שתף

לאן לטייל בשבוע הקרוב? / טיולים ואגדות

13.01.19

טיולים בכל רחבי הארץ עם עמותת טיולים ואגדות מומלץ בחום 

שבת 19/1
טיול מדברי סובב ערד – נחל כידוד ומצפור גורני

נטייל דרך ערוץ קניוני, שבו מפלונים קטנים (יבשים) ונסיים את טיולנו באחת התצפיות היפות בארץ – מצפור גורני! המצפור הוקם לזכרו של עופר גורני, והעומדנו במקום נראה את ים המלח, הרי מואב והעיר ערד.

שבת 19/1
טיול טבע אל מפלי המים הסוערים ברמת הגולן !

נעלה צפונה ונטייל מול הגולן עמוק בתוך טבע מקסים! נגיע אל נחלי הגליל העליון והגולן, נצפה בפריחת החורף המדהימה, נעצור לתצפיות על מפלים ונראה את אפיקי הנחלים זורמים. נסיים את טיולנו במסלול הליכה קצר וקליל ביער אודם (כשעה הליכה, לא מאומצת…) במידה ויישאר זמן נבקר באתרים נוספים… (לא נכנסים לאתר החרמון)

שבת 19/1
נחל צאלים עליון מהמרשימים שבנחלי מדבר יהודה
אז מה יחכה לנו ביום מדברי שכזה….? נחל צאלים עליון מהמרשימים שבנחלי מדבר יהודה

שבת 19/1
קבוצת הצעירים בטיול לנחל טביה, נחל כידוד ונחל פראים – סובב ערד

מסלול הטיול שלנו היום באזור העיר ערד ייקח אותנו אל שלושת הנחלים שמקיפים את העיר – נחל טביה, נחל פראים ונחל כידוד… נתחיל את הטיול שלנו ממש ביציאה מהעיר ונרד בתוך מסלול קניוני ומרשים של נחל טביה 🙂 לאורך הנחל נראה את הגדות המצוקיות וצמחיה מדברית רבה, נרד דרך משטחי סלע לבנים וחלקים ונתרשם מהנוף הפתוח והיפהפה של הדרום 🙂

שבת 19/1
חוג אוהבי הטבע בטיול לנחל רחף – הר אלעזר ומה שביניהם

מסלול הליכה מרהיב עם נוף, תצפיות וים מדרום למצדה המשלב נופי מדבר וים המלח, ארכיאולוגיה מפתיעה וטיפוס אתגרי! מסלול הטיול מתחיל בצד המערבי של מצדה, נגיע למרגלות הסוללה שבנה הצבא הרומאי, נלך במורד נחל מצדה ונעלה אל הר אלעזר דרך נקיק תלול ויפה.

שבת 19/1
מיטיבי לכת ט"ו בשבט בין שקדיות פארק בריטניה, תל צפית, לוזית ועוד

הליכה בין מעיינות, מבצרים עתיקים, יערות, היסטוריה, חברים ושירי ארץ ישראל . פארק בריטניה שוכן בלבה של שפלת יהודה. זהו חבל ארץ שכולו נופים מרהיבים של גבעות עטורות ביערות נטועים, בחורשים טבעיים ובאתרי עבר מרתקים. מיטיבי לכת יצמאו כאן אזור עשיר ביערות, מעיינות וגבעות אתגריות לטיפוס, שבילים מסומנים וכאלו שלא, מערות לזחול ולסקור ומגוון הרפתקאות

לפרטים נוספים - לחצו כאן / או 03-6818776

שם הכותב: מני נחמן
אודות הכותב: עיתונאי, פיראט, וממציא אגדות :) טייל בנשמתו ומכיר כל שביל, הר ואבן בארץ ישראל. מאמין במדינה ואוהב אותה דרך הרגליים. מארגן טיולים ומפגשי שירה עברית ללא תשלום, ומתוך אמונה שבדרך זאת יחבר אנשים לישראליות החיובית, לערכים כמו אהבת הארץ, חיוך ונתינה ללא תמורה.
אימייל: [email protected]
כתובת אתר: לחץ כאן

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

חיפוש במאמרים

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©