שתף

המסע האסטרלי - חלק ד' אחרון / גילה בויום

09.08.15

לפרק ג' - לחץ כאן

אנו רגילים כל כך לראות את העולם הפיזי שלנו, כמוחשי ומוצק, עד שההכרה בכך שישנו עולם, בו כוח המשיכה אינו שולט, וצורות משתנות תוך כדי כך שחושבים עליהם, או מתגלים אנשים אשר נפטרו, גורמת לנו להלם.


המישור האסטרלי עשוי מחומר עדין מסוים, וכאשר אדם חש רגשות מסוימים הם נוצרים במישור האסטרלי מחומר זה. המישורים האסטרליים הנמוכים מורכבים מהתגשמות של רגשות שליליים כמו פחד, חרדה, שנאה, תשוקה וכו'.

המישורים האסטרלים מכילים את כל אשר אנו יוצרים בדמיון שלנו, לכן, מקומות כמו גן עדן או גיהנום לסוגיהם ולצורותיהם קיימים, בהתאם לכל תפיסה של כל דת. הם גם מיושבים בנשמות של האנשים מהגזע או הדת המתאימה.

כאשר אנו קוראים יצירות ספרותיות מסוימות, אנו למעשה מגשימים במחשבה שלנו את הדמויות המופיעות שם. כל קורא מוסיף נדבך בהגשמתם של הדמויות הספרותיות הללו במישורים האסטרליים.
העובדה שהאדם יוצר במישור האסטרלי בעזרת מחשבותיו ורגשותיו, הופכת אותו לבורא בזעיר אנפין, ומאחר והאדם הוא יצור בעל בחירה חופשית, הוא יכול להביא לידי התגשמות במישור האסטרלי דווקא את אותם דברים מהם הוא ירא או שונא!

נניח שאתה פוחד מעכבישים, במישור האסטרלי יופיעו עכבישים בדיוק מהצורה שמהם אתה מפחד, אשר ישהו בקרבתך ברציפות, ויזונו מהפחד שלך. ככל שפחדך יגבר, כן הם יקבלו יותר חיות וממשות!
בנוסף לכך הפחד יכול לגרום להיווצרותו של חומר "האקטופלסמה" (החומר ממנו יוצרות הרוחות את צורתן כשהן מתגלות בעת סיאנס דרך מדיום), כך שבמצב של חרדה עמוקה, ובתוך אוירה של חדר חשוך, יכולות דמויות אלו לקבל מראה ממשי. משום כך ילדים מפחדים לפעמים לישון לבד בחדר חשוך, בטענה שהם רואים דמויות, אשר מסתבר שהם ממשיות עבורם! הם מבקשים לישון באור, אשר מפזר את האקטופלסמה.

אם נרצה, נוכל למצוא גם במקורותינו היהודיים מצבי תודעה שהם מעין מסעות אסטרליים. ידוע למשל שביום השבת נמצא האדם היהודי בעל התפתחות רוחנית גבוהה, במסע של התעלות נפש למישורים גבוהים של קדושה. הוא נמצא במצב של מעין תחושת ריחוף והתעלות במשך כל יום השבת. עם צאת השבת ולשם ההפרדה בין מצב זה למציאות החולין, נוהגים בעת ההבדלה להריח בשמים ולאמר: "שובי נפשי למנוחייכי...".


דהיינו, אנו מזמינים את הגוף האסטרלי שלנו לשוב ולהיות במצב מקביל עם הגוף הפיזי. (בהקשר לאנרגיות השוררות בעולמינו ביום השבת ולהקבלה שבין היום השביעי לאלף השביעי לפי הקבלה, נדון במאמר ניפרד).


השפה העברית עשירה במטבעות לשון המצביעות על מצב של היפרדות הנפש מן הגוף, ולמעלה מזה. למשל הבטוי "יצאה נפשי לקראתו", זה מזכיר את השלב השלישי של המסע האסטרלי.


