שתף

לאן לטייל בשבוע הקרוב? / טיולים ואגדות

03.12.17

טיולים בכל רחבי הארץ עם עמותת טיולים ואגדות מומלץ בחום 

שבת 9/12
קבוצת הצעירים בטיול סנפלינג אתגרי לנחל תמרים - מדבר יהודה!
 
מכביש ים המלח נצא רגלית לעבר ראש תמרים דרך מעלה תמרים. מראש המעלה נשקפת תצפית יפה של ים המלח והרי מואב. משם נכנס לערוץ הנחל ונגלוש בארבעת מפלי הנחל. הנחל מרשים מאוד וגובה המפלים רב!
חולצת דריי פיט מדליקה במתנה! הטיול מיועד למיטיבי לכת מקבוצת הצעירים בגילאי 20-38 בלבד!

חנוכה, חמישי-שבת 14-16/12
קבוצת הצעירים בטיול מטריף בירדן! פטרה, ואדי רם ושמורת רג'ף...
 
בירדן כבר הייתם? חשבתם שראיתם הכל...? תחשבו שוב ;-) נצא לטיול של 3 ימים במקומות הכי מדהימים ולא מוכרים בממלכה הירדנית! נחווה את מדבריות ואדי רם בטיול רכבי שטח מטריף, נטפס על הקשתות המפורסמות...
נטייל במסלול הכולל את כל היופי של העיר פטרה ועוד מקומות נסתרים ונתפעל מיופיה וצבעיה המיוחדים של שמורת הטבע רג'ף! מיועד לחבר'ה אוהבי לכת מקבוצת הצעירים עד גיל 38!

שבת 23/12
קבוצת הצעירים בטיול לנחל יצהר ומערת המתבודד וסיום בנצרת המקושטת לחג המולד! 
בתקופה זו של השנה הטבע הוא מרהיב אבל חגיגות חג המולד מרהיבות לא פחות! נתחיל את היום שלנו בנחל יצהר, נטייל בשביליו היפים ונגיע אל מערת המתבודד, מערה קטנה במצוקו של הנחל שלפי מסורת דרוזית מקומית, במערה התבודד קדוש דרוזי לפני כ-300 שנה... לאחר מכן נגיע לקראת שקיעה לנצרת המקושטת לקראת חג המולד, שם בכיכר המעיין נראה את עץ חג המולד הגדול במזרח התיכון דולק במלוא תפארתו! מיועד לאוהבי לכת מקבוצת הצעירים בין הגילאים 20-38 בלבד!

שבת 6/1
קבוצת הצעירים בטיול מיטיבי לכת למעלה הפלמ"ח - מנחל ימין לעין ירקעם
באחד ממסעות סיירי הפלמ"ח למפות את הנגב נתקלו גיבורנו בקיר תלול ובלתי עביר בקצה נחל ימין שבין המכתשים הקטן והגדול. הסיירים הרכיבו סולם מהרובים שברשותם וסיפורם הפך לאגדה שאותה נשחזר בטיול זה... רק בלי הרובים ;-)

לפרטים נוספים - לחצו כאן / או 03-6818776

שם הכותב: מני נחמן
אודות הכותב: עיתונאי, פיראט, וממציא אגדות :) טייל בנשמתו ומכיר כל שביל, הר ואבן בארץ ישראל. מאמין במדינה ואוהב אותה דרך הרגליים. מארגן טיולים ומפגשי שירה עברית ללא תשלום, ומתוך אמונה שבדרך זאת יחבר אנשים לישראליות החיובית, לערכים כמו אהבת הארץ, חיוך ונתינה ללא תמורה.
אימייל: [email protected]
כתובת אתר: לחץ כאן

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

חיפוש במאמרים

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©