שתף

לאן לטייל בשבוע הקרוב? / החברה להגנת הטבע

14.08.16

הטיולים של החברה להגנת הטבע לסוף השבוע הקרוב


סיפורו של המקום הנמוך בעולם 
19/08/2016, יום שישי - שבת

מדבר יהודה הוא אחד המקומות המופלאים בעולם, הוא משלב את סיפורו המרתק של השבר הסורי - אפריקאי, את ההרים הנישאים לצד נאת המדבר הקסומה בה נחלים ומעיינות, את היעלים הנובים המשוטטים לצד שפני הסלע ואת השקט והשלווה החודרים אל נבחי הנשמה. ניפגש בשעות אחר הצהריים ונשמע את סיפורו הייחודי של המקום הנמוך בעולם. לאחר ארוחת הערב, נצא לאור ירח מלא לטיול בחווארי מצדה הלבנים. בבוקר שבת נטייל ונתרענן במים הצוננים שבנחל דוד. על בסיס חצי פנסיון. בהדרכת בי"ס שדה עין גדי של החברה להגנת הטבע. כולל כניסה לשמורה.


פניני הגליל המערבי 
20/08/2016, יום שבת

הגליל המערבי הוא שילוב של נוף הררי ירוק, עם פסיפס מיוחד של דמויות ביישובים השונים. בכפר ג'ת נבקר בעץ העתיק המקודש, בבית עתיק המשמר מלאכות של פעם. נתארח בחצר של רשא, נסייר בגינת צמחי התבלין, נטעם חליטות תה מיוחדות, מאפה מעשה ידיה ונקבל המלצות מרפואת העשבים שעברה מדור לדור. נכיר סדנה להכנת נייר אמנותי ועוד הפתעות. נטפס לגליל המערבי לחבל תפן ונטייל ברגל בשביל נפלא בין עצי החורש. נבקר באתר מיוחד במינו בהר אגר. בשעת שקיעה נסיים בתצפית נפלאה ולא מוכרת על בקעת בית הכרם.


ים של סודות 
20/08/2016, יום שבת

רגע לפני תחילת הלימודים, ננצל רגעים אחרונים של חופש וגלים. נצא לטיול לפני שקיעתה של השמש בין אולגה למכמורת בחוף ים פראי ונסתר. נלמד על סודותיו של הים הגדול: מסלעי הכורכר, ממקור החול, מבעלי החיים השוכנים מבחוץ ומבפנים.

החברה להגנת הטבע, 03-6388688, www.teva.org.il.


שם הכותב: החברה להגנת הטבע
אודות הכותב: הארגון הסביבתי הגדול והוותיק בישראל ואחד הוותיקים
אימייל: [email protected]
כתובת אתר: לחץ כאן

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

חיפוש במאמרים

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©