שתף

איך משפיע ההו'אופונופונו על החיים / קרן כהן

16.12.18

איך 4 משפטים פשוטים וקלים ליישום מייצרים ניסים בחיים. הו'אוופנופונו, העומק שטרם גילית

 

ההו'אופונופונו, שיטת ריפוי מהוואי העתיקה, היא אחת השיטות הפשוטות ביותר ליצירת שינויים מרחיקי לכת בחיים. זה נשמע יומרני. זה מיד מעלה ספק. הציניים בוודאי ירימו גבה ויצקצקו בלשון ואני מציעה גם לכם - נסו. מקסימום תרוויחו.

זה קצר. זה פשוט. קל להכניס את זה לחיים. ואת התמורות.. אי אפשר אפילו להתחיל למנות. אם עדיין לא התחלת לתרגל הו'אופונופונו, אני מקווה שאחרי קריאת הכתבה הקצרה הבאה, יהיה לך חשק לנסות :) אני מתרגלת הואופונופונו מזה שנתיים, מלמדת הו'אופונופונו בעלי עסקים שמשלבים אותה בחיי היומיום שלהם וכולנו חווים את השינויים בבית, בעבודה, בזוגיות, עם הילדים. יו ניים איט.

איך משפיע ההו'אופונופונו על החיים ומה באמת קורה לנו, כך שבסוף אנחנו חווים את ההתרחשויות השונות 'כניסים'
שיטת ההו'אופונופונו מורכבת מאמירת 4 משפטים:
תודה.
אני אוהב(ת) אותך.
אני מצטער(ת).
סליחה.

כדי להבין איך זה עובד, נתחיל עם הנחת יסוד בסיסית ועקרונית:

כל מה שקורה לי ולך, בכל מצב בחיים, אנחנו מזמינים/מושכים אל תוך חיינו

לא פשוט לקבל את העיקרון הזה ומורכב מאוד להסביר את זה בכתב כשיש לך מעט סבלנות לקרוא, לכן רק אומר, ההו'אופונופונו מניע אותנו לקחת 100% מלאה על כל מה שיש במציאות החיים שלנו.

במשך 45 שנות חיי, לפני שהתחלתי לתרגל הו'אופונופונו, האמנתי שאני אדם אחראי מאוד, פרואקטיבית, יוזמת ומובילה, מוודאת שהכול מתקתק.. בקיצר, אחראית. כך לפחות חשבתי עד שיום בהיר אחד, כשההואופונופונו הפך לדרך חיי, לפתע התחלתי לזהות דפוסי התנהגות מאוד מתוחכמים שבהם האמת נגלתה לי במערומיה: יש לי דפוסים קורבניים, לי, הסופר מודל של האחריות. הקורבנות שלי השתמשה באחריות.

לא האמנתי כשגיליתי שלא אחת אני מנפנפנת באחריות שלי (בבית לדוגמה) כדי המחיש כמה אני 'מסכנה' וכך לקבל הוקרה, הערכה ומיני הקלות..

אני מאמינה שהדרך לחיים מתוך אחריות מלאה נגמעת בצעדים קטנים ותוך כדי ניקוי קבוע. זה לא קורה ביום אחד. גם לא בשבועיים.

האחריות האישית המלאה מתבטאת בעצם הנחת היסוד השנייה: אני לא קורבן כאן! אני משכתי את זה לחיי לכן אני אחראי לזה

כן, לפעמים ממש אי אפשר לקבל, להסכים ולתפוס את הנחת היסוד הזו. זה קשה במיוחד אל מול נסיבות שהן כואבות, פוצעות, חושפות ובמיוחד נתפסות כאי צדק מובהק.

בתפישת ההו'אופונופונו, האחריות מתבטאת בהבנה שכל מה שקורה לנו משכנו אנו לחיים שלנו ושהכוח לשנות את זה נמצא בתוכנו. לכן, זו אחריותינו האישית לנקות מתוכנו  את מה שמשך את החוויה הזו לחיים שלנו.

