שתף

המחקר הרוסי אשר הוכיח את שידעתי מזמן - חלק ב' / פריידי מרגלית

27.03.16

לחלק ראשון של המאמר - לחץ כאן

 

עוד תוצאות מחקר המבהיר שמרחב מודעות מתקיים בכל מרחב ותודעה אם רק ניישם.


זוכרים איך במאמר הקודם סיפרתי על מחקר רוסי מהפכני שאישר באופן מדעי את שעתוק רצפי DNA? איך ורד תלמידתי הגנטקיאית ביקשה להסביר לי שהיא חשה אי נוחות אל מול ההתעקשות שלי לדבר על שינוי DNA ועד כמה אותו מחקר רוסי פורץ דרך הבהיר שמרחב מודעות מתקיים בכל מרחב ותודעה אם רק ניישם.

אני רוצה להמשיך ולשתף אתכם בעוד מתוצאות המחקר המרגש הזה, משום שיש לו עוד היבטים פורצי תודעה הרלוונטים לכל אחד מאתנו. המחקר ממשיך ומדבר על תופעת “חורי תולעת” מגנטיים. חורי תולעת הינם מנהרות אשר מחברות שני אזורים שונים אשר דרכם יכול לעבור מידע מחוץ להשפעה של זמן/מרחב, סוג של "היפר-תקשורת" (טלפטיה, תקשור).

חשוב להדגיש כי היפר-תקשורת מתקיימת בהצלחה במשך מיליוני שנים. הסדר המופתי בחייהם של חרקים מוכיח זאת בצורה בהירה ומדוייקת. הדוגמה המוזכרת במאמר היא מלכת נמלים, כאשר היא מופרדת מהמושבה שלה, כל שאר הפועלות הנותרות ימשיכו לבנות ולהתנהג לפי התוכנית, אולם כאשר המלכה תמות, כל העבודה במושבה תפסק.

אף נמלה לא תדע מה לעשות. רחוקה ככל שתהיה, כל עוד היא עדיין חיה תשודר "תוכנית הבניה" דרך תודעת הקבוצה הקולקטיבית. אצל בני אנוש, היפר-תקשורת מתארת אדם אשר אינו מוגבל עוד למידע הקיים ברמת ההתנסות או מאגר הידע האישי שלו, אלא חווה מצבי טראנס בו ופתיחות לתודעה הקולקטיבית.

מלחינים רבים, אמנים ואפילו מדענים מתארים את יצירותיהם או גילוייהם כרגע של השראה שבאה מ"שום-מקום" כאשר אנחנו לומדים לחיות ולהתנהל מתוך מצבי תודעה גבוהים אלו, אנחנו למעשה פותחים את עצמנו להתנסויות ויכולות "על-מודעות".

ההנחה היא כי בזמנים קדומים המין האנושי היה דומה לבעלי החיים המחוברים מאוד לתודעת הקבוצה. במהלך ההתפתחות של בני האדם על מנת להתפתח ולהתנסות באינדיבידואליות, נאלצו בני האנוש לוותר על היפר-תקשורת כמעט לחלוטין.

אולם בעידן הנוכחי, כאשר המודעות האינדיבידואלית שלנו אינה מוטלת בספק, אנו יכולים לשוב וליצור מודעות קבוצתית, להיות חלק מאותה רשת עוצמתית של התודעה הקולקטיבית, לשאוב ולפלוט נתונים לתוך הרשת האינטרנטית הקוסמית (בשפה המדעית: שדה נקודת האפס) ולייצר בקלות היפר-תקשורת.

לטענת החוקרים אם בני אדם בעלי עצמיות מפותחת ירכשו מחדש תודעת קבוצה, הם יהפכו לבעלי “כוחות על” ליצור, לשנות ולעצב את המציאות על פני כדור הארץ!

זוהי בשורה מרגשת שבהכרח תוביל למהפכה חיובית. חישבו על ההשלכות העצומות שתהיינה לאותה מודעות קולקטיבית. מדובר בתרבות שתשכיל לטפח התפתחות תודעתית וכח מנטלי גבוה, תוכל באופן טבעי לשנות לטובתה את אנרגיות ומשאבי כדור הארץ, שלא לדבר על שלום עולמי ושגשוג כלכלי

אז מי אמר מרחב מודעות ולא קיבל??
רוצים עוד? סדרת "לצאת מהמטריקס" במתנה!

שם הכותב: פריידי מרגלית
אודות הכותב: חוקרת תודעה ומייסדת שיטת מטא פסיכולוגיה
אימייל: [email protected]
כתובת אתר: לחץ כאן

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

חיפוש במאמרים

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©