שתף

התודעה כרופאת-על / פריידי מרגלית

14.10.18

אמונה בכח מרפא כלשהו, תוביל לתוצאות חיוביות ולו רק בשל העוצמה הטמונה בכח האמונה.

 

ושוב המדע בשירות "מרחב מודעות", והפעם, מדובר ביכולות המופלאות של התודעה לרפא את הגוף מכל מחלה.

מאז ומתמיד אני חוזרת ומתעקשת עם תלמידיי: ש"מי שיצר את המחלה – הוא שירפא אותה". במילים אחרות, המוח הגאוני שלנו שחולל את המחלה מלכתחילה, הוא היחיד שיכול גם לרפא אותה.

במאמר זה אוכיח לכם באמצעות ידידנו המדע, את כוחה המרפא של התודעה....

הרפואה המערבית עושה שימוש רב בתאוריה שלימים זכתה לשם “אפקט הפלצבו”, זהו אפקט המתאר תופעה בה חולה המקבל תרופת דמה שאינה מכילה כלל מרכיבים כימיים פעילים, ובכל זאת מדווח על הטבה משמעותית. פרצלסוס, רופא שוויצרי כבר מזמן דגל בכך ”שבין אם נושא אמונתך אמיתי או מזויף, תשיג את אותן תוצאות”

כלומר, האמונה עצמה היא זו שמחוללת ניסים. אמונה בכח מרפא כלשהו, תוביל לתוצאות חיוביות ולו רק בשל העוצמה הטמונה בכח האמונה. לשם הבנת עקרון הריפוי באמצעות התודעה עלי לחדד שוב את הנקודה הבאה: האמונה היא תנאי הכרחי. הריפוי נגרם בעקבות ציפייה מלאה בבטחון ואמונה.

אין כוונתי לאמונה דתית כזאת או אחרת אלא לאמונה בדבר עצמו. יהא אשר יהא, ברופא, בגישה או בדרך הטיפול הנבחרת. במידה והאמונה מוחלטת התודעה שלך תרפא את הדימום ברגלך גם אם את אתאיסטית מוחלטת…

לציפייה שלנו יש השפעה ישירה על התוצאות, הצופה הוא היחידי המקבע את התוצאה (על כוחו של הצופה ארחיב במאמר נפרד) כך שאם נלמד להסתגל לאמת חדשה, לאמונה בכוחה המרפא של התודעה, למעשה גופנו יגיב לנו בהתאמה. מדענים רבים עסקו בחקר התחדשות התאים בגופנו והגיעו למסקנה כי מחזור התחדשות התאים הינו פחות משנה.

אם כך הדבר מדוע מחלות מסוימות מתקיימות בגופנו במשך שנים? ובכן, הסיבה שהגוף מחדש את הפגמים שלו פעם אחר פעם כי הפגמים התודעתיים שלנו: להלן המנגנונים הלא מודעים, המחשבות המקבעות והדפוסים הרגשיים – ממשיכים לשחזר את עצמם כל הזמן!

לתודעתנו יש כח מדהים ועוצמתי המסוגל לרפא מחלות, לגרום לפצעים להגליד ולשמור על רמות סוכר תקינות. זה הטבע הפשוט, נטול מאמץ או יומרה. זו כוחה של התודעה. אלא שמגבלה אחת משמעותית "מנצחת" על הכל: שמרנות. פחד לזוז, והתמכרות ל “סטטוס קוו” זהו עקב אכילס של החלקים הלא מודעים בתודעתנו. שתמיד שואפים לשחזר את המוכר… מה שבעצם מקבע את מחשבותינו וגורם לנו לשמר את "הקילקולים" שלנו. ולמרות כל זאת ביכולתנו לשנות את גופנו על ידי שינוי מחשבותינו וה- state of mind שלנו. באמצעות תכנות נכון של התודעה.

ד”ר רוברט אדר טען שיש קשר הדוק בין הדרך בה אנו חושבים לבין הבריאות שלנו והיכולת שלנו לרפא את עצמנו. הוא ניהל מחקר שהדהים את העולם, במהלכו נתן לעכברים משקה ממותק בסוכרזית ובו בזמן הזריק להם תרופה לדיכוי המערכת החיסונית שגרמה לכאבים במערכת העיכול. מהר מאד נמנעו העכברים מלשתות את המשקה הממותק שכן האשימו אותו בכאבים שחוו. לאחר שהניסוי הופסק שוב נתנו לעכברים את המשקה הממותק ולהפתעתם העכברים החלו למות מפגיעה חיסונית… העכברים היו משוכנעים שהסוכרזית גורמת לירידה החיסונית ודי היה במחשבה הזו כדי להחלישם בפועל ולחשוף אותם לזיהומים…

לסיכום, אני מקווה שבשלב זה כבר הצלחתי לשכנע אתכם להתחיל לרכוש אמון בתודעתכם החכמה, הכל יכולה.


האם יהיה זה מוגזם מצידי לבקש מכם קוראים נאמנים להתקדם צעד אחד קדימה ולנסות השבוע לרפא באמצעת התודעה? בין אם זו כוויה, כאב ראש או שן טורדנית. נסו "לדמיין " את הכאב חולף, "הרגישו" כיצד העור מתבהר ו"ראו" את הצלקת נעלמת… האמינו בכוח שלכם לחולל ריפוי. וצפו לתוצאות מיידיות.

רק בריאות. ואהבת אמת.
פריידי

שם הכותב: פריידי מרגלית
אודות הכותב: חוקרת תודעה ומייסדת שיטת מטא פסיכולוגיה
אימייל: [email protected]
כתובת אתר: לחץ כאן

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

חיפוש במאמרים

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©