שתף

פרק ב' - מהי נקודת האפס? / White feather

01.02.15

לחץ כאן לקריאת "פרק א' - 2015 הנה אנחנו באים..."


את פרק א' סיימנו בהסבר מפרוט על הדהוד שומאן ושאלתי - למה הדהוד שומאן משתנה ועולה?

 

במאמרים קודמים שכתבתי, למדנו על השמש והשדה האלקטרומגנטי שנקרא ההליוספרה תוכלו להיזכר כי קצה ההליוספרה עשוי מפלזמה, שהוא גז מיונן והוא גדל באופן אינטנסיבי בתשע שנים האחרונות ב1000% בעובי ובאור שלו.

הסיבה שהקצה החיצוני של השדה החיצוני של השמש (הליוספרה) מתעצם ומתחזק באור שלו בקצב יוצא דופן הוא מכיוון שמערכת השמש שלנו נעה אל שדה טעון ביותר בחלל הניקרא חגורת הפוטון.
השדה האלקטרומגנטי של כדור הארץ מוטען, הרשת האלקטרומגנטית שמקיפה אותו מגבירה את הדהודה כתוצאה ישירה עם מה שקורה עם השדה החשמלי של המערכת הסולארית שלנו כאשר אנו נעים דרך חגורת הפוטון, לכן בזמן קצר מאוד הדהוד שומאן התגבר והעלה את התדר.

כיצד הדהוד זה משפיע על החיים בכדור הארץ?
ראשית, זה אומר שהחיים משתנים, בהתייחס לזמן אנו נמצאים במצב של 16 שעות ביום ולא 24 שעות כפי שציינתי קודם, הסביבה האלקטרומגנטית שאנו חיים בה משתנה. כדור הארץ נכנס לספקטרום הרמוני חדש והמשמעות של זה היא שאנו מונעים ונדחפים אל רמת מודעות ותודעה חדשה וזה גם מה שניבאו בלוח המאיה.
כאשר אנו מחוברים באופן מודע לרשת האלקטרומגנטית, אל הקווים המרידיאנים ואל השערים האנרגטיים שסביב ומתוך האדמה (לכן ישנה חשיבות לחיבור לאדמה טרם תחילת כל מדיטציה) אנו מחברים את עצמינו אל השינוי והמעבר שמתרחש ואנו נעים עם זרימת האנרגיה במקום להילחם בה.


אנו מאפשרים לעצמנו במודע להעלות את השדה האלקטרומגנטי של עצמינו ביחד עם כדור הארץ ובכך לאפשר לעצמינו לנוע אל רמת מודעות חדשה. ניתן להבין זאת גם ברמה הפיזית, הגוף הפיזי שלנו מכיל יותר ויותר אור וזאת הסיבה לסימפטומים הפיזיים של אולי עייפות, תשישות, כאבים פתאומיים וכן הלאה...

מהי נקודת האפס?
עכשיו שאנו יודעים מהו הדהוד שומאן בואו נקשר אותו אל נקודת האפס עצמה.

כאשר כדור הארץ נימצא בתדר 13 הרץ הרשת האלקטרומגנטית או השדה של כדור הארץ מתמוססת, במילים אחרות היא מגיעה לנקודת האפס.

בואו נבין מהי נקודת האפס ולאחר מכן מה קורה כשהשדה של כדור הארץ מתמוסס .
הרעיון של נקודת האפס הוצג לראשונה על ידי אלברט איינשטיין ואוטו סטרן וזה היה בתחילת 1900. במהות נקודת האפס היא "האנרגיה" שנותרה בואקום כשכל הקיים הוצא ממנו.

במילים אחרים, נקודת האפס היא חלל ריק.


בתפיסת המדע על פי אייזק ניוטון, ישנו רק חומר וחלל ריק. במילים אחרות בין חלל לחומר שום דבר לא קיים, זהו רק ריק מוחלט.

אך אנו יודעים שחלל ריק הוא מרכיב הכרחי של רשת החיים, שניתן להתייחס אליה גם כ: המטריקס השמיימי, הרשת האינסופית, רשת החיים, אינטלגנציה אינסופית...כיוון שהכל מוכל בתוך האחד.
היכן שיש רק חלל ריק (או חוסר בחומר) ישנו עדיין קשר אנרגטי עם הרשת הכללית של הבריאה, במילים אחרות, הכל קיים באחד שהוא הבריאה. הכלום הוא חסד טהור אנרגטי של הרוח וזוהי נקודת האפס.

כאשר אתה עובר דרך חור שחור. במרכז של החור השחור נמצאת שדה נקודת האפס. זה היכן ששום אנרגיה לא קיימת, או בעצם, זוהי אנרגית פוטנציאל אינסופי, כיוון שכאשר אתה נע אל חור שחור ואל האמצע שלו, אל שדה המשיכה של נקודת האפס, כאשר אתה נע דרכו החוצה אל הצד השני אתה נע אל פוטנציאל אנרגטי שמוליד אותך אל מציאות במימדים חדשים.

שדה נקודת האפס אינו ניתן למדידה על ידי המדע הקונבנציונאלי, אך הוא השדה שמחבר את כל הבריאה, פיזיקה קוואנטית מוכיחה את קיומו של שדה זה ומסבירה את הקשר המוחלט שלנו עם היקום כולו.

