שתף

מוליכות-אהבה עצמתית / ארז ארג'ונה כרמל

27.03.16

הייעוד הנשמתי האלוהי שלנו, הוא להביא אור לפלנטה. וזהו. זה הכל.

אח"כ אנחנו מוזמנים לעשות וליצור מה שבא לנו. מה שמלהיב אותנו. ומשמח ומרגש אותנו. אור אינסוף זורם דרכנו, נטמע בליבת הפלנטה ומתפזר בתודעה הקולקטיבית, כך התדר הפלנטרי מותמר מפחד לאהבה.

 

מחשבות קורבניות, חסימות רגשיות, חוזים נשמתיים עתיקים,נדרים, קארמה, פחדים ובעיקר אמונות מקטינות ומגבילות, מורידים את רמת המוליכות שלנו ואיתה את שמחת החיים שלנו והאהבה שלנו לעצמנו. למעשה, הם כולם קשורים זה בזה, אחד מזין את השני ומייצר אותו. הדרך להעלות את רמת המוליכות שלנו, היא ראשית להביע כוונה לכך, להודיע ליקום שבכך אני בוחר וזוהי החלטתי.

 

תוך כדי כתיבה, אני קולט, שמי שלמעשה כותב את הפוסט הזה הוא המלאך הנעלה מיכאל. אז אני חוזר אלי, כשאני מוצא את עצמי, במחשבות "שליליות", בשנאה למישהו, בבהלה מהחיים או כשאני מזהה "קיר" שהרמתי מול משהו, אני מיד אומר, דרך השליליות הזו, מבעד לקיר הזה ודרך השנאה הזו, אני פורץ את החסימות בשדה האנרגטי שלי ומביא עוד אור לעולם.

 

אני יוצר ספירלה מהאנרגיה ה"שלילית" ובמקום לירות אותה החוצה על מישהו, כפי שעשיתי שנים, אני מעלה ומזרים אותה מעלה לתוך קונוס עצום שמחבר אותי לבריאה כולה ולחלקים הגבוהים והמוארים שלי. למעשה אני מפעיל ספירלה שממילא קיימת סביבי, היא עולה מליבת הפלנטה, סוחפת איתה את ה"שליליות" ומזרימה אותה לכוכבים. להיטהרות והתמרה חזרה לאור.

 

אני מדמה זאת לאורגזמה מינית, במקום ל"גמור" ול"שפוך" את האנרגיה, אני מעלה אותה מעלה מעלה אל האלוהות. וחוגג אותה ואיתה. ברמה האנרגטית הרב מימדית, אין באמת דמיון ומציאות, הכל קורה מיידית מהכוונה שלי ונברא בדרך ניסית ופלאית.

 

כל שעליי לעשות, הוא לעשות זאת. לראות זאת ק ו ר ה. וזה ק ו ר ה . JUST DO IT. ככל שהמוליכות שלנו גדלה, ככל שערוצי האנרגיה, המרידיאנים וגופי האור שלנו פתוחים וקורנים, יותר אור עובר דרכנו, אנו יותר נוכחים, שמחים, בריאים, אוהבים את עצמנו וחוגגים את החיים. אני מעיד כאן, ככל שמוליכות האור שלי גדלה יותר ויותר מיום ליום, המזון טעים לי פי כמה וכמה, המיניות מענגת ומהנה ברמות שלא ידעתי פעם שהן קיימות, שמחת חיים מתפרצת ממני באורגזמות של אור ואהבה עצמית ובעיקר אני חוגג הכל, כמעט הכל, את הקלמנטינות על העץ, את הסאונד ברכב, את השפע בחיי, את העשייה, את מי שהנני.   וכך קורה ! 

שם הכותב: ארז ארג'ונה כרמל
אודות הכותב: ארגונה ארז, מורה דרך ומתקשר, עוסק מזה 25 שנה בריפוי פלנטרי, מנחה סדנאות העצמה וריפוי. מאז תחילת 2014, מעביר חניכות פראניות לאנרגיה החדשה, מתגורר ב"מקדש" בכרכור, בשמחה, אהבה ושפע.
אימייל: [email protected]
כתובת אתר: לחץ כאן

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

חיפוש במאמרים

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©