באשר לתופעת השינה, ניתן גם כאן להבין מתוך משמעות תפילת הבוקר על נדודי הנפש ומסעותיה בשעת השינה. אנו נוהגים לומר בתפילת "מודה אני" את המילים: "מודה אני לפניך מלך חי וקיים שהחזרת בי נשמתי בחמלה רבה אמותנך...".

לסיכום:
לפני כשנה נתקלתי באחד הספרים המופלאים על מסעות אסטרליים לשימוש צבאי. סיפורו האמיתי של קולונל מוראהוס, בספר "הלוחם הנסתר", אשר היה חבר ביחידה צבאית מאוד מיוחדת אשר עסקה במסעות אסטרליים. במסגרת זו, היה עליו לסכל מבצעים כמו השגת גבול, סמים, מטעני חבלה ועוד. הוא מתאר בספר את האימונים המפרכים אשר עבר, על מנת להגיע למסע אסטרלי, "אובייקטיבי". כלומר, להיות בפועל במציאות פיזית בגוף אסטרלי, ולא להיות במימד של המחשבות של עצמו. הספר הוא סיפור אמיתי לחלוטין, והוא מלווה בצילומים ותיעוד המוסיפים לו אמינות רבה. הדברים התרחשו, עד תקופת מלחמת המפרץ!


כמו כן אנו ממליצים על ספרו ד"ר יוסי באומהקר, ספר התודעות המשולבות.

ספר התודעות המשולבות – מאת ד"ר יוסי באומהקר
ספר זה הוא במפורש מדריך מעשי להארה ומצבי תודעה אחרים אצל האדם המערבי. הספר מנסה בראש וראשונה, להביא מחקרים ולהסביר את כל התופעות של טראנס, יציאה מן הגוף, טלפתיה ע"י הסברים מדעיים מצד אחד, והסברים מעולם המיסטיקה. אין מילים לתאר, את השירות שספר זה מהווה עבור אנשי העולם המערבי כפי שהמחבר מעיד על עצמו, כאשר חיפש יום אחד חומר על חלומות:
"למדתי שניתן לשלוט על החלומות ולתופעה מאפיינים פיזיולוגיים והיא נתמכת על ידי ניסויים מדעיים. נפעמתי לראות את הקשר שבין חלומות מכוונים לבין תופעות נוספות כמו מסע אסטרלי, חוויות סף המוות, טלפתיה והארה. מסקנתי הייתה שאין אדם צריך לבלות שנים במנזרים במזרח כדי לחוות הארה, או להקדיש חייו לכת מסוימת. ניתן לזכות בהארה וכו', על ידי שימוש במספר תרגילים שאינם קשים כלל וכלל, תרגילים אשר שימשו אותי בחוויותי החדשות.


חלק גדול מן הספר, מוקדש למצב החלימה המודעת, מצב בו אנו יודעים שאנו חולמים ואף יכולים לכוון את חלומותינו. מצב זה הינו בעצם פתח אנרגטי רב עוצמה להגשמת כל המשאלות האנרגטיות והרוחניות שלנו.


הספר בהחלט משדר אמינות, והוא יוצא דופן בכך שהמחבר, איש מדע במקורו, נתן לעצמו לזרום עם החוויות, להתנסות, לתרגל, ואף לדאוג לנו לאסוף תרגילים מכובד ביותר.

שם הכותב: גילה בויום

אודות הכותב: אסטרולוגית, נומרולוגית ומתקשרת בכירה, ועומדת בראש המרכז לפיתוח המודעות, אשר התחיל את פעילות המיסטיקה בארץ. עוסקת בנומרולוגיה קרמתית, שיטה אותה פיתחתי בעצמי, המפענחת את צופן השמות. מומחית לטארוט ומטוטלת.
אימייל: [email protected]
כתובת אתר: לחץ כאן

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
09/08/15 20:12
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

חיפוש במאמרים

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©