שתף

חופש / ארז ארג'ונה כרמל

22.11.15

חוזר מיום הולדת של חברה מקסימה, בקשה ממני להנחות הפעלה אנרגטית והסכמתי בשמחה, האירוע כולל שינה משותפת של האורחים. אני מגיע אחרי שעה ורבע נסיעה ומגלה שחוץ ממני כל המשתתפות האחרות הן נשים.
משהו בי מתכווץ ונבהל, המיינד שלי מספר לי סיפורים, הן ידברו בלי סוף, כל הלילה, ומה לי ולכל האנרגיה הנשית הזו, אין לי סבלנות לכך. אני מחליט להיות נחמד, להעביר את החניכה, להגיד מזל טוב ולהימלט. אני אומר לעצמי, אני חופשי לבחור, בכל דבר, אף אחד לא אומר לי מה לעשות, אני אדון לעצמי.

אלא שאז הכל הפנימי אומר לי, בדוק באמת מהו חופש, האם לברוח מסיטואציה זה תמיד תמיד חופש, אולי זה דפוס ותיק שלך? יש מצב שאם תשאר ותבחר להיות חופשי מהדפוס המוכר, תתרחב, יש מצב שיש כאן מתנה. אני נשאר, עובר דרך הפחד, קופץ ראש לתוך האנרגיה הנשית, נושם אותה, מכיל, סופג, חוגג אותה. מיד מסתבר שהשד לא נורא, אני מתחיל להנות ולהתלהב. והחלו לזרום אינסוף מתנות, אני מקבל טיפול מדהים ומרפא, מלא אהבה, מנחה סשן נפלא, נוצר לו מעגל ברכות מהמם.

 

הולך לישון בתוך כל האנרגיה העוצמתית הזו, עם עוד 11 נשים במרחב, כולן שאמניות ומרפאות. נרדם בתוך בועה של אהבה עצמית, חווה אור בכל תא בגופי, באישון לילה, מגיע הרובד העל מיני שלי, הנשמה הגבוהה שלי, צונחת לתוכי סבכא של אור זהוב ואהבה, אלוהות חיה, נטמעת בתאים שלי, ממלאה אותי בהודיה ובהתפעמות.

אני שואל אותה, מי את ? היא אומרת, אני אתה, אתה אני, מתוך הסכמתך לפגוש בתוכך את החלקים הנקביים שלך, אפשרת לי לבוא לפגוש אותך, את עצמך, במלואך.
אני אומר לה, הישארי איתי לנצח, היא אומרת, מעולם לא עזבתי, כעת זיהית אותי כמי שהנך.
השחר מפציע, יוצא לטיול בוקר בחוץ, פוגש מישהי על הדרך, היא בדרך לסדנה של קריון, יש לה שעה פנאי, מספרת לי על הר שסטה ולוקחת אותי לנקודת תצפית על כל האזור, אני נושם עמוק את הנוף ושואל את היקום, אילו עוד הפתעות אתה מזמן לי להיום ?

אני מביע כוונה מעתה והלאה להיות קשוב ומדויק, מתי הקול הפנימי אומר לי לעזוב מקום מסוים ומתי זהו דפוס של פחד מעצמי שמתחפש לסיפור של חופש. זוהי פלנטה של בחירה חופשית, זוהי גם בחירה חופשית לוותר לעיתים על הבחירה החופשית. כשחופש הופך להתמכרות, הוא מפסיק להיות חופש. להיות חופשי זה גם לדעת לותר על ה חופש שלי . ואז אני מוצא חופש עצום בתוך הכביכול ויתור שלי.
וכך קורה!

שם הכותב: ארז ארג'ונה כרמל
אודות הכותב: ארגונה ארז, מורה דרך ומתקשר, עוסק מזה 25 שנה בריפוי פלנטרי, מנחה סדנאות העצמה וריפוי. מאז תחילת 2014, מעביר חניכות פראניות לאנרגיה החדשה, מתגורר ב"מקדש" בכרכור, בשמחה, אהבה ושפע.
אימייל: [email protected]
כתובת אתר: לחץ כאן

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

חיפוש במאמרים

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©