שתף

פתרון לילדים עם הפרעות התנהגות קשות / ד''ר אדית דניאל

15.04.18

כשהייתי ילדה. סבלתי מקשת שלמה של הפרעות בהתנהגות ברגש בעיקבות ניצול מיני ארוך טווח שעברתי בילדות.

 

אנורקסיה, בולמיה היו רק חלק מקשת התופעות שניצול מיני בגיל צעיר גורם. את ההיכרות שלי עם עולם הפדופילים התחלתי בגיל 4 עד גיל 15. ילדה לוליטה. קשה לכם אם זה נכון? לי היה קשה מאוד אם זה, כל מה שרציתי בגדול זה למות. התחננתי לאלוהים שיקח אותי. אך בואו לא נאבד תקווה ונצדיע לפדופילים. אם הם לא היו עושים לי קשה מאוד. סביר להניח שלא הייתי הולכת ללמוד את תחום הרפואה המשלימה ומצילה היום חיים.

מדהים. איך בכל שחור יש טיפת אור. לפעמים טיפת אור זה כל מה שצריך כדי להישאר בחיים.

 

הייתי ילדה בעייתית בגלל שגרמו לי נזקים. לכן היום ברור לי שלא קיים דבר כזה ילד בעייתי. אלא ילד שגורמים לו לבעיות והוא מגיב אליהם כי מפריעים לטבע שלו. דבר שני אין מצב ללא פתרון קשה ככול שיראה. ההתמחות שלי היום חולשת על כל המקרים הכי קשים החל מהפרעות אכילה ועד אובדנות. ציינתי שהייתי אובדנית? כן ציינתי ברור.

 

שנים רבות. גברים שמתעסקים עם ילדות גורמים להם לאובדנות. אם לא היתה לי אמא מקודשת שעשתה מאמצים עליונים עבורי כל חייה. זה מה שהיה קורה גם לי...

תחומים טיפוליים שעוסקים בבעיות התנהגות. הקיימים וידועים: פסיכולוגים, ריפוי בעיסוק, תראפיות באומנות, קלינאיות תקשורת, שיטת אלבאום, פסיכיאטריה, הומיאופתיה, פסיכוטרפיה ועוד...

בקטגוריה "בעיות התנהגות של ילדים" אנו רואים ילדים עם ליקויי למידה, הפרעות קשב וריכוז (היפראקטיביות) וילדים אגרסיביים. ילדים עם אחור התפתחותי, אוטיזם ופיגור.

באמצעות ההומיאופתיה ההורה נדרש לחשוף את כל פרטי ההיסטוריה וההשתלשלות התפתחותית של הילד החל מהיום הראשון להיווצרותו בתחילת ההריון ועד לרגע הגעתו לטיפול. האינפרמציה הזאת מאפשרת לי ההומאופתית להרכיב פורמולה הומאופתית יעודית יחודית ואינדיווידואלית לילד ללקיחה יום יומית. לרוב טיפות או כדורים קטנים לבנים מתקתקים. שאינם מכילים כל חומר כימי ומשום כך לא גורמים נזק או תופעות לואי מכל סוג - ניתן לבדוק זאת במעבדה.

אתן כמה דוגמאות לילדים בעלי הפרעות התנהגותיות אותם ראיתי ושיניתי את מצבם תוך חודשים מספר:

1. ילד בן 5 יפה תואר. הגיע עם זוג הורים מקסימים. הבעיה היא שהילד אובדני מדבר ורוצה למות. טוען שהוא מכוער כמו שד. לא מאמין שאומרים לו אחרת למרות שהוא נראה לכל הדעות כמלאך. מלוכלך.

2. ילדה בת 8 עם בעיות של קשב וריכוז קשות. בכיתה חייבת לקום מהמקום לא יכולה לשבת במקום אחד. אין לה יכולת להתרכז במבחנים ומקבלת נכשל בכל מבחן. בעיית פזילה קלה בעין ימין. גמגום.

3. ילד בן 11 סובל מביישנות יתר. פוחד מזריקות. פוחד מהמורה שלו שצעק עליו בכיתה פעם לפני כל הכיתה. נטיה להרטיב בלילות. נטיה להתרגש ולבכות בקלות מכל דבר שאומרים לו. חושש ממפגש עם אנשים שהוא לא מכיר. פחד לדבר לפני הכיתה לא מצביע ולא משתתף.

4. ילד בן 13 נטיה לאלימות. מרביץ לכל מי שלא עושה את מה שהוא דורש ורוצה. צורך מופרז לקבל מידית את מה שהוא רוצה. מרביץ גם להוריו והיום זה כבר בלתי נסבל כואב ומשאיר סימנים. עונשים לא עוזרים. עושה את עצמו כמתנצל וחוסר ומרביץ שוב. נטיה להרוס חפצים בבית ובכיתה. אוהב לפרק כל דבר. נהנה מסבל של חיות.

5. ילדה בת 12 עם הפרעת אכילה. מסרבת לאכול כי מרגישה שמנה. היא לא מקובלת בכיתה. אין לה מוטיבציה ללמוד. טובה מאוד בספורט אך מחוסר מזון לאחרונה אין לה כוח לתפקד בשיעורי ספורט בקושי סוחבת את הגוף.
פרפקציוניסטית. בוכה אם משהו לא הולך מידית כמו שהיא רוצה. מאבדת סבלנות מהר. הפרעת OCD קשה. הולכת אחורה וקדימה כמה פעמים לפני כל הליכה. מנקה המון פעמים את הידיים. מסרקת המון פעמים את השיערות ועוד...

אלו הם רק חלק קטן מקשת התופעות והסימפטומים אצל ילדים שנתקלתי ב 3- שנים שבהם אני עובדת בתחום. מקרים שבהם אני מטפלת בהצלחה של 95% ותלוי בשיתוף פעולה מלא של ההורים וכמובן הילד. מאוד עוזר במהלך הטיפול גם לקבל חלומות של הילד מהלילה וגם ציורים שהוא מצייר שהם אשנב מדהים לתת מודע שלו ולנשמה.

מאמר זה וכל האמור בתוכו איננו תחליף ליעוץ רפואי וטיפול רפואי מכל סוג - נהפוך הוא.
 
שם הכותב: ד''ר אדית דניאל
אודות הכותב: מומחית בעת תוארי דוקטור כבוד ברפואה משלימה
אימייל: [email protected]
כתובת אתר: לחץ כאן

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

חיפוש במאמרים

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©