שתף

שיחות עם הנשמה / איה הוד

26.06.16

זה חיכה כל כך הרבה זמן לזרוח מתוכי אבל כמו תמיד – זה חיכה לזמן הנכון. אז לקחתי לי שניים וחצי דפים וירטואליים, 50 ק"ג של אומץ ,25 גרם של סיכון  ויצאתי לדרך: מקלידה בספונטניות את כל מה שעבר בתוכי על שיחות עם הנשמה.

אחרי יותר מ- 15 שנה כנטורופתית שמטפלת באנשים או מלווה בתהליכי ניקוי רעלים וסדנאות, הגעתי למיצוי. רובנו מרגישים כעת את הצורך בשינוי – בייחוד בימים אלו בהם הישן כבר עזב (בלי ששמנו לב) ואנחנו מסתגלים לחדש ולאיך הוא עובד עבורנו. רובנו מבינים שמשהו חייב להשתנות בחיים שלנו. חוזה הנשמה שלנו מבקש לסגור מעגלים, לרדת ממעגל הקארמה, לשחרר את החוזים הישנים שלנו עם עצמנו ועם אחרים, כדי לנוע אל החדש, אל הרב מימדיות ולצאת לדרך חדשה על מנת להגשים את מה שבאנו לעשות כאן (גם אם עדיין אין לנו שמץ של מושג מהו הדבר הזה).

כך גם אני ידעתי שאני צריכה לעשות משהו אחר (או אחרת), אבל לא ידעתי מה. אז חיכיתי. שומרת את עצמי "מתחת לרדאר". לא יוצאת הרבה מהבית, לא מפרסמת, לא פותחת סדנאות, לא הרצאות, כמעט ולא כותבת, ממזערת נוכחות בפייסבוק, שוכחת את הנייד בכל מיני מקומות שלא במתכוון (או שכן?!)... בחרתי לנוח. פשוטו כמשמעו. לא הוצאתי אנרגיה על שום דבר חדש.

לא זנחתי את תהליכי הניקוי והיעוץ הנטורופתי, אלא העברתי אותם באופן אישי ואינטימי, אחד על אחד, והאפקט של זה היה מופלא, הכניס המון שקט וסדר וחמלה לתהליך.

ברגע בהיר אחד קלטתי שהדבר שחיכיתי לו בעצם כבר כאן! - איך לא ראיתי את זה? זה היכה בי כשקלטתי שאני כבר לא עושה דברים באותו האופן כאשר אנשים יושבים מולי בטיפול.  שמתי בצד את המקום "שיודע", את המקום התבניתי, את המקום שרוצה להוכיח, את פרדיגמות הטיפול הישן והתחלתי להקשיב ולדבר עם הנשמה.נכון, היו פעמים רבות בהן חזרתי לפחד האהוב והמוכר שלי ובחרתי לשתוק או לדבר על דברים אחרים  ומוכרים שאני שוחה בהם כמו דג במים: תזונה, אוכל, צמחים, תוספי מזון. הכי קל היה לשתוק וללכת למקומות שאני שולטת בהם ביד רמה והכל ידוע מראש.

אבל איזה שירות אני עושה לו לאדם כאשר אני שותקת? האם אני מאשרת לו לרפא את עצמו באופן שלם באופן הזה? ואיך זה שאני מגלה פתאום שהדרכים הישנות מתישות אותי במקום למלא אותי?

פתאום, אותה אישה שהגיעה אלי עם עייפות, כאבי שרירים ובעיות שינה מרשה לי לגעת ולטפל גם בטראומה לא פשוטה שחוותה כילדת קיבוץ בשינה המשותפת בדרך שלה להחלמה מלאה. והבחור עם מעי רגיז לאחר שכל שינוי תזונתי נכשל, הסכים לגעת, לדבר ולטפל בפגיעה רגשית איומה שספג מאחיו התאום בילדות ואותה "שמר בבטן" כל השנים.

