שתף

רוצה לשכב עם כולן / ארז ארג'ונה כרמל

06.05.18

מגיע בחור מקסים למפגש חניכה אישי ומשתף שיש לו סטייה שגורמת לו לרצות לשכב עם כל אישה שהוא פוגש, הוא מבקש ממני לעזור לו להיפטר מהסטייה הזו. אני עונה לו, שה"סטייה" הזו קיימת לדעתי אצל כל הגברים בפלנטה ושהיא מעין "באג" בתודעה הגברית הקולקטיבית.

 

אני אומר לו שה"סטייה" הזו מסתירה מאחוריה צורך נפשי ורגשי עמוק שקיים אצל כולנו, הצורך להרגיש א ה ו ב י ם. בכולנו יש את הגעגוע והכמיהה לאהבה האינסופית הזו, שפעם ערסלנו בתוכה והוזנו ממנה כמו תינוק ברחם שצף לו במי השפיר: אהוב, מוכל וחסר דאגה. למעשה, מה שהינך מבקש, הוא לא להיפטר מהסטייה הזו, אלא להתחבר מחדש למקור האהבה הנצחי הזה בתוכך ואז ה"סטייה" תעלם מעצמה. אתה תגלה בתוך עצמך את אותה אהבה ולא תצטרך לחפש אותה מחוצה לך, שם לא תמצא אותה בכל מקרה.

 

כשאנו מחוברים ופועלים מתוך אותו מקור אהבה נצחי בתוכנו, אנו שמחים, נוכחים ומגשימים את הייעוד שלנו בפלנטה. זוהי גם תודעת שרות, להביא לידי מימוש את השליחות הנשמתית שלנו ביום יום, בפיזי. אני מספר לו, איך הייתי בעבר מכור למכוניות שלי, כמשהו שהזין אותי ומילא חלל בחיי וכיצד הן התקלקלו שוב ושוב ונהרסו, עד שהבנתי את המסר מהחלק הגבוה שלי, מצאתי בתוכי את אותו מקור אהבה והזרמתי ממנו ים של אנרגיה אוהבת לאותו חלל, לאותו ריק אנרגטי.

 

אז איך עושים זאת? הוא שואל, מעולם לא חויתי והרגשתי את האהבה הזו בתוכי.  קודם כל, הבע כוונה לכך, אני עונה לו. אמור: הנני מתחבר מחדש לחלק האלוהי הנצחי והאינסופי שבליבי. הנני נזכר במהות הנשמתית הטהורה שלי, מגלם ומממש אותה עלי אדמות. הנני ישות אהבה עצומה ואוהבת המשחקת משחק של מגבלות בפלנטת ארץ והנני מסתנכרן מחדש עם החלק הגבוה שהוא אני.

 

אני מכוון אותו פנימה לתוך עצמו, לתוך ליבו, באים המלאכים ומשפחת הנשמה שלו לתמוך בו ולחבר אותו לחלקים הגבוהים והמוארים שלו, הוא מזהה אור זהוב יפיפה ואוהב ללא תנאי בתוכו, מקור אינסופי של אנרגיה תומכת ומחבקת. הצף והזרם את האור הזה לכל חלקיך, לכל כולך, אני אומר לו.

 

אח"כ הוא שואל אותי, כולו עטוף ב"סטלת" אהבה, באור מרפא ומעצים, אז איך אני שומר על המצב הזה? כיצד אני מתפתח ולומד עוד על עצמי? אני אומר לו, אתה לא מתפתח ולומד על עצמך, כד"הא הוא לא בית ספר,  לא באנו ללמוד כאן דבר, פלנטת ארץ היא ספריה חיה, מעבדת ניסוי בבחירה חופשית. ההתפתחות וההתרחבות כאן, הן להיזכר בטבע האמיתי שלנו,
במהות האלוהית שאנו, בבחירה שלנו להשתתף במשחק הזה ומתוך בחירה זו, לחזור ולהיות מי שאנו במקור, ישויות אהבה שמבטאות את האלוהות שאנו עלי אדמות.
וכך קורה! 

שם הכותב: ארז ארג'ונה כרמל
אודות הכותב: ארגונה ארז, מורה דרך ומתקשר, עוסק מזה 25 שנה בריפוי פלנטרי, מנחה סדנאות העצמה וריפוי. מאז תחילת 2014, מעביר חניכות פראניות לאנרגיה החדשה, מתגורר ב"מקדש" בכרכור, בשמחה, אהבה ושפע.
אימייל: [email protected]
כתובת אתר: לחץ כאן

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

חיפוש במאמרים

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©