שתף

פסוריאזיס, האם מדובר במחלה חשוכת מרפא? / ד''ר אדית דניאל

23.07.17

פסוריאזיס - היא עוד מחלה שששמו עליה את הכותרת כמחלה חשוכת מרפא. אני מוכנה לקחת מאה אלף איש יחד שחולים במחלה ולהוכיח. שהמחלה הזאת בעלת מרפא מושלם. לא אחת חיסלתי אותה כמו שמחסלים קוצים בשדה. אני שוב לא קונה את המושג מחלות חסרות מרפא. לא קיים מושג כזה. זהו מושג של שוטים ולא של בני אדם. בני אדם – מעצם היותנו נאורים חייבים לשאוף לידע. לדעת איך לפתור כל בעיה, כי הפתרונות תמיד קיימים רק צריך לחקור ולהגיע אליהם.

למי שברא את סך כל המחלות יש גם את סך כל התשובות. אז צריך להתחקות אחרי טבע הבריאה וללמוד איך מטפלים בכל בעיה על פי הקודים של הבריאה, הקודים של הגישה הטבעית. לא על פי קודים שאנחנו בני האדם ממציאים כאילו שלא קיים מרפא. תרופות כימיות אין להם מענה הם לא מגיעות מהקוד של הבריאה ושל הטבע. מי שרוצה להיות נאור יכול - זוהי בחירה אישית. מי שרוצה להאשים את המחלה שאין לה מרפא אומר בכך שהוא מוכן להקריב את חייו למענה.

אני באופן אישי לא חליתי בפסוריאזיס אבל טיפלתי בהצלחה בכאלו שסבלו ממנה במאה אחוז. חיסלתי את כל הסימפטומים של המחלה בכמה חודשים ספורים. בתנאי שהם עשו מה שביקשתי ושיתפו פעולה. אני באופן אישי חליתי בכל מיני דברים אחרים לאורך חיי ובחרתי לא לתת למחלות שלי את קוד הנצחון על הבורא. ניתן לאתר בעבור כל איש את כל התנאים והתשובות בכדי לרפא אותו ממחלה - רק צריך להתחקות אחריו.

הספחת - פסוריאזיס מחלה כרונית שפעולתה היא על העור ואשר באה לידי ביטוי כפריחה וקשקשים. היא קיימת בגברים, נשים, ילדים ומבוגרים אך עיקר הפעילות שלה נעה בשנים 18- 45. זוהי מחלה מסתורית והתנהלותה היא עצמאית לא תלויה בדבר ולא צפויה, היא באה והולכת ללא ידיעה או יכולת לעקוב אחרי זמניה. ההומאופתיה מקשרת מחלה זו מעבר לנטייה הגנטית שלה למצבים של לחץ טראומה תורשתיים או למצבי חרדה שמצוינים על ידי שכבת העור שהיא מערכת ההגנה הראשונה של הגוף, שתפקידה להתריע בפני חדירה של גורם זר לגוף, הפסוריאזיס היא הדרך של הגוף לבטא מצב של חדירות הקיימת אצל האדם. חדירות ריגשתי מחשבתית ולאו דווקא פיזית, מצב של אלרגיה לאדם מסוים, למקום מסוים, לתהליך מסוים בחיים, שהאדם בצורה לא מודעת מרגיש חשוף פגיע ולכן זקוק להגנה, הקילוף שעל העור מזכיר נחש שמשיל את עורו
או דג עם קשקשים, מגע העור של הדג הוא מגע של חלקלקות שמקשה על תפיסתו - אולי זהו הנמשל לאותו אדם הסובל מפסוריאזיס, הוא מרגיש לכוד או נלכד ומנסה להשיל עורו או להפוך עורו לחלקלק כדי להתחמק מאחיזה.


הפריחה בפסוריאזיס, אדומה מכוסה בקשקשים עבים לבנים. מופיעה בקרקפת, מרפקים וברכיים, בתי השחי, אברי המין, כפות ידיים, רגליים וציפורניים. חזה, בטן וגב. היא יכולה להתפתח לדלקות פרקים פסוריאזיס ארטריטיס. ויכולה לתקוף ילדים כמו מבוגרים, יש קשר בין דלקת גרון סטרפטוקוקית שלא מטופלת כראוי להתקפת פסוריאזיס. גירוד לא מאפיין את כולם אך בעקבותיו של גירוד יופיע דימום, מצב הפסוריאזיס מוחמר בחורף.


סיבת המחלה:
תורשה, רגישות יתר של מערכת החיסון בעור, מתח ומצוקה נפשית. פגיעה וחסימה אנרגטית, פגיעה בזרימת הדם לעור. המצוקה הנפשית גם היא יכולה להיות על רקע גנטי ותורשתי, אצלי בקליניקה שמתי לב לקשר בין דור שני ושלישי ליוצאי שואה לבין התפרצותה של המחלה.

 

ההליך ההומאופתי כולל מספר שלבים:
1. תחקור עמוק של גורמי המתח והמצוקה הנפשיים, נטיות לרגישות יתר, חרדות ופחדים רקע משפחתי ואווירת כללית.
2. יחסים בין הורים לילדים ובני זוג, נטיות מולדות נוספות.
3. רגשיות למזון, הופעה אחרות על פני העור בטרם התפרצות המחלה.
4. השפעה של חיסונים בילדות, העדפות ודחייה מסוגי מזונות שונים.
5. שינה הירדמות וחלומות בלילה. כל אלו משפיעים על בחירה של אלמנט מיוחד עבור האדם והבעיה.
6. בדיקות דם שתן צואה לשלילת גורמים אחרים רעילים במערכות הגוף בדיקות רעילות.
7. בדיקת שיער - לאיתור חומרים רעילים כמו מתכות רעילות במערכת.
8. הוספת תוספות תזונתיות ויטמינים מינראלים על פי הצורך.
9. שינוי תזונתי על פי סוג הדם והימנעות ממזונות יוצרי רעילות למערכת.

10. הפסקת שימוש בחומרים רעילים סוגי דאודורנטים שמפו סבון שמכילים נפט וחומרים רעלים אחרים.
11. שילוב של משחות חיצוניות הומאופתיות.

כל הכתוב בכתבה ובכלל הכתבות שלי - לא בא במקום יעוץ איבחון ואו טיפול רפואי מלא של רופא מוסמך MD.
 
שם הכותב: ד''ר אדית דניאל 
אודות הכותב: מסטרית בעלת תואר כבוד ברפואה משלימה
אימייל: [email protected]
כתובת אתר: לחץ כאן

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

חיפוש במאמרים

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©