בו המטאורים נשרפים כאשר הם נכנסים לאטמוספרה של כדור הארץ.
4) מעליהם הטרמוספרה.
5) הבאה היא האקסוספרה שמתחילה הנימצאת במרחק אדיר מפני השטח של כדור הארץ.

שתי האטמוספרות הרחוקות יותר, הטרמוספרה והאקסוספרה מחוברות יחד ונקראות לונוספרה. זה מפני שביחד הם יוצרות את החלק הטעון ביותר באטמוספרה שלנו, אז בואו נחבר את כל זה להדהוד שומאן...

בקיצור (למקרה שהלכתם לאיבוד עם כל הרמות השונות), כל מה שאתם צריכים לדעת זה שלכדור הארץ אטמוספרה, והחלק החיצוני שלה ניקרא הלונוספרה - חלק אלקטרומגנטי מאוד טעון של האטמוספרה שלנו.
קצת היסטוריה על הלונוספרה...
ב1902 אוליבר אביסייד, מהנדס אנגלי , מתמטיקאי ופיזיקאי, הציע את הרעיון שאולי הלונוספרה קיימת, מה שיאפשר ללכוד גלים אלקטרו מגנטיים, לאחר מכן ב1925 אדוארד אפלטון פיזיקאי אנגלי הוכיח את הקיום של הלונוספרה ואז ב1952 מהנדס גרמני ומתמטיקאי בשם וינפריד אוטו שומאן, ניסה למדוד את הדהוד התדרים בלונוספרה והצליח. לכן היום, הדהוד תדרים אילו ניקרא הדהוד שומאן.

הדהוד שומאן הינו תדר, התדר של הלונוספירה נמדד על ידי כמות הגלים האלקטרומגנטיים הרוטטים בשנייה ונמדד על פי הברקים המשוחררים לחלל ונוצרים בין פני שטח הכדור והלונוספרה.
גלי תדר אילו פועלים על כדור הארץ כמו קולן וכך גם על כל החיים על פני האדמה, מה שקורה זה שתדר כדור הארץ שלנו ניפגש עם התדר של הלונוספרה הרוטט בהדהוד שומאן ומשפיע על התדר של כדור הארץ ומשנה אותו ומעלה אותו.

אולי אם נכניס כמה מספרים לעניין, למקרה שבלבלתי מישהו, זה יתן לדברים קצת יותר הגיון.
מאות שנים הדהוד שומאן נמדד ב 7.8 הרץ.
הדהוד שומאן עולה למרות ששנים רבות הוא היה 7.8 הרץ , במהלך 20 השנה האחרונות הוא עלה לאט יותר ויותר גבוה וכעת נימצא בערךב-12 הרץ ומתקרב ל-13 הרץ. מה זה אומר עבורנו?
עם כדור הארץ משנה את התדר שלו בהתחשב בתדר הרוטט מולו בלונוספירה והוא כעת 12 הרץ, זה מקביל ל16 שעות ביום במקום 24 שעות.

דמיינו ש-24 שעות ביום הם בעצם 16 שעות, 24 הוא רק מספר הוא רק ביטוי של תפיסת המציאות שלנו בבריאה. במילים אחרות השעון ממשיך להיראות לנו 24 שעות אך שינוי התדר אומר שבעצם 24 שעות אילו קורות במסגרת זמן של 16 שעות, כיוון שעד היום 24 שעות היו מתקיימות במסגרת זמן שהיתה שווה ל7.8 הרץ בהדהוד שומאן.


אך כעת כיוון שהתדר עלה, ישנה תחושה של האצה, הזמן רץ, יש תחושה שאין מספיק זמן כמו בעבר, מידע זה היה ידוע ודובר על ידי נבואות לוח השנה של המאיה שמדדו מחזורים של מודעות.
בנוסף, אנו מגבירים את המודעות שלנו במהירות רבה ואחת הסיבות הינה הדהוד שומאן, כאשר הוא מטעין את רמת רטט המודעות שלנו כאן על כדור הארץ.

למה הדהוד שומאן משתנה ועולה?

על זה תוכלו לקרוא בפרק הבא - פרק ב'...


שם הכותב: White feather
אודות הכותב: ו'איט פדר, מוסיקאית ומטפלת, מתמחה בריפוי בתדרים וצלילים מרפאים. עוסקת בעולם הרוח מעל 18 שנה ופורצת דרך בתחום זה בישראל. בעבר ייסדה את הפסטיבל הרוחני הראשון והגדול בארץ - פסטיבל סגול. בשנים האחרונות הקימה את כפר סגול - מרכז רוחני, אקולוגי וטבעוני ואת Sound & Spirit center - מרכז בינלאומי לריפוי בתדרים וצלילים בכפר. מנחה סדנאות ומופיעה בישראל ובאירופה, מכשירה מטפלים במודל שפיתחה הניקרא "היזכרות". מפתחת מסע אינטרנטי בשם "מסע 21" לשינוי תדר (מתורגם כעת לשתי שפות נוספות) והוציאה לאחרונה שני דיסקים לריפוי בצלילים- "שפת הנשמה" ו- "היזכרות".
אימייל: [email protected]
כתובת אתר: "לחצו כאן לקבל 3 מדיטציות במתנה"

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

חיפוש במאמרים

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©