כאשר אנו בהדהוד שומאן ב-13 הרץ ושדה כדור הארץ מתמוטט אנו נכנסים אל המעמקים של נקודת האפס, זהו השער שלנו אל תודעה חדשה. תרבויות קדומות עבדו ועשו שימוש עם שדה נקודת האפס, באטלנטיס, למוריה וכמובן תרבות המאיה, לשימוש למסעות בזמן, הם יכלו לנוע דרך מציאויות במימדים שונים והם עשו זאת על ידי השימוש בשדה נקודת האפס, כאשר אתה עובד עם שדה נקודת האפס זה קצת כמו חור שחור כיוון שאנחנו מתנגדים לחוקים של הזמן והמרחב שאנו מכירים במציאות שלושת המימדים שלנו.

אז היכן נמצאת נקודת האפס שלנו?
סביב הגוף שלנו ישנו גוף האור או הגוף הקריסטלי שלנו שהינו משושה תלת מימדי, כשאנו מפעילים אותו הוא הופך ל'מרכבה', הפירמידה למעלה יורדת למטה והפירמידה למטה עולה למעלה וכך הוא הופך למרכבה, השדה האנרגטי שלנו מופעל.
במרכז המרכבה נימצא שדה האנרגיה של נקודת האפס ולכן התרבויות הקדומות היו מפעילים את מרכבת גוף האור שלהם על מנת להיות מסוגלים לקיים מסע בין מימדים ותקשורת דרך שדה נקודת האפס. נקודת אפס זו גם מוצגת בתרבויות קדומות אילו בפרח החיים.
דיברנו גם בעבר על שדה הטורוס המקיף את שביל החלב, את כדור הארץ ואת מרכז הלב שלנו, במרכז שדה זה יושבת נקודת האפס.

כאשר אנחנו עוברים דרך שדה נקודת האפס אנו עוברים חניכה אל רמה חדשה של מודעות ותודעה. במילים אחרות, נקודת האפס מכילה את פוטנציאל אנרגית האחד הכל, היא לא נימדדת בהרץ היא מעבר למבנה של מהירות, מדע ואור כפי שאנו מכירים אותו בעולם של שלושה מימדים. הוא חסר גבולות והוא מקור כל האנרגיות.

אז מה יקרה לכדור הארץ?
כאשר נגיע ל-13 הרץ, אנו נאבד לגמרי את הרשת והשדה האלקטרומגנטי שלנו. יתקיים היפוך קטבים מלא שזה אומר שהצפון הופך לדרום והדרום יהפוך לצפון.
המדע והגאולוגים חקרו משקעים ואבנים וולקניות וגילו אורינטציה של חלקיקי ברזל ומחצבים נוספים בשכבות השונות בתוך כדור הארץ ומצאו כי היפוך הקטבים קרה כבר מספר פעמים בחיי כדור הארץ. ועל ידי לימוד ההיסטוריה הגאולוגית של כדור הארץ הם מצאו שמה שקדם להיפוך מלא הוא שבדרך כלל זו הידרדרות איטית בשדה המגנטי של כדור הארץ במשך המון שנים וזה בדיוק מה שקורה לכדור הארץ כעת.


השדה המגנטי של האדמה לאט לאט מצטמצם כאשר הדהוד שומאן מתגבר עד שיגיע לנקודת מפנה שהיא 13 הרץ ואז ההיפוך יתרחש, זה יכול לקחת שלושה ימים להיפוך להתרחש ולאחריו שיקום מאוד מהיר כאשר כל הרשת האלקטרומגנטית או השדה בונה את עצמו מחדש.


ישנו פוטנציאל שאנו נצפה בחיים אילו בהיפוך הקטבים...


במילים אחרות, אנו ניכנסים לשדה נקודת האפס, שהוא כמו שדה מימד רביעי, ומימד זה הינו שער אל כוכב ארץ חדשה אל מציאות מימד חמש. חשוב לאמר, שאנו לא זקוקים להיפוך הקטבים הגאומגנטי השלם על מנת להיוולד אל מציאות מימד חמש, אבל זוהי אפשרות פוטנציאלית עבורנו כאן על כדור הארץ.
מה שיהיה מושפע מנקודת מבט פיזית, זו הטכנולוגיה שלנו: לווינים, אוירונאוטיקה, ניווט, GPS , תקשורת, חשמל וכן הלאה... הם יפסיקו לתפקד באופן שאנחנו מכירים אותם. מדהים לא?

על ידי הנומרולגיה אנחנו מחברים את המספר 13 ויוצא לנו 4, כך שנקודת האפס לוקחת אותנו לגשר, מציאות מימד ארבע והיא המעבר שלנו אל מימד חמש.
כיצד אנחנו יכולים לעבוד עם נקודת האפס ולנוע דרך מציאות מימד ארבע אל המימד החמישי?

שם הכותב: White feather
אודות הכותב: ו'איט פדר , מוסיקאית ומטפלת, מתמחה בריפוי בתדרים וצלילים מרפאים. עוסקית בעולם הרוח מעל 18 שנה ופורצת דרך בתחום זה בישראל. בעבר ייסדה את הפסטיבל הרוחני הראשון והגדול בארץ - פסטיבל סגול. בשנים האחרונות הקימה את כפר סגול - מרכז רוחני, אקולוגי וטבעוני ואת Sound & Spirit center - מרכז בינלאומי לריפוי בתדרים וצלילים בכפר. מנחה סדנאות ומופיעה בישראל ובעולם. מפתחת מסע אינטרנטי בשם "מסע 21" לשינוי תדר (מתורגם כעת לשתי שפות נוספות)
אימייל: [email protected]
כתובת אתר: "לחצו כאן לקבל 3 מדיטציות במתנה"

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

חיפוש במאמרים

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©