שתף

לאן לטייל בשבוע הקרוב? / טיולים ואגדות

20.02.19

טיולים בכל רחבי הארץ עם עמותת טיולים ואגדות מומלץ בחום 

שבת 2/3
מיטיבי לכת אל השלג בחרמון, רמת הגולן!
גם אנו מיטיבי הלכת מכורים לקסם הלבן של החרמון המושלג. אבל אנו לא נדחף בתור עם כל עם ישראל. נחכה לשבת הראשונה לאחר סגירת האתר לגולשי הסקי ונעלה לקו השלג ומעבר לו, לרכבל התחתון או העליון ככל שנספיק.

שישבת 8-9/3
מסע חוצה ערבה: ממכתש רמון, הר יהב לאגם ספיר!
מכתש רמון – הר סהרונים – פרסת נקרות – הר כרבולת חרירים – עין גלד – גב חולית – סולמות הר יהב – אקסטרה קמאי – נחל צבירה – סדקי אשבורן – בקעת קלדרה – אגם ספיר  - יום שישי אחה"צ נצא באוטובוס ונעצור לטיול שקיעה בשמורת הכלניות אשר בדרך. 12 ק"מ של דרום-אדום. לינה בחאן בארות מכתש רמון.

שישי 8/3
דרום אדום, פריחה צבעונית, חממת גידול פרחים ועוד :-)

משם נמשיך לכיוון חוות השיקמים – ביתו המפורסם של אריק שרון. ב- 1972 רכש אריאל שרון את השטח והפכו לחווה חקלאית פוריה ומשגשגת. בסיור נספר את כל האמת אודות הבית: איך וכיצד אריק רכש את החווה ומאיזה כסף… (לא ניכנס לחווה) אחוזת הקבר של לילי ואריק שרון, מוצבת על גבעה יפה שבחורף מתמלאת בשלל כלניות, ומשקיפה על הבקעה מתחתיה.

שבת 9/3
טיול מדברי ומיוחד לגן לאומי עין עבדת, עין מעריף ועוד…

למרגלות מדרשת בן-גוריון מתחתר נחל צין בקניון עמוק ומרהיב. שלוש נביעות בו מזינות פלג זורם כל ימות השנה ונווה מדבר קסום. עין עבדת – ממלכת היעלים והנשרים.

לפרטים נוספים - לחצו כאן / או 03-6818776

שם הכותב: מני נחמן
אודות הכותב: עיתונאי, פיראט, וממציא אגדות :) טייל בנשמתו ומכיר כל שביל, הר ואבן בארץ ישראל. מאמין במדינה ואוהב אותה דרך הרגליים. מארגן טיולים ומפגשי שירה עברית ללא תשלום, ומתוך אמונה שבדרך זאת יחבר אנשים לישראליות החיובית, לערכים כמו אהבת הארץ, חיוך ונתינה ללא תמורה.
אימייל: [email protected]
כתובת אתר: לחץ כאן

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

חיפוש במאמרים

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©