שתף

לאן לטייל בשבוע הקרוב? / טיולים ואגדות

16.09.18

טיולים בכל רחבי הארץ עם עמותת טיולים ואגדות מומלץ בחום 

שישי 21/9
טיול אגדות רמלה - המגדל הלבן, הכנסיות של נפוליון, שייט מתחת לאדמה, קניות בשוק ערבי תוסס, מדריך מקומי
 
האם ידעתם שאנשי לוד השכנה ניסו פעם לגנוב את המגדל הלבן שבתמונה בעזרת חבלים מיוחדים שנתנה להם המכשפה? האם ידעתם שמתחת לעיר יש אולם קשתות עתיק ומלא מים ובו ניתן לשוט בסירות? האם סיפרו לכם שברמלה נפוליון התרגז על המואזין שצרח להשכים את המתפללים וירה בו? שברמלה יש שוק ערבי תוסס? האם אמרו לכם כי ברמלה מצאו ועדיין מוחבאים אוצרות עתיקים ומטבעות זהב מכל תקופה בהיסטוריה הישראלית?

שבת 22/9
טיול ירוק על שביל ישראל בכרמל בעקבות האדם הקדמון
 
הידעתם שהר הכרמל ירוק במשך כל השנה...? אז עכשיו תדעו בטוח :-)  נטייל על תוואי שביל ישראל, נדבר על מערות האדם הקדמון שבאזור ועל משפחת "קדמוני", וכמובן לא נוותר על תצפיות נוף, פריחה מקומית וחוויות!

שבת 22/9
שוק, מבצר, ראש הנקרה, טיול בכרמל או הרקדה לבחירתכם
 
נצא אל הגליל המערבי ולכרמל לטיול חדש ומיוחד! נבקר במבצר יחיעם המעניין, המקום נמסר למסדר הגרמני בשנת 1208 ונהרס בשנת 1265 ע"י הסולטן הממלוכי בייבארס. נסע לראש הנקרה ונהנה מיופיו של המקום, הרכבל והגלים השוצפים את הנקרות, לאחר מכן, ניסע לחוף דדו בחיפה להרקדה המרכזית של הצפון.  לאלו ביננו שאינם רוקדים – סיור מרתק בכרמל כ- 2 ק"מ הליכה נינוחה ונעימה :-)

שבת 22/9
טיול טבע וטעימות בעקבות שביל היין בגליל
 
בהרי הגליל תמיד היו תנאים מצויינים לגידולים חקלאיים ובהם כמובן כרמים, בוסתנים ומטעים. בשל ריבוי הכרמים במיוחד בשנים האחרונות, הוקמו בו יקבים רבים חדשים והאיזור הפך לאתר תיירות יין כולל פסטיבלים, תערוכות יין וכמובן טיולים בדרך היין בין הכרמים והיקבים השונים. נכיר ונטעם מהיינות השונים, נהנה מהסברים במקביל לשתיית היין וננצל את ההזדמנות גם לטיול טבע קצרצר וטעימות של זיתים, שמן זית ועוד הפתעות...

שבת 22/9
קבוצת הצעירים בטיול משגע לגליל התחתון – תל יודפת והר עצמון בעקבות פריחת החצבים
 
נצא לעבר מרכז הגליל התחתון אל לב ליבו של רכס יטבת, נגיע אל תל יודפת ומשם נמשיך בטיול רגלי מקסים בוואדיות והחורש סביבה כשברקע שלל חצבים המסמנים את בואו של הסתיו… לאט לאט נתחיל לעלות על הר עצמון שהינו חלק מרכס יוטבת וכשנגיע לפסגתו תתגלה בפנינו תצפית מרהיבה אל עבר נופי הגליל, מפרץ חיפה ורמת הגולן ואפילו מצוק ארבל, גוש הרי מירון ובקעת בית נטופה.

שני, חג סוכות 24/9
טיול במדבר יהודה: שמורת עין גדי - נחל ערוגות! המסלול הרטוב הכי יפה בארץ
 
נצא לטיול חוויתי רטוב בנחל הכי יפה בישראל - נחל ערוגות אשר בעין גדי! נצלח בריכות ומפלים, גשרים וצוקים. בדרך נשמע על המגילות הגנוזות וכת האיסיים שגרו כאן במדבר יהודה ועל החי והצומח שמצליחים לשרוד כאן...

לפרטים נוספים - לחצו כאן / או 03-6818776

שם הכותב: מני נחמן
אודות הכותב: עיתונאי, פיראט, וממציא אגדות :) טייל בנשמתו ומכיר כל שביל, הר ואבן בארץ ישראל. מאמין במדינה ואוהב אותה דרך הרגליים. מארגן טיולים ומפגשי שירה עברית ללא תשלום, ומתוך אמונה שבדרך זאת יחבר אנשים לישראליות החיובית, לערכים כמו אהבת הארץ, חיוך ונתינה ללא תמורה.
אימייל: [email protected]
כתובת אתר: לחץ כאן

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

חיפוש במאמרים

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©