שתף

מהי פעולה בשדה הקוואנטי? / White feather

20.12.15

הפעלת הנשמה במרחב שדה הבריאה 

כאשר אנו בכניעה, אנו בפעולה ומאפשרים לבריאה להתבטא דרכינו אולי זה קצת מבלבל, אך כאשר אנו נכנעים להתנסות ולחוויה הפיזית, הפעולה תבוא אחריה כביטוי אלוהי. כניעה היא לא לוותר, היא לשחרר, לא לנסות לשלוט או להגיע לתוצאות כלשהן.

כאשר אנו כנועים למקור האנרגייה שמחבר את כל הבריאה לו אתם יכולים לקרוא אלוהים, אינטליגנציה אלוהית, הבריאה, השדה המאוחד...לא משנה... העצמי הגבוה שלכם יוצר תבנית בשדה הזה על מנת ליצור מציאות דרככם. זוהי פעולה! כשנרשה לעצמינו להסתכן מחוץ לגבולות של מה שתמיד האמנו שנכון בחיינו, נחווה את עצמינו בדרך חדשה ובתגלית זו נמצא חופש.

היום אנחנו נדבר על השדה המאוחד, שניקרא גם שדה הבריאה ,המטריצה האלוהית, האנטלגנציה האלוהית ... מהו השדה וכיצד הוא משפיע על החיים שלנו והכי חשוב נלמד לעשות בו שימוש מודע ליצירת המציאות שלנו על מנת להפוך לשותפים בוראים.

קיומו של השדה- המטריצה האלוהית - מספקת לנו את כלי הקיבול וגם גשר וראי לכל דבר שקורה בין העולם בתוכינו לבין זה שמחוץ לנו. העובדה ששדה זה קיים בכל דבר מהחלקיקים הקטנים ביותר של אטום הקוונטים, עד גלאקסיות רחוקות וכל מה שבניהם, משנה את מה שהאנושות האמינה עד כה על התפקיד שלנו בבריאה.

לחלקככם מה שאני הולכת להסביר כעת יהיה חדש, ולחלקכם חיזוק למה שאתם יודעים או מרגישים בקיום שלו. עבור כולנו קיומה של רשת אנרגטית המחברת את הכל פותחת דלת לאפשרויות ועוצמה אדירה.
לפני כמאה שנה נעשה ניסוי מאוד מפורסם שניקרא " מאירס ומייקלסון" שני מדענים. לאחר שהמדע גילה כי האטום מורכב מיותר מ-90 אחוז חלל ריק הם ניסו להבין מהו החלל ה"ריק" הזה, שני המדענים יצאו בניסוי שעליו כל המדע מבוסס במאה השנים האחרונות, הם גילו כי החלל הריק הוא פשוט ריק, מה שהיה שגוי מיסודו, וזה מפני שלא היה להם את הציוד הנידרש.

בשנות ה-80 צבא ארה"ב חזר על הניסוי וגילה עם ציוד משוככל יותר שיש תנועה בריק המדובר, כלומר אין ריק, מה שהוביל למסקנה שיש שדה המחבר בין כל הדברים. כמובן שהפרסום של המידע הזה נידחק לפינה כיוון שהאנושות עדיין לא היתה מוכנה לקבל מידע זה. בשנים האחרונות יותר ויותר מחקרים שנעשו במדע חדש שניקרא פיזיקה קוואנטית מגלים מימצאים משני תודעה ואני אסביר... מהאפשרות של קיומו של השדה, עולה כי אנחנו עשויים להיות הרבה יותר ממתבוננים, החולפים רגע קצר בבריאה שקיימת כבר.

כאשר אנחנו מתבוננים בחיים - השפע הרוחני והחומרי שלנו, מערכות היחסים, הקריירה, האהבות הגדולות וכל החלומות שהגשמנו וגם אילו שלא הגשמנו, הפחדים והקשיים - אנחנו למעשה מביטים בראי של האמונות שלנו המודעות והלא מודעות. אנחנו רואים אותן מסביבנו כיוון שהם מתגשמות במציאות והופכות לגלויות באמצעות טבעהו המסתורי של השדה, וכדי שזה מה שיקרה, על ההכרה עצמה למלא תפקיד מרכזי בקיום היקום.

