שתף

לאן לטייל בשבוע הקרוב? / החברה להגנת הטבע

04.09.16

הטיולים של החברה להגנת הטבע לסוף השבוע הקרוב


עופות מים נודדים 
9/09/2016, יום שישי

נדידת עופות המים מגיעה לשיאה במהלך ספטמבר ומישור החוף. נצא לסיור צפרות רגוע בשעות אחר הצהרים, בין בריכות הדגים ומאגרי המים שבאזור מעין צבי ומעגן מיכאל ונלמד על מגוון החופמאים, הברווזים השחפים והאנפות, המתקבצות בלהקות מרשימות. מלבד עופות ים וביצה, נצפה בדורסים, ציפורי שיר ועוד. הסיור יכלול גם הליכה על חוף הים הפראי המשמש מנוחה למספר מרשים של עופות מים. משקפת חובה. בהדרכת מרכז הצפרות של החברה להגנת הטבע במעגן מיכאל.

חגיגות הנביא סבלאן בחורפיש 
10/09/2016, יום שבת

חגיגה בכפר חורפיש. נפתח את היום באתר נבי סבלאן בכפר, אחד המקומות המקודשים ביותר לדרוזים. ביום "חג הנביא סבלאן" נשמע מיהו קדוש זה, בליווי סיפורים מרתקים על הדת והעדה הדרוזית. נמשיך מראש ההר בטיול חובבי לכת, היורד בחורש יפה בשביל מעט תלול אל מעיינות נחל כזיב תיכון.

נשר בכרמל 
10/09/2016, יום שבת
גם בעונת הקיץ החמה, ישנו הר ששומר על גוון ירוק ורענן. נטייל בנחל נשר, אחד הנחלים היפים, הירוקים והמוצלים שבכרמל. נרד בין בולדרים ומפלונים ונכיר פינות חבויות וקסומות. בהדרכת בי"ס שדה חוף כרמל .

פכפוך נחלים 
10/09/2016, יום שבת

נטייל בקלילות בנחל השופט, הטומן בחובו צמחיית נחלים, מעיין, טחנת קמח, מערה וזרימה שופעת, עם הרבה שמחה ונחת. בהדרכת בי"ס שדה חוף כרמל של החברה להגנת הטבע.

שם הכותב: החברה להגנת הטבע
אודות הכותב: הארגון הסביבתי הגדול והוותיק בישראל ואחד הוותיקים
אימייל: [email protected]
כתובת אתר: לחץ כאן

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

חיפוש במאמרים

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©