שתף

מעגל הצבעים האינדיאני / איילת אור שני

24.05.15

מהו מעגל הצבעים האינדיאני?
מעגל הצבעים האינדיאני הוא מעין תעודת זהות נשמתית. בגלגל הצבעים יש 13 צבעים, 13 איכויות והנה הם לפניכם:
אדום- אמונה, צהוב- אהבה, כחול- אינטואיציה, ירוק- כוח רצון, ורוד – יצירתיות, לבן- מגנטיות, סגול- חוכמה והודיה, כתום- למידה, אפור- כבוד, חום- ידיעה, שחור- הקשבה, ורוד רוז' rose (פוקסיה) – ראיה, קריסטל- בהירות ושלמות.


מעגל הצבעים נותן לנו אפשרות ליצור בחיינו הילוך של שלום, והילוך של צמיחה:


מהו הילוך של שלום?
כל אחד ואחת מאיתנו הגיע לאדמה עם 7 מתנות לידה, 7 צבעים ואיכויות המהווים את הכישרונות שלו. הם יכולים להיות למשל אהבה, אינטואיציה, מגנטיות ועוד. כאשר אנחנו מחוברים למתנות שלנו אנו יוצרים הילוך של שלום, כלומר יוצרים שלום בתוכנו ושלום במשפחה ובשבט שלנו.


מהו הילוך של צמיחה?
בנוסף כל אחד ואחת מאיתנו הגיעו עם 5 כישרונות חבויים, אליהם אנחנו מתפתחים במהלך החיים ואיתם אנו צומחים. שוב גם כאן למעשה מדובר ב 5 צבעים או איכויות כמו בדוגמאות הנ"ל. ויחד עם הכישרונות האלו, אותם אנו מממשים בשלב מאוחר יותר בחיים, אנו יוצרים הילוך של צמיחה, של התפתחות.


מטרתו של מעגל הצבעים היא לסייע לנו ליצור הרמוניה פנימית וחיצונית, ע"י כך שאנו מכירים את המתנות שלנו, ואת השיעורים בדרך, או מה באנו ללמוד כאן. הכרת העצמי מסייעת לנהל את חיינו בצורה הרמונית יותר, למעשה לעלות על "הגל" המדויק לנו בהתאם למפה האישית.


בדרך זו אנו גם יוצרים ערך עצמי בריא - שזו מטרתו השנייה של גלגל הצבעים. כיון שרובינו לא בטוחים בעצמינו, ולא מכירים עד הסוף באיכויות שלנו. חסר לנו השילוב בין ענווה, לתחושת ערך בריאה. מעגל הצבעים מעלה את הביטחון העצמי שלנו, ומסייע לנו לממש את עצמינו עד למקסימום.


האינדיאנים מאמינים שהנשמה שלנו מגיעה לכאן על קרן של צבע, זה יהיה הצבע היושב לנו במפה האישית בכיוון דרום. צבע זה מהווה את השורשים שלנו, וגם מספר לנו את הסיבה בגללה התגלגלנו בגוף בתקופת חיים זו, מה באנו לתקן וללמוד.


הנשמה שלנו יוצאת מהעולם על קרן של צבע הנמצאת במערב במפה האישית. צבע זה יספר לנו גם מה מסייע לנו לחזור למרכז של עצמינו בתקופות של חולשה וחוסר איזון.
למעשה זו מפה, מפת נשמה, מעין טביעת אצבע ייחודית המאפיינת כל אחד. להכיר את מעגל הצבעים זה להכיר את מפת הנשמה האישית שלי.
 
שם הכותב: איילת אור שני
אודות הכותב: איילת אור שני - בעלת MA תרפיה ביצירה והבעה, מתקשרת ומאבחנת באמצעות מעגל הצבעים האינדיאני. עוסקת בטיפול עם מבוגרים וילדים מזה 15 שנה. משלבת טכניקות של מדיטציה כחלק מהטיפול, מנחה מעגלי נשים ונערות.
אימייל: [email protected]
כתובת אתר: לחץ כאן

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

חיפוש במאמרים

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©