אתם מבינים בעצם שעל ידי האמונות העמוקות ביותר שלכם השדה יוצר תבניות נראות, שלהם אנו קוראים 'מציאות' ואנחנו למעשה היינו חלק מרכזי ביצירה שלהם, אם במודע או לא במודע, ופה בדיוק מהפך התודעה מתרחש, מרגע שאנחנו למדים כיצד השדה עובד אנחנו יכולים ליצור את המציאות בכלים ובשפה שלו באופן מודע ולהיות שותפים בוראים.

אלברט איינשטיין לא ידע להסביר את השדה אך רמז לקיומו, מדענים רבים עדיין לא מצליחים להכיל את המידע הזה, אבל רבים מאוד מחזיקים בדעה שונה ביחס לתפקידנו בבריאה, פיזיקאי ועמית של אלברט איינשטיין מציג נקודת מבט שונה, שמו ג'ון וויילר והוא אומר כך, תקשיבו איזה יפה זה נאמר וכמה מדוייק.
"היה לנו את הרעיון הישן הזה, ששם יש יקום וכאן יש אדם.....והוא ממשיך....עתה אנו לומדים מעולם הקוונטים .... שצריך פשוט למחוק את המילה הישנה 'מתבונן ' מהספרים ולשים במקומה מילה חדשה 'משתתף'"
איזה מדהים! זה משנה לגמרי את נקודת המבט על העולם.

בניסויים שעשו בפיזיקה קוואנטית מגלים שאפילו כשצופים במשהו ממש קטן כמו אלקטרון – עצם המיקוד של המודעות שלנו בו, אפילו לשנייה משנה את התכונות שלו בזמן ההסתכלות שלנו, כלומר ההתבוננות עצמה היא פעולה של יצירה והמודעות שלנו היא זו שעושה את היצירה. אנחנו לא יכולים לראות את עצמינו יותר כמשקיפים מהצד ללא השפעה על העולם שאנו מתבוננים בו.

גרג בריידן מדען ואיש רוח ואיש מרתק בין זמנינו אומר "המחשבה של עצמינו כמשתתפים בבריאה, במקום כאלה שרק חולפים ביקום למשך פרק זמן קצר, מצריכה תפיסה חדשה בנוגע למהות היקום ולדרך בה הוא פועל."

ניקח לדוגמא מים זורמים , על הזרם הזה אפשר לראות צורות שונות ותנועה משתנה של המים בגלים, אדוות וכולי אבל ברור שהם לא קיימים בפני עצמם למרות שהן ניראות לנו ניפרדות הן חלק מכל המים הזורמים, יש להם עצמאות יחסית אבל לא קיום עצמאי מוחלט כיוון שהם כולם חלק של אותם המים.

למעשה, היקום וכל דבר בו, כולל אנחנו, חלק מתבנית יקומית גדולה שאפשר לקרוא לה המטריקס ובה כל החלקים משותפים באופן שווה לכולם. העולם הוא למעשה מראה של דברים הקורים בעולם גבוה יותר או מציאות עמוקה יותר. במגילות ים המלח בנות 2000 שנה כתוב: "מה שקורה על הארץ, אינו יותר מהשתקפות חיוורת של המציאות הגדולה המוחלטת."

כך שגם הפיזיקה הקוונטית וגם כתבים עתיקים ותרבויות עתיקות שידעו על קיומו של השדה, הם ידעו שכולנו מחוברים, לכן הם כיבדו את האדמה, עשו טקסים לחיבור לכוח הזה, אך אנחנו שהתרחקנו כל כך ניזכרים היום במהות העמוקה ביותר להוויה האחת שלנו. ממש כמו הקרנה של סרט חיינו ללא שפיטה או דעה, השדה מקרין את חוויתינו ואמונתינו הפנימיות על מרקע מציאות חיינו.

בדיוק כמו שהשתמשו פעם ציירים בבד, מחפשים את הביטוי המושלם לרעיון, אנחנו יכולים לראות את עצמינו גם אומנים נצחיים שבונים יצירה אינסופית משתנה. במילים אחרות אנחנו האומנים והאומנות.
ככל שמציאות זו תישמע לכם כ-נס כל הדברים האילו אפשריים בשדה המאוחד, המפתח הוא לא להבין כיצד זה פועל, אנחנו זקוקים לדעת מהי השפה של השדה כדי לתקשר איתו ולהעביר לו את רצונותינו.

מסורות חכמות ידעו מהי השפה הזו, זוהי שפה ללא מילים שלא קשורה לסימנים חיצוניים רגילים שאנחנו מכירים בתור תקשורת. כולנו יודעים לדבר בשפה הזו, אנחנו משתמשים בה כל יום - וזו השפה של הרגש האנושי.