עצם הבחירה לומר את המשפטים מבטאת אחריות. בעצם אמירת המשפטים, אנחנו מבטאים את הבחירה שלנו לשים גבול לתוכנה שמתנגנת ברקע ומייצרת את החוויה שחווינו עכשיו. את הגבול אנחנו מציבים בעצם הניקוי.

רגע, אבל מה בעצם מנקים ?


בעזרת ההואופונופונו אנחנו מנקים את התודעה וכבר אני אסביר ממה אנחנו מנקים אותה אלא שלפני כן חשוב לקבל את הנחת היסוד השלישית: אני בוחר/ת עכשיו לשחרר ולנקות מתוכי את מה (שבתוכי) שמשך את החוויה הזו לחיים שלי. מה זה הדבר הזה שבתוכנו שמושך את החוויות האלה לחיים שלנו ובעצם יוצר לנו את המציאות? התשובה לשאלה הזו גם היא מורכבת ואני אענה עליה בזהירות כך (וכל מה שתקראו כאן מגובה בחקר המדעי מתחום הפיסיקה ולא בתורות איזוטריות) :

1. היקום עשוי מתודעה. חומר ואנרגיה הם רק 2 מצורות התודעה.
מדענים פיזיקאים הגדירו את המרחב הזה בשם שדה נקודת האפס. חוקרים שונים כינו את שדה נקודת האפס בשמות שונים. ארווין לאסלו קרה לזה 'שדה ה- A' , קארל יונג קרה לזה 'תת מודע קולקטיבי' ויש שמכנים את 

זה:  המטריקס, הבריאה, האלוהים ועוד.

2. כל הדברים בעולם הפיסי עשויים מאטומים. אטומים עשויים מאנרגיה. אנרגיה עשויה מתודעה.

3. המשמעות היא שבכל אחד מאיתנו קיים מרחב תודעתי שהוא חלק ומחובר אל שדה התודעה הקוסמי.

4. בכל אחד מאיתנו קיים 'חלק שמחובר ויודע'. יש מי שקורא לו הניצוץ האלוקי, יש מי שקורא לו הילד הפנימי. אלה הם היבטים שונים של חלקים שונים בתוכנו. יש מי שיכול כבר להבין עכשיו שגם בכל איבר בגוף שלנו קיימת

תודעה. ההבנה הזו היא הבסיס לריפוי הגוף בעזרת ניקוי הו'אופונופונו.

5. בכל דבר בעולם הפיסי קיימת תודעה. כל דבר שאפשר לגעת בו, טעם, ריח >> עשוי ממולקולות, מולקולות עשויות מאטומים, אטומים עשויים מפרוטונים, אלקטרונים וניוטרונים ואלה הם בעצם קוונטים = חבילות אנרגיה

רוטטות. המודע ותת המודע שלנו מכילים חבילות אנרגיה רוטטות חבילות אנרגיה רוטטות אלה מחוברות לזיכרונות השונים שלנו והן רוטטות והתדרים שלהן מוקרנים החוצה אל שדה התודעה.

עבודת ההו'אופונופו היא בעצם ניקוי האנרגיה שמתנגנת ברקע ויוצרת רעשים שמפריעים לנו לברוא מציאות חיים שיש בה יותר ממה שחשוב לנו ופחות ממה שאנחנו לא רוצים.

בעצם ניקוי התודעה מאנרגיה ישנה שמאוחסנת בה, נוצרים מרחבים הולכים וגדלים של שקט, דרכו אפשר לשמוע את הקול הפנימי, את הקול היודע. שפע הסיפורים והמידע העבש בתודעה מושכים את תשומת הלב שלנו בכל כך הרבה כיוונים, עד שמיקוד נעשה קשה מאד.

