שתף

שפע / ארז ארג'ונה כרמל

24.12.17

מתקשרת אלי מישהי מחברת שיווק, מדברת איתי על שיטה אמריקאית, כיצד ל"צוד" לקוחות, להציע חבילות של טיפולים אישיים, לשים לעצמי יעדים כלכליים ולתכנן תוכנית עסקית לטווח ארוך. הבחורה חמודה, מדברת מהר ובנחישות, רק שזה נשמע כמו דקלום שמישהו נטע בה, באיזה קורס שיווקי. אני מקשיב כ-5 דקות רצופות, לרגע מתפתה ואז אומר לה, חזרי אליי עוד כמה שעות או מחר.

אני בודק בתוכי ומקבל לא מוחלט. שואל את עצמי מדוע? מה חסר לי כאן? והתשובה מגיעה אלי מייד, אין כאן אהבה. התדר שחויתי ממנה היה מלחמתי, האמונה המושרשת היא, אין מספיק לכולם, חייבים להאבק על הפרנסה שלנו, כדי שהאחר לא יקדים אותנו. אנחנו בתחרות כלכלית ורק החזק שורד.

 

אני אומר לעצמי, אין מצב שאני משתף פעולה עם האנרגיה הזו, אינני מענין ל"צוד" לקוחות, אני מעוניין שה"לקוח" שלי יגיע אליי מתוך בחירה אמיתית, מהאמת הפנימית שלו. אינני מעוניין בכסף שהגיע אליי במעין מניפולציה, איזו ברכה תגיע אליי מכסף כזה? אני מעוניין שמי שיגיע אלי ישלם לי מתוך שמחה והנאה בתמורה למתנה שהוא זכה לקבל ממני.

 

הדרך שאני מכיר לשפע (ראשי תיבות של שיתוף פעולה עכשיו), היא לעסוק במה שמלהיב אותי ומרגש אותי, לדעת שאני מבורך והבריאה כולה תומכת בי ולהעניק את התשורה שלי באהבה אינסופית לעולם. כשאני פועל מתוך המהות שלי, באותנטיות ובחיבור לאור הפנימי ולשליחות שלי, השפע מגיע אליי בקלות ובחן, אנשים ממליצים זה לזה והברכה זורמת אליי.

 

אני נזכר בכל המורים הגדולים בפלנטה, אף אחד מהם לא שיווק את עצמו, בודהה לא שלח מיילים וישוע לא פרסם בפייס, הם פשוט היו מי שהם וזהו. והכי אני מרגיש ויודע עמוק בתוכי, שהשפע מגיע כשליבי פתוח ואני מעניק את עצמי לעולם, את כל כולי. כך אני מצהיר ליקום, שאני חי בתודעת שפע והיקום משיב לי אלף מונים. מה שאני שומר אצלי, אני מאבד אותו. מה שאני מעניק הלאה, נשאר שלי לנצח.

 

למחרת היא מתקשרת שוב, אני אומר לה, לא מלהיב אותי לעבוד בשיטה הזו, אני מאמין בשיווק מאהבה, משמחה פנימית, מתשוקה והתלהבות לעשייה שלי. שטף הדיבור שלה נעצר, היא מתעניינת, שואלת שאלות, אני מסביר לה על האנרגיה החדשה, שבה יש מספיק לכולם, שבה כסף הוא רק אנרגיה ואמצעי ולא מטרה, ושאהבה היא החוק הקוסמי האולטימטיבי.

היא קצת בהלם, בדמיוני אני רואה אותה פעורת פה. אח"כ היא קובעת איתי מפגש אישי.  וכך קורה!

שם הכותב: ארז ארג'ונה כרמל
אודות הכותב: ארגונה ארז, מורה דרך ומתקשר, עוסק מזה 25 שנה בריפוי פלנטרי, מנחה סדנאות העצמה וריפוי. מאז תחילת 2014, מעביר חניכות פראניות לאנרגיה החדשה, מתגורר ב"מקדש" בכרכור, בשמחה, אהבה ושפע.
אימייל: [email protected]
כתובת אתר: לחץ כאן

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

חיפוש במאמרים

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©