שתף

איך להעלות את רמת הצ'י (פראנה) בגופך / ריי מאור

02.10.18

מאז שהתחלתי להעביר חניכות פראניות למדתי רבות על הגופים הנוספים שלנו. רובנו מודעים ביותר לגוף הפיזי ולצרכיו, אך מזניחים את מה שחושינו אינם מאפשרים לנו לראות שזה כולל גם את שלושת הגופים הנוספים: הרגשי, הרוחני והמנטלי. כל אחד מהם קשור בשני, מוזן אחרת ומתאזן בצורה שונה.

על מנת להגיע למקסום פוטנציאל אישי ברמה האנרגטית שלנו אנו צריכים ללמוד לאזן את הגופים ובנוסף ניתן לעשות מספר תרגילים פשוטים אשר יגדילו את "רמת ההזנה האנרגטית שלנו" ואת בלוטת האצטרובל שמהווה את החיבור שלנו לנוכחות רגע ההווה ול"ידיעה" שלנו (האינטואיציה והאני העליון).
ישנו צינור אנרגטי שעובר דרך גוף האדם שמתחיל בצ'אקרת הכתר שלו ורץ דרך כל עמוד השדרה ועד צ'אקרת הבסיס. האנרגיה זורמת למעלה ולמטה בו והתיאור הכי טוב יהיה שהיא גם זורמת בצורה מעגלית כמו טורוס (כפי שניתן לראות בתמונה).

צינור הפראנה של אדם ממוצע פתוח במספר אחוזים בלבד ומקורות ההזנה שלו מגיעים בעיקר מהחומר שמספקת לו האדמה בצורה ישירה. אדם אשר פתח את צינור האנרגיה שלו יכול להגיע עד בערך 90% הזנה אנרגטית. ההרגשה היא של עולם אחר לגמרי, ניקיון מנטלי, חיבור ונוכחות קבועים, ניקיון גופני, רגשי ועוד. ניתן להביא לפתיחה של הצינור במספר דרכים שונות.

תחילה נתחיל בגוף הרגיש ביותר - הגוף הרגשי. המטרה היא להוסיף עוד מודעות לכל דבר רגשי בחיינו ולנסות להיות ברגע ההווה כמה שאפשר. לאפשר לרגשות לזרום בצורה טבעית ללא התנגדות אך להיות מודעים אליהם ולקבלם. אפילו רגשות שמגיעים ממקומות נמוכים כמו האגו. בקטגוריה זו לדוגמא נמצאת הקנאה עצמה. אין צורך לשפוט את עצמנו על כך שאנו מרגישים כך, רק לקבל את הרגש במודעות ולא להתנגד אליו. ככל שהזמן יעבור אנו נתפתח לתוך זה ועצם הקבלה של הרגש הנמוך תגרום לעזיבתו היותר מהירה. מפעם לפעם זמן הרגש יצטמצם ומי שבאמת רוצה לקחת את זה רחוק יכול לצמצמו עד שניות בודדות. דיפאק צ'ופרה אומר זאת בצורה הכי טובה - דרך חוסר ההתנגדות. הרי ההתנגדות עצמה יוצרת חסימה אנרגטית שבסופו של דבר יוצרת אי נוחות ובטווח ארוך יותר הצטברות רעלים ומחלות. הרי מקור המחלות הוא בשילוב שבין הגופים, בעיקר הגוף הפיזי והגוף הרגשי.