והאישה המופלאה שלא מצליחה להכנס להריון, למרות שכל הבדיקות תקינות, מסכימה לתת מקום והכרה לקונפליקט שקיים בה לגבי בן הזוג והפחדים הלא מדוברים שקיימים בה. ואותה אישה עם טפילים ותולעים שלא מגיבים לשום טיפול, גילתה עד כמה זה קשור אצלה לדימוי העצמי ולרגשות אשמה, ואותה אחת מקסימה עם עצירויות קשות, מכורה למשלשלים כימיים הסכימה להתמסר לא רק לשינוי התזונתי ולצמחי המרפא, אלא גם לטיפול הרגשי וחשפה בשחרור אדיר את הסוד שהיא שומרת בבטן וסוחבת איתה 25 שנה.

אז בהחלט לא זנחתי את הנטורופתיה. ממשיכה לתת ייעוץ תזונתי ולהתאים צמחי מרפא באהבה רבה ובצורה אישית שמותאמת למקום בו נמצא האדם במסע הריפוי שלו, אבל משהו חדש צמח – והוא הגיע אחרי שסיימתי לפחד.

החלטתי שמיותר לבזבז את הזמן שלי על פחד שיוצר היצמדות לפרדיגמות הטיפול הישנות שלי, והתחלתי להאזין לקול הנשמה ולתת לתשובות להגיע מהחוכמה הפנימית של כל אדם שיושב מולי.

למרות שהמקום הזה נתפס כרוחני, באופן מוזר הוא דווקא יוצר קרקוע מדהים.

אז בפעם הבאה שתשאלו אותי "מה נכון לי לאכול? מה נכון לי ליטול? מה אני צריך לעשות כדי להבריא, כדי להרגיש טוב יותר בגופי? " אני אענה שאני לא יודעת, אבל אני אזמין אתכם להיות אמיצים מספיק כדי לבוא ולגלות.

נאזין לנשמה כדי לגלות:
 - מה עוצר או תוקע אתכם מלהיות בריאים כמו שהייתם רוצים להיות?
 - מה גורם לתסמינים שאתם סובלים מהם?
 - מה עושה אתכם עייפים?
 - אילו רגשות אתם מפחדים להביע או להרגיש?
 - את מי בחייכם לא שחררתם ומי או מה מנהל אתכם ועושה אתכם חולים?

זה לא סוד שהמחלות הפיזיות שלנו הן התגלמות ישירה של חוסר איזון רגשי, נפשי, מנטלי, אנרגטי ורוחני
במפגשים האישיים שלי אתכם, תקבלו את ההזדמנות גם לקבל הנחיות תזונתיות, גם לקבל תרגילים שישרתו אתכם בדרך לאיזון שאתם מחפשים, טיפים ששווים זהב, ניתן הזדמנות לשורש האמיתי לחשוף את עצמו בדרך לריפוי והאיזון שאתם מבקשים לעצמכם בכל הרמות, ונראה כמה רחוק הוא לוקח אתכם.

נעבוד גם עם הרגשות כדי לגעת באמת ולהגיע לפתרון כי הרגשות הם השער לתגליות הכי מפתיעות.

המפגשים הם פרטניים. אישיים. יכולים להתבצע מכל מקום בארץ או בעולם (און-ליין בסקייפ) או בקליניקה אשר בכפר סבא.
תבואו פתוחים. תבואו באהבה. תבואו עם תקווה ואמונה - תנו לי יד ונצא יחד למסע הריפוי.

מרכז איה הוד - נטורופתיה ורפואה משלימה
09-7677621


שם הכותב: איה הוד
אודות הכותב: נטורופתית מוסמכת R.na. מתמחה בטיפול בבעיות ומחלות דרכי עיכול בשילוב הטיפולי של דמיון מודרך ו- EFT.
אימייל: [email protected]
כתובת אתר: לחץ כאן

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

חיפוש במאמרים

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©