שתף

תמונת החיים שלנו ~ יצירה אלוהית / איילת סגל

14.08.16

בני אור אהובים.
מתבוננת אל התמונה הנראית לעיני, טבע מופלא, פריחה ולבלוב. התמונה מהדהדת אל תוכי אל נשמתי. חשה את האור עם צאתי אל השמש, מביטה אליה וקרניה נספגות בגופי. ״השמש היא ביתי.. השמש היא אני ..״


האור מכיל בתוכו אל חלקיקי האלוהות הנכנסים בכל יום ושוטפים את גאיה, את הכסות המקיפה אותה - אדמה - חי- צומח- אנוש. בעלי החיים יוצאים מהמחילות נשכבים תחת קרני האור הזהובות.

בני אנוש יוצאים אף הם, ושוכבים אל מולה חשים את החום נקלט בגוף נספג וממלא מטעין מרטיט את ה-די אן אי המוצפן בתוכנו, די אן אי זה מופעל עם הפעלת בלוטת האצטורבל הקולטת את קרני האור הנפלאות הללו.


אין צורך יותר ממספר רגעים, כל אחד ואחת על פי תחושת הזמן האישית המתאימה . אנחנו בימים אלו, אלו אשר לוקחים אחריות, אנחנו בימים אלו יודעים את חוקי הייקום, חוקי הבריאה.

האם אנו מתנהלים על פי חוקים אלו?

הכהן הגדול אדמה, עמד לצידי מחייך, חשה את ליבי הרחב מתרחב מתעצם נפתח אל אהבת הבריאה. והוא מסביר ומעמיק:

״ הקשבה פנימית
דיאלוג פנימי ופיקוח על עצמנו. אנו יודעים כי אנו יכולים להכניס עצמנו למצב רוח חיובי או שלילי באותה מידה. אתם בוחרים כיצד לנהל שיח, אתם בוחרים בחברת מי להיות, אילו המבקרים ושופטים, או אלו המגשימים ופתוחים בליבם ... האנרגיה אותה אנו אוחזים מהדהדת בחזרה אלינו, האם אנו מופתעים כי השפע אינו מגיע לביתנו ... אזי כדאי לבדוק היכן השפע בתוככם.

 

מהו שפע?
השפע מתבטא בכל, השפע מתבטא באהבה עצמית, השפע מתבטא בקבלה עצמית וביכולת של נתינה ללא תנאי.. לעצמי . מתוך השלום הפנימי יתבטא השפע בעולמנו החיצוני, אהבה- זוגיות, יצירה - הכנסה כספית,

הרמוניה - מעגלי חברים תומכים. כאשר אין אתם אחד עם ליבכם ומוחכם. כאשר אתם דוברים אחד אך לבכם אחר, ואין אתם אהובים נוהגים על פי חוקי הייקום, הזרימה והאיזון נפגעים.

כן אתם אלו היוצרים מציאות זו. אם כך כיצד משנים תדר לשפע? על ידי דיאלוג פנימי, היו אתם המורים , שוחחו וצרו את הקשר הראשוני עם האני הנני הגבוה שלכם.


בדיאלוג זה נשמו תחילה את קרני האהבה האלוהים - קרן האהבה השוטפת את הפלנטה מעצימה את התודעה ומחדדת את היכולת שלכם לתקשורת פתוחה ללא חסימות ואחיזה באנרגיות ישנות.


כן הדיאלוג משתבח ככל שאתם מתרגלים זאת. כן הדיאלוג מתעצם ככל שאתם מאפשרים לכם לצאת מעבר לכל גבולות מוכרים. מעבר לידוע.


אז אנו יקרים מתגלים, אנו בני הממד החמישי, אנו אשר תומכים בכם. אנו אשר רואים אתכם במאבקים הרגשיים. אנו לומדים אתכם וכאשר אתם פתוחים אל תודעת האהבה והשיח מתרחב, שומעים אתם אותנו מייעצים.


קוראים אתם לזה ״תקשור״.
פעמים רבות התקשורים המגיעים אלכם הם למענכם, ללמידה עצמאית שלכם. הקשיבו קראו שוב את שכתבתם, והבינו כי הידע יתמוך בתהליכים אותם אתם עוברים. פעמים רבות אנו משוחחים אתכם על תודעת האחדות, תודעה זו קשורה גם היא בשפע. כאשר אתם בתדר הקורבנות ובהאשמות כלפי האחר, תודעת השפע אינה מתמגנת אליכם.


האחיזה בתודעת האשמה לאחר היא אשר מרחיקה אתכם מההבנה כי האחר הוא בתוככם, אותה אנרגיה אשר אתם מזהים אצל האחר ואינכם אוהבים , היא האנרגיה אשר זקוקה לריפוי , היא האנרגיה אשר זקוקה מחוסר אהבה, לאהבה.


על כן תחילה למדו את האחדות הנושאת בתוכה את השלם, למידה של אהבה. אכן השמש הקוסמית שולחת קרני אור המכילות טוהר אלוהי , התודעה האנושית מתרחבת - האבולוציה האנושית נושקת אל מרחב חדש, אל אחדות עם הקוסמוס. אחוזי האנוש המתעוררים מתרחב, אנו בערי האור הפנים פלנטריות ערים ועדים אלכם אשר מגיעים בביקורי לילה, בביקורי יום ולוקחים חלק מהפעילות עמנו יחדיו.

 

בחירתכם להגיע למפגשי קהילת טלוס בכל העולם ולקחת חלק תודעתי פעיל, מעניקה לכם את התמיכה הן בגוף האור הקריסטלי והן בגופי הרגש והמנטל, אשר נמצאים בתהליך איזון ואחדות.


היו ערים אהובים, הפלנטה אכן האיצה את סיבובה האישי והזמן אותו הכרתם בר שינוי בעולם החומר הגשמי. היו ערים אהובים, הפלנטה קרבה אל השמש, ונושאת את היכולת להכיל את אורה פנימה. היו ערים אהובים, בני הכוכבים מקיפים ומבקרים את הפלנטה, תמוכים וצופים. אחד הם אתכם. היו ערים אהובים אל יצירת תמונת החיים שלכם ~ היצירה האלוהית.
היו ערים אהובים. היו ערים.


הנני , מלווה רבים מכם בתהליכי הצמיחה וההתעלות. הנני המוביל את האנושות אל האנושות החדשה. הנני, אדמה. (תוקשר 26.5.2016 ע״י איילת)

שם הכותב: איילת סגל
אודות הכותב: נציגה של ארגון טלוס למוריה,ישראל . מתקשרת את הכהן הגדול אדמה , והמאסטרים הנעלים של הלהבות המקדושות . M,A בחינוך, פסיכותרפיסטית הוליסטית . פוסעת במסע האהבה.
אימייל: [email protected]
כתובת אתר: לחץ כאן

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

חיפוש במאמרים

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©