שתף

הוא גילה את הנוסחה להתעשרות... ועכשיו חושף אותה לאחרים / מרכז Jing

05.06.16

מכירים את הסיפור על האיש שהתפלל במשך 30 שנה לאלוהים וביקש לזכות בלוטו?

כשבאו מלאכי השרת וביקשו מאלוהים שיענה סוף סוף לתפילותיו, ענה אלוהים: "בשמחה! רק שיזיז את עצמו ויקנה כבר סוף סוף כרטיס להגרלה!"

אנשים רבים מתרגלים שיטות שונות שלמדו, דרכים שונות למשיכת שפע לחיים. על פניו זה נשמע מאוד פשוט: נחשוב מחשבות חיוביות והכסף יתחיל לזרום.
זה חשוב וזה צעד ראשון, אבל זה פשוט לא מספיק... כי ללא פעולה כלשהי עם כוונה וללא עשייה נכונה לא נתקדם לשום מקום.

כסף אמנם לא יקנה לנו אושר באופן אוטומטי, אך הוא מאפשר לנו המון דברים, קודם כל נוחות ומעבר לכך הוא נותן לנו שקט נפשי וחיים עם פחות דאגות חומריות.
בנוסף, כסף כמובן מאפשר לנו להשקיע יותר בעצמנו, למשל להשתתף בסדנאות להתפתחות אישית, ליהנות מהחיים, לטפל בעצמנו ובמשפחה שלנו טוב יותר.

אז איך משלבים את התובנות הרוחניות לגבי כסף עם פעולות מעשיות נכונות?

קודם כל צריך להבין שמדובר בתהליך שמורכב מכמה שלבים ועליהם נפרט כאן בהמשך.

מי שמלמד היום את התהליך הזה בארץ הוא עוז קורן שלמד בעצמו מאחד המנטורים המפורסמים בעולם, בוב פרוקטור וממנטורים נוספים בעלי שם עולמי כמו ניק האליק.
עוז, שגם הביא לארץ את בוב פרוקטור, ניק האליק ומנטורים נוספים בעבר, הפך בעצמו בשנים האחרונות לאחד המנטורים המובילים בארץ בתחום ההשכלה הפיננסית.

עוז פיתח עם השנים את מה שהוא מגדיר "הנוסחה להתעשרות" שבנויה ממספר מרכיבים:

M + FE + O) x MA = R )

M - תשתית מנטלית: מדובר בשינוי מערכת האמונות שלנו, כך שדפוסי החשיבה שלנו ישתנו ובהתאמה נצליח לשנות את דרכי הפעולה. זהו באמת הבסיס לכל העניין כפי שהוסבר בסרט "הסוד" וכפי שלומדים בשיטות נוספות. רק כאן עוז מדגיש שזוהי רק ההתחלה.

FE - השכלה פיננסית: כדי לייצר כסף צריך להבין איך להתנהל נכון עם כסף. לצערנו, לא מלמדים אותנו את זה בבית הספר ומוטלת על כל אחד האחריות ללמוד כמו שצריך על הכנסות, הוצאות, המשמעות של הלוואה ואיך להתנהל נכון.

O - הזדמנות מתאימה - איפה מחכה לכם הזדמנות מצוינת שמתאימה לכם?
מה עושים עם הכסף שיש? מה עושים אם אין עדיין כסף? חלק מההשכלה הפיננסית מתמקד בלזהות הזדמנויות ולדעת מהי הזדמנות טובה ואיך לנצל אותה.

MA - פעולה מאסיבית: גם מי שלמד ומיישם את שלושת החלקים הראשונים, לא ישיג שום תוצאה בלי לפעול – לכן עוז מלמד כיצד להגדיל את העשייה שלנו בצורה נכונה.

R - תוצאה: ריבוי מקורות הכנסה. שילוב של כל מרכיבי הנוסחה יביא אתכם לתוצאה של ריבוי מקורות הכנסה. זו החשיבה והגישה החדשה בהתנהלות הכלכלית המודרנית. אחרת, אנחנו תלויים בגורם אחד, לא יציב, שאינו בשליטתנו: מקום העבודה שלנו יכול להיסגר, ענף במשק יכול להתמוטט, אפשר לפטר אותנו ולא חסרים תסריטים בהם אנחנו מאבדים את מקור ההכנסה.

מי שלמד ברצינות את "הנוסחה" הזו הגיע כבר לתוצאות משמעותיות. בני, בן 44 מתל אביב מספר: " אחרי שעברתי את התהליך, אני נמצא במקום אחר. חיי הפכו הרבה יותר נוחים וקלים". הדס מוסיפה: " המפגשים עם עוז שינו את חיי המשפחה מקצה לקצה. אנו מרוויחים פי שלושה מהעסק שלנו, שיפרנו את מצב הדירה ורכשנו מכונית".

אז אם מסקרן אתכם להבין את הנוסחה יותר לעומק וללמוד איך ליישם אותה בחיים שלכם, ניתן עכשיו לקבל חשיפה להדרכות של עוז לזמן מוגבל, ללא תשלום, זוהי הזדמנות יוצאת דופן להיחשף לתכנים ששיתף עד היום רק עם תלמידיו.

למעבר לצפייה בסדרת הסרטונים זו יש ללחוץ כאן:

בסדרה תגלו:
[*] איך לשנות את דפוסי החשיבה בנוגע לכסף
[*] איך לעשות סדר בבלגאן הפיננסי שלכם
[*] למה אנחנו לא יכולים לסמוך על הפנסיה שלנו?
[*] איך לייצר לעצמנו ולילדינו עתיד פיננסי טוב ומבטיח

מטרת הקורס, במילותיו של עוז, היא “לקחת את כל הנושא של כסף והתעשרות, ולהנגיש אותו לקהל הרחב, בשפה פשוטה וברורה, שמנטרלת את הפחד שיש לרובם. הסיפוק הגדול ביותר שיש לי היום זה לראות את העיניים של בוגרי התכניות שלנו תוך כדי, וכמובן לאחר שהם עוברים את התהליך, כי זו השכלה פרקטית שהם לוקחים איתם לכל החיים”.

לצפיה בסדרת הוידאו של עוז קורן ללא תשלום לחצו כאן >>
 
שם הכותב: מרכז Jing
אודות הכותב: מרכז Jing הינו מרכז מידע להתפתחות אישית וכלכלית. אנחנו מרכזים קורסים, תוכן איכותי ועדכני להשראה וליישום בתחומי הרוח והחומר.
אימייל: [email protected]

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

חיפוש במאמרים

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©