נעבור לגוף הרוחני - ישנם מספר שאלות שעולות בגוף הרוחני. כמה אני מקבל את היותי רוח במסע אנושי מאשר אדם בחיפוש רוחני? כמה אני מבין את האשליה שמסביבי, זו שאני עצמי תכננתי, אפיינתי, תיאמתי וביצעתי ועכשיו אני משחק בה את השחקן העיקרי? בכוונה אני נותן כאן שאלות ולא תשובות. כאשר האגו \ אופי שלנו מקבל תשובה על שאלה, הוא חוסם את הדהוד השאלה ברחבי התת מודע והתודעה. ההדהוד בסופו של דבר יושב לו בתת מודע והתשובות הפנימיות מתחילות לצוץ לפני השטח בצורה מאוד יפה. תשובות שאותם המוח\המיינד היה מקבל ממקור של זכרונות וידע שהוא קטנטן יחסית למוח הקולקטיבי שמחובר לתת המודע שלנו. על מנת להגדיל את אחוז ההזנה האנרגטית שלנו בכל הנוגע לגוף הרוחני, אנו נקבל את עצמנו כרוח במסע אנושי, נקבל את זה שיש לנו מדריך צמוד (אני עליון \ אינטואיציה) שמדבר אלינו באופן קבוע ועוזר לנו ומדריך אותנו בחיינו ושהגיע הזמן להתחיל להקשיב לו ולתחושות הבטן שלנו יותר מאשר שאנחנו מקשיבים למוח הלוגי.

לדוגמא, במידה וישנה איזושהי בחירה גדולה של שינוי חיים שמתקדמת לעברנו. לפעמים המוח יגיד לנו ש"אנחנו לא מסוגלים", "זה לא הגיוני" ויציף אותנו במחשבות. באותו הזמן אנו נרגיש בבטן ש"זה מרגיש לי נכון". ברגע זה אנחנו צריכים לסמוך על האינטואיציה, אפילו שהיא נוגדת את ההגיון, וללכת עליה. זה יחזק את האמונה שלנו בנתיב שלנו ואת עצם שחרור השליטה לחלק היותר גבוה, יותר חכם שלנו שיש לו את הפרקספקטיבה הגבוהה יותר על חיינו ולכן יודע לנתב אותנו בדרך הנכונה. חלק מהדברים שישתנו בחיינו לא יובנו בהתחלה ורק בדיעבד נוכל להבין את החוכמה, הנכונות והדיוק שלהם.

יש כמובן גם את הגוף המנטלי, אך אשאיר זאת למאמר הבא. אתן תרגיל פשוט להגדלת מקור האנרגיה שלנו והתחברות שלנו לאינסוף.

דמיינו את בלוטת האצטרובל שלכם, היא נמצאת ממש מעל החיך העליונה האחורית. במרכז שלושת הצירים השונים של המוח (ציר ה X, ציר ה Y, ציר ה Z). בנשימה פנימה דמיינו שזורם לכם אור לבן נוזלי טהור מהאינסוף דרך צ'אקרת הכתר ומגדיל את השדה האנרגטי של בלוטת האצטרובל. דמיינו שהשדה גדל וגדל בכל נשימה עד שהוא גדול יותר מהראש שלכם עצמו. השדה לבן, בוהק, מכיל אור ומידע (שהם בעצם אותו הדבר). החזיקו את נשימתכם בשלב זה מספר שניות ואפשרו לדמיונכם להטמיע את האור, הרגישו אותו בכל תא ואטום בגופכם ואז שחררו ואפשרו לבלוטת האצטרובל הדמיונית לחזור לגודלה המקורי. חזרו מספר פעמים עד שאתם מרגישים את זה.

בנוסף לכך יש כמובן את הדרך האולטימטיבית לעשות את פתיחת צינור האנרגיה שהיא לעבור את תהליך ההתמרה להעצמת האנרגיה הפראנית. בתהליך זה ישנו צום יבש של מספר ימים שבנוסף לתרגילי נשימה קבועים, תמיכת תדר קבוצתית ושינוי תפיסתי תודעתי מתרחשת הפתיחה הגדולה ביותר בפרק הזמן הקצר ביותר והמשתתפים יכולים כבר להרגיש את השינוי תוך 4-5 ימים.

שם הכותב: ריי מאור
אודות הכותב: ריי מאור, מדריך התפתחות רוחנית מדריך ראשי בתהליך עשרת הימים להעצמת האנרגיה הפראנית
אימייל: [email protected]
כתובת אתר: לחץ כאן

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

חיפוש במאמרים

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©