שתף

מה באמת תעשו כשאהבה תדפוק בדלת? / מור ארג'י

27.05.18

על אהבה ופחד. 

 

כשסוף סוף אהבת אמת תדפוק לכם בדלת אתם תברחו ממנה כמו מאש.

בהתחלה זה יצלצל מרגש; סוף סוף הופיע מישהו שעושה לכם את זה, סוף סוף לאהבה שלכם יש פנים. אבל אם במשך השנים, הלב שלכם הספיק להתכסות בשכבות של אכזבה, זיכרונות נטישה ואבק לבדות, אז ברגע האמת - הציפייה וחוסר השקט מהמצב הפגיע אליו נקלעתם, יתחילו להציף בכם תחושות אי נוחות.

תחושות שירמזו שהאהבה הזו מפחידה יותר ממזמינה, שיותר ממחזקת היא מחלישה.

ואז... סביר להניח שתפוצצו את זה.

אתם תלחצו בזמן שצריך לתת זמן, תיאלמו דום ברגעים שצריך לדבר, תבקשו להיות לבד בזמן שאתם צריכים חיבוק או שתתפתו לחדש קשר עם אקס שטותי מהעבר, דווקא ברגע שצריך להוכיח מחויבות. זה לא שמשהו בכם מקולקל או שאתם סובלים מהרס עצמי, אהבה אמיתית היא סיפור מסוכן, באמת מסוכן כי היא עומדת לעמת אתכם עם כל הדברים מהם הלב האנושי התחמק משך עידנים.

זו הסיבה שרבים מאיתנו מתפשרים על פחות. בשלביה הראשונים אהבה אמיתית היא עניין תובעני והיא בטח לא משהו שאפשר לחוות בלי להתמודד עם הצפה של כל הדברים שהלב שלכם אסף במשך השנים.

בדומה למערכת היחסים שלנו עם כל דבר שווה ייחול; מימוש עצמי, קידום משמעותי, התבגרות ומעבר שלבים בחיים - כשהדבר האמיתי דופק בדלת, אנחנו לרוב בוחרים לברוח משם כמה שיותר מהר.

זה פשוט יותר, מוכר יותר, בטוח יותר אך למתיקות של אהבה אמת – לריפוי שמתרחש כשאדם קרוב רואה אתכם עומדים חשופים עם כל החולשות והפגמים שלכם ולא עוזב, נשאר אתכם ואוהב, אין תחליף.

אהבת אמת, כמו כל הדברים האמיתיים, כשהיא באמת נוגעת, היא סוערת והיא תלחץ לכם על כפתורים אך אם תצליחו לצלוח את השלבים הראשונים ולא לריב איתה או לברוח ממנה, היא תגלה לכם מעיין נעורים - חווית חיים חסרת גיל שתזכיר לכם סוד גלוי נשכח – לא משנה מי אתם וכמה אתם חושבים שאתם דפוקים – אהבה זה חינם והחיים אוהבים כל ביטוי שלהם בלי תנאים. 

שם הכותב: מור ארג'י
אודות הכותב: תרפיסט המשלב גישות ייעוץ ותרפיה מערביות כגון דמיון מודרך ו-NLP בשילוב עבודת מודעות וריפוי רגשי.
אימייל: [email protected]
כתובת אתר: לחץ כאן

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

חיפוש במאמרים

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©