כשאנו מנקים את התודעה מהאנרגיה שמחוברת לסיפורים, אנחנו משתחררים מעול האנרגיה שקשורה לזיכרונות (כולל מזיכרונות מחיים קודמים) ויכולים לחוות הקלה רגשית, שקט פנימי, שלווה, בהירות. כשאנו שקטים, מידע חדש, מעורר, בהיר יכול להיכנס ולהוות השראה בשבילנו. להעיר את היצירתיות. להחיות את התשוקה.

ההו'אופונופונו משפיע על החיים ברגע שמתחילים לתרגל אותו בגלל שכבר בפעם הראשונה מתחילה מלאכת שחרור האנרגיה הכואבת שמחוברת לזיכרונות.

איך מגדילים את התוצאות העסקיות בעזרת הו'אופונופונו?


בעצם, כדי להגדיל את התוצאות העסקיות בעזרת ההואפונופונו עליכם קודם כל לזהות מה אתם רוצים יותר. אולי זה כמות הכסף, איכות הלקוחות, מידת המוניטין או עוצמת ההצלחה. בעבור כל מה שאתם רוצים יותר, יש לנקות את מה שמונע, חוסם, מעכב או מפריע להם לקרות.

אנחנו מתחילים בהבנה הראשונה: כל מה שיש עכשיו, הוא הקרנה של מה שיש בתודעה שלך. לכן, אם יש לך קושי לקבל לקוחות או למלא סדנאות - יש דאטה בתודעה שלך שמוקרנת החוצה ומתבטאת בצורה הזו. מכאן, אם יש לך עניין לשנות את התוצאה החיצונית, הפעולה היא ניקוי התודעה מבפנים.

ההואופונופונו כמו שאמרתי בתחילת השיחה מורכב מ-4 משפטים ואותם אפשר לכוון לנקות כל מחשבה, הרגשה או גורם של תוצאה שרוצים לשנות. לדוגמה, נניח שהיית רוצה לעבור ממינוס לפלוס בבנק, אחת הדרכים לניקוי בהקשר הזה היא לומר: בעבור כל מה שבי שמתבטא כיתרה שלילית בחשבון הבנק אני מצטערת, אנא סלח לי, אני אוהבת אותך, תודה.

היגד נוסף: אני מצטערת על כל מה שעשיתי במודע או שלא במודע, בחיים האלה או בחיים אחרים, שכעת מתבטא כיתרה שלילית בחשבון הבנק שלי. סליחה. תודה. אני אוהב.ת אותך.

אל מי פונים? בזכר או בנקבה?

אם אנחנו מנקים לדוגמה בנושא של כסף, אנחנו יכולים לפנות ישירות לכסף ולדבר אליו. בעברית זה קורה בלשון זכר. אנחנו יכולים לפנות לבריאה שתסייע לנו. בעברית בריאה היא נקבה. אנחנו יכולים לפנות לאלוהים שיסייע לנו. בעברית בלשון זכר אנחנו יכולים לפנות לילד/ הפנימי/ת שיסייעו לנו. בעברית בהתאם למגדר שלכם. זה נכון לגבי כל נושא וכל דבר.

הפנייה בהו'ואופונופונו יכולה להיות בלשון זכר ונקבה - איך שנוח לכל אחד, כי בכל אחד מאיתנו ובכל דבר בעולם קיים החיבור אל שדה האקשי - שדה אנרגטי שמאחסן עבורנו את כל חוויותינו לשימושו של התת מודע.

אם עדיין לא התחלת - היום זה זמן מעולה להתחיל. אפילו ממש עכשיו.

תודה. אני אוהבת אותך. אני מצטערת. סליחה

שם הכותב: קרן כהן
אודות הכותב: קרן כהן, מורה תודעתית ומנטורית עסקית ושיווקית מובילה, מייסדת קייסי קולג'. מתרגלת ופסאנה מעל 15 שנה, מלמדת הו'אופונופונו וחוקי הקוסמוס ועוזרת לבעלי עסקים לגלם את הרוח בחומר ולהעלות מפלס השפע, ההודיה והאהבה בחיים.
אימייל: [email protected]
כתובת אתר: לחץ כאן

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

חיפוש במאמרים

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©