שתף

לאן לטייל בשבוע הקרוב? / החברה להגנת הטבע

11.09.16

הטיולים של החברה להגנת הטבע לסוף השבוע הקרוב


קפיץ קפוץ, לגליל - סופשבוע לקטנטנים 
16/09/2016, יום שישי

זמן איכות משפחתי בסופשבוע לקטנטנים בהר הגבוה - הר מירון. נתחיל בטיול בשעות אחר הצהריים, בנחל נריה, עד לעינות נריה ונחזור לבית ספר שדה מירון לארוחת הערב. למחרת, נאכל את ארוחת הבוקר ונצא לטיול מעגלי ומוצל בשביל הפסגה שבהר מירון. בהדרכת יניב אלון. לינה בית ספר שדה הר מירון. ע"ב חצי פנסיון.

 

טועמים ערבה 
16/09/2016, יום שישי
בסופ"ש זה נכיר את תושבי הערבה, את האתרים ההיסטוריים שבה, את הטבע המופלא ואת החקלאות המתקדמת. נפתח בסרט המציג את הזנבנים, בני המקום, ונצא להתגלגל בדיונה בגבעת חצבה. בשעות החשכה נסייר לאור עששיות בחווארי עידן הלבנים. בשבת בבוקר נשכים מוקדם לסיור זנבנים בשמורת שיזף, משם נמשיך לטיול אתגרי עם יתדות וסולמות בנחל גוב ונקנח במרכז המבקרים החדש של הערבה - מרכז ויידור, שיפתח לנו חלון אל ענף החקלאות בערבה. בהדרכת בי"ס שדה חצבה של החברה להגנת הטבע. לינה בבית ספר שדה חצבה. ע"ב חצי פנסיון.


חצבים פורחים ונופי רכס ידפת 
17/09/2016, יום שבת

בעונה זו פורחים בלבן בתל ידפת העתיקה אלפי חצבים, הנותנים לטיול בו יופי מיוחד. בין החצבים נציץ למערות ובורות המים עליהן סיפר יוספוס את סיפור הקרב שלא ייאמן נגד הרומאים. נשמע על תושבי היישוב השכטריסטי הסמוך - ידפת. נכיר את סיפורם של הבדויים בצפון ואת נושא הכפרים המוכרים והלא מוכרים. נשלב תצפיות מרהיבות ברכס ידפת.


לילות יפו 
17/09/2016, יום שבת

בשעות אחר הצהריים, נצא לסיור משפחתי בין סמטאותיה של יפו העתיקה. תוך טיול, "נפגוש" דמויות מן העבר של העיר: את נפוליאון, המצביא הצבאי, את אבו – נבוט, האיש שהטביע את חותמו על העיר ושנהג להלך בה מצוייד באלה. "נפגוש" את מוכר השעונים והקשרו למגדל השעון המפורסם, ואת העולים החדשים שיספרו את סיפור הגעתם. בהדרכת בי"ס שדה שקמים של החברה להגנת הטבע

 

פרטים: החברה להגנת הטבע, 03-6388688

שם הכותב: החברה להגנת הטבע
אודות הכותב: הארגון הסביבתי הגדול והוותיק בישראל ואחד הוותיקים
אימייל: [email protected]
כתובת אתר: לחץ כאן

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

חיפוש במאמרים

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©