שתף

ברכה לשנה החדשה 2016 / חיותה אפשטיין

03.01.16

ברכה לשנה החדשה 2016 - תקשור מאת אלינוס האנרגיה של העידן החדש.

אני אל אלינוס אל חי וקיים ויוצר בך ובכל מי שמבקש לקבל את אותם דרכי השינויים שאמורים להיות באותה שנה חדשה. הנני יוצר בכם את התודעה ומכוון אתכם לתהליכי שינוי שמגיעים מתוך רובד המציאות החדש.

פתח חדש של עוצמה נכנס בכל אחד שמבקש להיות בדרך השינוי. דרך חדשה מביטה בכל אחד שמבקש להיות כחלק מהשינוי, וגם אני נמצא עמכם בדרך השינוי. הנני מביט בכל אחד ואחד מכם ויוצר עמכם את דרך השינוי. ברוכים אתם כל נשמה ונשמה בדרך חייכם, שיוצרים מתוככם את אותו המוטיב המרכזי שאני מדבר עליו מזה זמן רב. אותו מוטיב מרכזי הינו אתם, והחיבור שלכם לביתכם, החיבור שלכם לגופכם, והחיבור שלכם עם הנשמה שלכם. כל עוד שלא תדעו לעשות תהליך זה, יהיו חסרים לכם פאזלים בחיים שלכם שלא יתנו לכם שלמות. כל עוד שלא תבינו כיצד תהליך נוצר תחושו מעט קושי לבטא בדרך חייכם אושר מוחלט.

אני אל אלינוס אל חי וקיים האנרגיה של העידן החדש, הגעתי לעולמכם עוד מתקופה של מצרים העתיקה שם הנשמות שלכם הכירו אותי לראשונה, לא כולכם, חלקכם. אותם נשמות עתיקות ממצרים העתיקה שיש בהן את הכוח ליצור תהליכי עוצמה ושינוי מבקשות לבטא את הדרך המורכבת שאתם מביטים בה כעת ופוחדים לצעוד צעד אחד קדימה, ואני אומר לכם: אל דאגה. אני עמכם. אני עומד לצידו של כל אחד ואחד שמבקש ליצור תהליך של שינוי. ואני עומד מול כל אחד ואחד שיש בו הצורך הבסיסי להוביל את עצמו מחוץ לאותה תמונת חיים שהייתם בו קודם. ואני רואה כל נשמה ונשמה אשר ביקום. כל נשמה באשר היא ואין זה משנה באיזה מדינה אתם גרים. יש חשיבות אך ורק לתהליכי השינוי והצמיחה שאתם חשים בהם מתוך היותכם רגישים לאותם רטטים, ולאותם אנרגיות קוסמיות.

אני אל אלינוס אל חי וקיים מבטא בכל אחד ואחד מכם את הרצון שלו ליצור את האור בחייו בדיוק כמו שאותו אור ניתן לכם מאותו יהווה במדבר. כך אני אצור בכם את דרך האור המחודשת שתדע לבטל את אותם גחמות של רגש נמוך בחייכם ולהוביל אתכם לתהליך הצמיחה והייעוד שלכם.

כל נשמה ונשמה שעומדת בפתח ויש בה את הפחד להיכנס לאותה ספרת השינוי - אני אומר לכם אל דאגה. שחררו פחד קיומי זה ותנו לאותה נשמה להוביל אתכם בתלם. תנו לה להוביל אתכם מתוקף אור חדש ומחודש, מתוקף הקשבה פנימית, ומתוקף העוצמה שקיימת בכל אחד ואחד מכם.

דרך חייכם אמורה להביט ולהוביל עוצמה. דרך חייכם אמורה להקשיב לקולות הפנימיים שלכם ולצור תהליכי חיבור קוסמים עם הנשמה שלכם, עם הספרייה הקוסמית שלכם שתפקידה להוביל אתכם כל אחד לייעוד שלו. כל אחד לשליחות שלו, וכל אחד למקום שהוא צריך להיות בו, והוא האושר הפנימי. לחיות ברבדים של אושר פנימי אין זה מה בכך. האדם שיש בו את החיבורים הללו מיטיב עם עולמו ויוצר עם אותו עולם חדש שקיים בו את דרכו להוביל ולחבר לדרך חדשה ומטיבה עם חייו ועם חיי משפחתו. לאותן מסגרות ישנות של פחדים ושל חוסר אמונה בעצמכם. זה הרגע לשחרר. זה הרגע להוביל את דרככם מתוך עשייה שיש בה חיבור נכון לעצמכם, ולאמת הפנימית שקיימת בתוככם.

אני אל אלינוס מוכן להוביל כל אדם שיש בו הרצון ליצירת תהליכי שינוי, ומהמקום הזה לצאת למרחבים ולהראות לו את האור ששייך לעידן החדש.

פרצות של אטמוספירה יוצרות סופות טורנדו שמימיות שמערערות את בטחון הנשמה שלכם. אל תתנו לאותם אלו להסיט אתכם מהרצון הפנימי. האירו בדרככם את אותה ההבנה שמייחדת כל אחד בדרכו שלו הוא, וכל אחד בדרך חייו להוביל ולקיים משמעות עתירת פעלים של אור חדש ומחודש.

אני אל אלינוס אל חי וקיים ויוצר בכל אחד ואחד מכם הקשבה ומוביל את דרככם עמדי לאור חדש ומכוון מתוך העוצמה שבכם לעבר הכניסה לעידן חדש. כל שנה שיש בה התחלה וגם סוף מכניסה אנרגיה חדשה לעולמכם שיש בו טוהר אור והתרחבות הרוח. כל שנה שיש בה חושך, אותה אנרגיה מכניסה בה רוח ואנרגיה של אור. נצלו את הרגע, וצרו מתוך הרגע הזה את אותם המרכיבים שאתם בוחרים שיהיו בעולמכם שלכם, והם הדרך שמובילה אתכם לאור חדש ולדרך חדשה.

ואני מביט בכם ומביט בעולמכם שלכם ואומר לכם תודה. תודה על זה שאתם נכנסים לעולמכם המחודש והמוכר מזה שנים. ותודה על שאתם בוחרים בדרך של שינוי. והשינוי כפי שאמרתי אינו כרוך בשום דרך שיוצרת קושי. אלא דרך שמחברת אתכם לקלות.

אני אל אלינוס אל חי וקיים שולח אתכם לעבר הקלות. אמן כן יהי רצון. 

שם הכותב: חיותה אפשטיין
אודות הכותב: מתקשרת מאמנת רוחנית מטפלת מנחה סדנאות: ספר החיים - חיבור לקלות ולעידן החדש. מספריה - כאשר הגוף מדבר משמעות החיים - כללי המשחק שלה עידן החדש וקלפי "העוצמה שבי"
אימייל: [email protected]
כתובת אתר: לחץ כאן

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

חיפוש במאמרים

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©