שתף

לצאת מהמטריקס - לגלות את תת המודע / פריידי מרגלית

07.01.18

רובנו דומים לאסירים מאמינים כי המציאות בה אנו חיים היא המציאות "האמיתית"...

 

עד לפני 5 שנים הייתי עסקתי ביזמות נדל"ן בחו"ל, התנהלתי בהצלחה וחייתי חיים מלאים. לא  חסר לי דבר, גם לא משמעות... לא היתה לי כל דרך לצפות את השינוי שעמד לתפוס אותי בהפתעה, כך פתאום באמצע החיים. 
אחי הקטן, חיים אל-עזר, נפטר אחרי סבל ממושך ומלחמה בסרטן, בעודו בן 14.5 שנים בלבד.

חזרתי במהירות לשגרת העסקים, לגידול עלמה ביתי הקטנה, שבדיוק נולדה. אלא שבנקודה זו ציפתה לי הפתעה. משהו ששינה לי את החיים.

חיים חזר לחיי.

אני, שעד לאותה נקודה לא הייתה בחיי כל נגיעה ברוח, העולם שמעבר היה מדע בדיוני עבורי, ניסיתי לשכנע את עצמי ש"החזרה" שלו אינה אלא ביטוי של אבל ואובדן ... 
אבל הילד בשלו, מתעקש לשכנע אותי בנוכחותו הממשית. בנקודה מסוימת, הוא אפילו הצליח להוכיח לי את אמיתותו על ידי חיזוי אירועים והעברת מידעים מדוייקים ומדידים.

בנקודה זו, יצאתי לחקור את עולם התודעה ומהר מאד התחלתי לקבל מידעים ברורים וסדורים, אשר לימים גובשו לשיטת ה"מטא פסיכולוגיה™"- דרך מתקדמת לחקור וללמוד את התודעה, להתנהל נכון ולהנות ממשחק החיים.

כן, החיים הללו הם משחק. כל "המטריקס" הזה הוא אשליה ותעתוע מוח.  אנחנו חיים ב”כלא של התודעה”, בקירות אבן פרי מוחנו, אשליה שחמשת החושים שלנו מאוששים ומגבים רגע אחר רגע. מייצרים תחושה של מגבלה אמיתית.  אלא שכל עוד אנחנו "בתוך" האשליה, חיים את המשחק כאילו והוא המציאות היחידה, אנחנו משועבדים בתוך הכלא של עצמנו. 

רובנו דומים לאסירים, (אני יכולה לפחות להעיד על עצמי עד לאותו מפגש מכונן עם חיים), מאמינים כי המציאות בה אנו חיים היא המציאות היחידה האמיתית. מסרבים להאמין שהיא רק חיקוי עלוב למציאות נשגבת של התודעה הגבוהה, מתקשים להרהר במחשבה שאנחנו חיים בחלום שהוא פרי תעלולי החושים שלנו. 

דאגות וטרדות המטריקס יכולות לגרום לנו לחיות את חיינו מתוך הישרדות וסבל אמיתי (קשיים כלכלים/זוגיים/בריאותיים וכדו)  אלא אם אנחנו זוכרים שהמטריקס הוא רק חלק מהתמונה הכוללת ולומדים להתבונן בתמונה הרחבה. בפרספקטיבה גבוהה.

שיטת ה"מטא פסיכולוגיה™" מאפשרת לכל אדם לחוות את הרבדים הגבוהים של  תודעתו, לחקור ולשנות באופן עצמאי, ובאמצעות כלים פרקטיים ומודלים מסודרים, לשבור תקרות זכוכית ולצאת מהמגבלות הכולאות.

מטא = ביוונית: מעבר. הדרך שלנו להתבונן במה שמפעיל אותנו, מאחורי הקלעים, לאתר ולשחזר את הדפוסים המקבעים, הלא-מודעים, המעצבים ומכתיבים את חיינו ויוצרים את אשליית המציאות, את הסרט הפרטי שלנו. כשאנחנו לומדים לאתר בצורה מדויקת ולהתחקות אחר הרטטים הלא מודעים אותם אנחנו משחזרים, שם ניתן לשחרר את התודעה . שם אפשר לתכנת , לשנות, לעדכן ובהתאמה לשדרג את חיינו ולהגשים את כל חלומותנו. 

בא לכם לשמוע עוד?
רוצים להבין מהו "הסרט" הפרטי שלכם? ואיך אפשר לשדרג את הגרסה? לעדכן את התסריט?

ביום שישי 25/1 אנחנו פותחים את הדלתות לעוד אנשים "לצאת מהמטריקס" של חייהם. 

זו ההזדמנות שלכם לקחת את הגלולה האדומה ולפתוח את התודעה.
אחרי המפגש עם חיים שהיה מטלטל ומהפכני עבורי, התמסרתי באחת להעביר את הבשורה הלאה, להפיץ את השיטה ולאפשר לכמה שיותר אנשים לחיות נכון את החיים. קהילת מרחב מודעות מונה כיום אלפי תלמידים המיישמים את השיטה וחיים אותה כאורח חיים.

אני אהיה כאן מדי שבוע, אט אט אפרוש את יסודות המטא פסיכולוגיה, ואלמד אתכם שלב אחר שלב להכנס אל נבכי תת המודע ולחקור אותו בדרך קלה ופשוטה. מוזמנים לעקוב, לשתף ולשאול.

שם הכותב: פריידי מרגלית
אודות הכותב: מומחית לתכנות תת המודע, מייסדת שיטת "מטא פסיכולוגיה" המאפשרת הנגשה של נבכי תת המודע. מטא - ביונית קדומה: מעבר. המטא פסיכולוגיה דוגלת בחקר התודעה במצב מדיטטבי ובאמצעות כלים תודעתיים לנהל לעצמנו חיים מיטביים. העבודה היא פנימית והתוצאות הינן חיצוניות. גן עדן זה כאן, ברוכים הבאים!
אימייל: [email protected]
כתובת אתר: לחץ כאן

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

חיפוש במאמרים

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©