שתף

ליצור מציאות דרך הקודים שמרכיבים את המציאות שלנו / חן מחלב

17.04.16

דרך התדרים האלו התודעה מתעוררת, זוהי "טכנולוגיה מתקדמת", ליצירת מציאות

היקום שלנו בנוי מקודים, של צורות, צבעים וצלילים.

קיימת שפה מאוד חכמה, שהשמאנים העתיקים ממקסיקו תיארו דרכה את הבריאה, והשתמשו בה בכדי לברוא מציאות במימדים השונים בהם אנו חיים.

זוהי שפה כלל אוניברסאלית, שממנה כולנו בנויים, וכל היקום בנוי ממנה גם כן. שפת הקודים של הצורות והצבעים. זוהי שפה אותה כולנו מדברים אך לא תמיד בדרך מודעת...

אתם מכירים את הפתגם שאומר שמישהו "אדום מכעס" או שיש למישהו "ראש מרובע"? זה מה שמראה שאנחנו יכולים בדרך תת מודעת לראות תדרים של צורות וצבעים.

לכל דבר יש צבע וצורה, מהמולקולות הכי קטנות בגופינו ועד לבנייני ענק, אפילו למחשבות שלנו יש צבע וצורה, וגם לרגשות.

כשהופכים למודעים למשמעות של כל צבע וכל צורה, זה מאפשר לראות ולהבין יותר את המציאות בה אנו חיים, הרי הקודים של הבריאה נוצרו מצורות וצבעים.

ומה זה בעצם אומר? כשמביאים מודעות לתדרים אלו, זה מאפשר להפוך מתודעה פאסיבית לתודעה של יוצרים פעילים. זה אומר שדרך חכמת הצורות והצבעים ניתן לנווט את המציאות הרבה יותר בקלות. כן, כן, בדיוק כפי שזה נשמע: בקלות, בעדינות ובמהירות!

ואתן לכם דוגמה בכדי להמחיש: קרה לכם פעם שדיברתם עם מישהו ופתאום הרגשתם שהוא מסתיר ממכם משהו? או שרציתם להגיד משהו למישהו ולא ידעתם איך...?

בסיטואציה זו, ברגע שתבינו שבעצם קיים פחד לפגוע או להיפתח בפני האחר, תוכלו בדרך מודעת לבחור איך להתנהג ולפעול במצב הזה.

במקום לשדר פחד, תשדרו תקשורת זורמת ופתיחות של הלב. במצב כזה, תוכלו לדוגמה להשתמש בצבע וצורה שיגרמו לתקשורת להיפתח, לאמת ולאמון לקחת מקום, ולמסר שלכם לעבור במדוייק.

לשפה הזו קוראים "שפת האור", והיא פועלת עם כוונות, לכל סיטואציה בחיים ניתן לחבר צבע וצורה שיוכלו לתמוך במעורבים בעניין.

שפת האור פועלת על עיקרון בסיסי של מחשבה יוצרת מציאות; מה שאנחנו מהדהדים, מה שקיים בתוכנו (כגון המחשבות והרגשות) זוהי המציאות שניצור. נהדהד ונחשוב פחד, נמגנט אנשים ומצבים בהם קיים פחד, נהדהד ונחשוב אמון, ונמגנט מצבים ואנשים איתם נחווה אמון.

ברגע שאנחנו מבינים את העניין, מעבר למערכת הריאקציות האוטומטית הקורית בתוכנו, נוכל לבנות במודע מערכת אמונות חיובית ותומכת דרך תדרים גבוהים של אור. נתרגם את המחשבות, המילים והכוונות שלנו בדרך מודעת לצורות וצבעים, וניצור משפטים גיאומטריים (הנקראים גרידים). הגרידים הם קודים אנרגטיים שאנחנו יוצרים במודע, ומעבר למטריקס, לתגובתיות ולאשליה, הם פועלים בשדה האנרגטי (בהילה) ממש כמגנט, ויוצרים מציאות חדשה!

ההתממשות של תדרי הצורות והצבעים במישור הפיזי, היא מעבר ליכולות השכל להבין אותה, ובדרך מופלאה ומסתורית, פתאום רואים את המציאות משנה צורה ומשתדרגת!

שפת האור הגיעה אלינו דרך שושלת "קורנדרוס" עתיקה (Curanderos) שהם מרפאים מקסיקנים משבטי המאיה. הם הכירו היטב את חכמת הצורות והצבעים והשתמשו בה כמה שנקרא בימינו "טכנולוגיה מתקדמת", ליצירת מציאות של עצמם, של בני השבט שהגיעו לבקש הדרכה מהם, ולשבט כולו, והכל בדרך המכבדת את טובת הכלל העליונה!

זה הרבה יותר גדול ממה שהשכל יכול להבין, ה"קורנדרוס" השתמשו בתדרים האלו אפילו לריפוי מחלות, ובכלל בכדי לפתוח את דלתות התודעה, תחשבו על זה בכל נושא שקיים בחיים: כמו הרגשות, המצב הפיזי והבריאותי, היכולות המנטאליות, ההתפתחות הרוחנית, אתגרים כלכליים ובכלל אתגרים למיניהם במישור החומרי, מערכות יחסים עם אנשים יקרים, ועוד הרבה מעבר לכך...

דרך התדרים האלו התודעה מתעוררת, וזה מאפשר לנו להתחבר בדרך משמעותית ליוצר בתוכנו, להפוך מתודעת חוסר אונים וקורבנות לתודעת הבורא והיוצר האינסופי. לקחת אחריות על המתרחש בחיינו, ליצור עם זה באהבה, להגשים ולממש את משאלות ליבינו העמוקות ביותר!
 
שם הכותב: חן מחלב
אודות הכותב: חן מחלב, יוצרת באומנות הריפוי האנרגטי. דרך תדרי אור וריפוי גבוהים וידע שמאני עתיק-מתקדם, מדריכה יחידים וקבוצות לחיי מודעות, הגשמה והעצמה. .
אימייל: [email protected]
כתובת אתר: לחץ כאן

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

חיפוש במאמרים

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©