המדע החדש גילה, שבאמצעות רגש שאנו חווים בגופינו, אנו גם עוברים שינויים כימיים, כדוגמת שינויים במידת החומציות בגופינו ושינויים הורמונאליים, המשקפים את רגשותנו. אותו רגש הנותן לנו כוח כזה בתוך גופינו, מרחיב כוח זה לעולם הקוונטים מעבר לגופינו.

לפי הסינסינג מינג שירת אמונה ורוח מהמאה השישית, רק כאשר אנחנו מפריעים לשלווה של הטאו (הדרך, השדה) בביקורת שלנו, חומקת ההרמוניה שלה מאיתנו.
כאשר זה קורה באופן בלתי נימנע, ואנו מוצאים את עצמינו לכודים ברגשות זעם ופירוד, מציע לנו הטקסט הנחיות לריפוי המצב הזה: "להגיע ישירות להרמוניה עם המציאות הזו. רק אמור בפשטות, כשעולה בך ספק, 'לא שתיים' 'לא שתיים',יש רק אחד, שום דבר אינו ניפרד, שום דבר אינו נישלל". זהו הקשר שלנו אל השדה, המטריצה האלוהית.

ניתן לנו הכוח לדמיין, לחלום, לחוש את האפשרויות החיים מתוך השדה עצמו כדי שנוכל להקרין חזרה אלינו את מה שיצרנו.
ביכולתינו ליישם את הידיעה הזו בדרך שימושית ורבת משמעות בחיינו, ובהבנה ובהתעוררות זו לא נוכל יותר להתכחש לחיבור שלנו אחד לשני ולכל הדברים. החיבור הזה נותן לנו להבין כמה אנחנו חזקים. מעמדת הכוח שההבנה הזו נותנת לנו נוכל להפוך לאנשים שלווים וטובים יותר שעובדים באופן פעיל ליצור עולם שמשקף את התכונות האילו ויותר. אנחנו יכולים לשנות את החיים שלנו ואת העולם !
התדרים שאיתם אנחנו עובדים, בשילוב כוונה ושירה ללא מילים שמזמנת תדרים מהשדה, מייצרת רגש של אחדות ושלווה ומזינה אותנו ברגשות שיצרו את התקשורת שלנו אל השדה ממקום זה ועל ידי כך יתמכו בשינוי שלנו ביצירת המציאות שאנחנו מבקשים.

הרגשתי שלתת את ההסבר הזה יתן לנו בסיס יציב להתחבר אל הכוח שלנו ולהגשמה של מי שאנחנו. חשוב להקשיב למידע הזה מספר פעמים כיוון שבכל פעם אנחנו יכולים להכיל עוד מידע ובכך התודעה שלנו מתרחבת.

בואו נחזור רגע את השדה או המטריצה האלוהית: בו נסכם מהם התגליות של השדה:

יש שדה אנרגיה, הקושר אותנו לכל הבריאה, השדה ממלא תפקיד של כלי קיבול, גשר וראי לאמונות שבתוכינו. השדה הוא הולוגרפי ולא מקומי. כל חלק בו מחובר לכל חלק אחר וכל חתיכה בו משקפת את המכלול בקנה מידה קטן יותר. אנו מתקשרים עם השדה באמצעות הרגש. שלושה ניסויים מדעיים מראים לנו כי לדי. אן. איי האנושי, יש השפעה ישירה על חומר ממנו עשוי העולם. לרגש האנושי יש השפעה ישירה על הדי אן איי המשפיע על החומר ממנו עשוי העולם.


היחס בין רגשות לדי אן איי עובר את הגבולות של זמן ומרחב. וההשפעות הן אותן השפעות, בלי להתחשב במרחק. כאשר אנחנו מסתכלים על חיינו מנקודת המבט של כל דבר הוא בכל מקום כל הזמן, ההשלכות הן ענקיות שלרבים קשה להכיל או להבין אותם. התשובה מתחילה בהבנה שלנו שאין "כאן" ו"שם". בכל רגע ביום אנחנו בוחרים בחירות שמאשרות או מכחישות את חיינו. בכל שנייה, אנו בוחרים לטפח את עצמנו בדרך התומכת בחיינו או מרוקנת אותם, לנשום נשימות עמוקות ומאשרות חיים או נשימות רדודות ומכחישות חיים, ולחשוב ולדבר על אנשים בדרך מכבדת או לא מכבדת. אנחנו בעצם רואים ומבינים שלכל אחת מהבחירות האלו ישנה תוצאה המשפיעה על חיינו, ו"אז ו"עתה" מנקודת המבט של החיים כהולוגרמה מחוברת בכל מקום, כאן הוא כבר שם, ואז תמיד היה עכשיו.

