שתף

תקשור - "צעדים" / שושנה דונאיה

20.11.16

הבוראה הקדומה מברכת אותנו, ברוכים אתם, ברוכים ואהובים. המאסטר חנוך מברך אותנו, האור האלוהי הקדום מלך מלכי המלכים הקב"ה מברך אותנו, השפע העילאי. האמינו יקיריי ביכולותיכם, האמינו במי שאתם. אתם נמצאים בתהליך של שינוי, תהליך של התעלות.

מבקשים למקד אותנו..."אתם עושים תהליך של צעד אחד קדימה וחצי צעד אחורה, כל פעם בודקים את המקום הקודם שלנו, לבדוק אם מה שעשיתם נכון. מנסים להבין עם השכל את מה שאתם עושים עם הרוח. הפחד שלכם לאבד שליטה מאוד גדול ולכן קשה לכם לתת אמון בתהליך שהוא יחסית חדש בשבילכם.

הבחירה ללכת צעד קדימה ואז חצי צעד אחורה מביאה תסכול רב ולא מאפשרת לכם באמת לראות את עבודתכם. הבחירה ללכת קדימה בכל העוצמה שלכם תביא אתכם למקומות חדשים. מקומות שאינכם מכירים, ומקומות שיש לכם שם שפע של אפשרויות והזדמנויות חדשות.

הרפו מהצורך להיות בשליטה ולבדוק את הדברים בצורה פיזית, אפשרו לעצמכם לעוף, אתם מוגנים ובטוחים. הנשמה וההדרכה שלכם איתכם, מאוד רוצים לעזור לכם לראות את המקומות החדשים שיש ביכולותיכם להגיע אליהם.

שינוי רב יורד, האנרגיה שיורדת מביאה איתה תהליך של שינוי, מביאה איתה הסכמות עילאיות של הנשמות שלכם שנעשו כבר לפני זמן רב. החיבור שלכם להסכמה הזו יביא לכם את אותו שפע עילאי שהנשמה מבקשת לתת לכם, את אותו המקום שהוא בשמחה ואהבה גדולה.

זו בחירה שלכם אם לוותר על הפחד מאיבוד שליטה, הפחד אינו אמיתי, הפחד הוא תוצאה שיצרתם כשעברתם חוויות בהן הרגשתם חסרי אונים או איבדתם שליטה, חוויות אלו נמחקות ברגע בו תבחרו לסמוך על הנשמה לאפשר את המעוף, לאפשר לעצמכם להתחבר למעוף.

מלכות עליונה יורדת בימים אלו כדי לעזור לכם בשינויים אלה, כדי לאפשר את ההתקדמות קדימה. מבורכים אתם, המון אהבה.."

כל הזכויות שמורות©

שם הכותב: שושנה דונאיה
אודות הכותב: מורה רוחנית,הילרית, מתקשרת, מאסטר רייקי, קרונה סייקם, אמנית, מנהלת "הרמוניה באהבה" - מרכז רוחני הוליסטי. ריפוי אישי דרך תקשור עם ההדרכה האישית שלך, והילינג דרך שיטות יחודיות שפיתחתי ב20 השנים האחרונות : *חיבור לנשמה *חיבור לזוגיות *חיבור לבורא *חיבור לשפע בשיטות טיפוליות אלו אני מאבחנת חסימות עתיקות שגורמות לאדם להיות תקוע בנושאים שונים. ע"י הטיפול הנעשה בעזרת תיקשור והילינג מיוחד אנו עוברים תהליך ריפויי ותהליך רוחני מיוחד.
אימייל: [email protected]
כתובת אתר: לחץ כאן

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

חיפוש במאמרים

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©