בגלל הקשר האוניברסלי שלנו, אנו מוסמכים לתמוך, לחלוק ולהשתתף בשמחות החיים ובטרגדיות בכל מקום ובכל זמן.ואילו המסקנות שנולדות מתוך התבוננות עמוקה זו...
המשאלות המחשבות והתפילות שלנו נימצאות כבר ביעדן.איננו מוגבלים על ידי גופנו על ידי חוקי "הפיזיקה". אנו יכולים לתמוך באהובינו בכל מקום, בלי לעזוב אף פעם את ביתנו. יש לנו פוטנציאל להירפא בן רגע. אפשרי לראות דרך הזמן והמרחב בלי לפקוח אי פעם את עיננו. המפתח להישרדות בתקופתנו בהיסטוריה הוא ליצור דרך חדשה לחשיבה בעוד אנחנו חיים עדיין בתנאים המאיימים על קיומינו.

בואו נעבור חלק הפרקטי.... אני מאוד מתרגשת כיוון שאני יודעת שזהו כלי עבורכם שישנה לכם החיים מקצה לקצה. אוקיי...
כאשר אתם מחזיקים בחזון ברמת העצמי הגבוה שלכם והרגש אתם יוצרים תבנית בשדה הבריאה וזה יוצר פעולה על מנת להגשים חזון זה במציאות הפיזית בעולמכם. כנשמה שחווה חוויה פיזית יש לנו 3 היבטים של הוויה,
העצמי המנטלי או המחשבות שלנו, הגוף הפיזי או הפיזיולוגיה של הגוף, והאחרון הגוף הריגשי או הביטוי של הרגשות שלכם על מנת שנשמתכם תעשה פעולה במימד ארצי זה.

יש לאזן בין שלושת היבטים אילו – דרך החזון שלכם - וליצור דרך עצמיותכם.
בוא נאמר שאתם רוצים עבודה חדשה שתתבטאו ויעריכו אתכם, ראשית מחזיקים זאת כחזון מנטלי כלומר במחשבה, חווים זאת פיזית, רואים את גופכם בעבודה החדשה, מחזיקים בחזון זה באופן ריגשי, ומרגישים את הרגש כפי שהייתם מרגישים כאשר אתם בעבודה זו כשהכל מתממש, אתם בעצם יוצרים שדה אנרגטי חזק שמחבר בין השלושה בתוככם, ומבטאים את החיבור של שלושת חזונות אילו דרך ליבכם, חווים כיצד חזון זה כבר התממש בעולמכם. מבטאים זאת דרך לבכם. נושמים דרך לבכם את החזון הממומש אל השדה דרך הלב, וכך החזון הופך ל 'חזון נשמה'.

 

אחרי שמשחררים אותו, אתם משחררים כל היצמדות לתוצאה שלו. בהיכנעות אתם יוצרים את תבנית הפעולה של המציאות דרככם ויוצרים חזון נשמה בשדה הרב מימדי של הבריאה, כאשר התחברנו לתדר זה, עלינו לסמוך, שמה שהוא לטובתינו ולטובת הכלל יתגשם במציאות. הסוד הוא לא לאחוז באף רמה של תוצאה כלשהי, פשוט להיכנע אל המקור של הבריאה שנע דרככם. זוהי פעולה בשדה הקוואנטי! 

שם הכותב: White feather
אודות הכותב: ו'איט פדר , מוסיקאית ומטפלת, מתמחה בריפוי בתדרים וצלילים מרפאים. עוסקית בעולם הרוח מעל 18 שנה ופורצת דרך בתחום זה בישראל. בעבר ייסדה את הפסטיבל הרוחני הראשון והגדול בארץ - פסטיבל סגול. בשנים האחרונות הקימה את כפר סגול - מרכז רוחני, אקולוגי וטבעוני ואת Sound & Spirit center - מרכז בינלאומי לריפוי בתדרים וצלילים בכפר. מנחה סדנאות ומופיעה בישראל ובעולם. מפתחת מסע אינטרנטי בשם "מסע 21" לשינוי תדר (מתורגם כעת לשתי שפות נוספות)
אימייל: [email protected]
כתובת אתר: לחץ כאן

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

חיפוש במאמרים

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©