שתף

מה תהייה מערכת היחסים בין טרמפ ומדינת ישראל? / חיותה אפשטיין

27.11.16

מה תהיה מערכת היחסים בין טרמפ ומדינת ישראל?
 
חדשות לא מעניינות אותי בכלל, וגם טלוויזיה אני כמעט ולא רואה. אך משהו בבחירות שבה את ליבי, לא בגלל שמעצמה כה גדולה בוחרת נשיא חדש, אלא בגלל תחרות קשה שהייתה בין שני אנשים חזקים. בליבי רציתי שהילרי תבחר, לא בגלל יכולותיה אלא בגלל ההסטוריה שהיא הייתה אמורה לעשות. האישה הראשונה בבית הלבן כנשיאה. וגם בגלל שאני בעד העצמת נשים. אך רצונות ומציאות לעיתים מתנפצים בפנים ומביאים בתוכה פחדים קיומיים מדיניים.

כשטרמפ נבחר שאלתי את המדריכים שלי: האם טרמפ יהיה טוב למדינת ישראל? מצרפת לכם באהבה את התקשור שקיבלתי. ואמן ימים יגידו אם החושך ימוגר ולו במעט מהעולם.


אנו אומרים כי אותו שלטון נבחר ייצור את אותה היד הקשה לאותם אלו שמבקשים להורות על ביטול מדינת ישראל.

אותם אלו שסובבים אתכם (מדינות ערב) יש בהם את אותו הכאוס הנשמתי שאינו מבין כלל תהליכי התפתחות, אלא תהליכי חושך בלבד.

אתם מדינת ישראל האור שמאיר את אותם סובבים אתכם, ואלו (מדינות ערב) אינם יודעים כלל כיצד דבר זה קורה. כיצד עומדת מדינה שיש בה את אותה התקומה הקיומית, התזזיתית וההתפתחותית, ואלו נשארים במקום. ומהמקום הזה של האשמה ושל אותו הקושי אותם אלו מבקשים להורות על ביטול מדינת ישראל שיש בה את קיומה כעם סגולה.

אותו אחד טרמפ שיש בו את אותה יד הברזל ואת אותו חוסר הפחד ייצור באותם אלו את אותה היד החזקה. אותו אחד שאין בו מעצורים כלל על נשמתו ועל אותם רצונותיו יידע ליצור את אותה היד החזקה גם באותם תהליכים של הדיפת הטרור והדיפת אותו הקושי בעולם. מעגל ההפחדה אינו זר לאותו אחד (טרמפ) שיידע להלחם שן תחת שן בכל מי שעומד נגדו. מדינת ישראל אינה עומדת נגדו, יש בה את אותו הדימוי של "שה תמים" שצריך לעזור לו, וזה תפקידו לעזור למדינת ישראל.

אותו אחד שיש בו את אותו הכיוון הנאות של "להוכיח", ידע להוכיח מתוך היד החזקה את אותם תהליכי השינוי. מלחמת עולם לא תהייה כפי שרבים חושבים שהדבר אכן ייכון. מדינת ארה"ב תהיה מדינה שיש בה עוצמה גבוהה יותר שתתקיים מתוך תהליך של הפחדה ותהליך של כוח, למגר את כל אלו שיש בהם את היצר ההרסני.

אותו אחד טרמפ הינו שליח של העידן החדש להוביל צעד חדש שנובע מתוך כוח ועוצמה ללא פחד וחשש. אותם תהליכי עוצמה שיש בו, ילוו את דרכו לפיתוח ומיגור תהליכי החושך באותו עולם יקומי זה שלכם. ואתם כאשר חיים מתוך חוסר התדר הנאות, וחוסר הדרך הנכונה יש בכם עדיין את אותו הרגש שמוביל אתכם בהתחשבות, בפחדים, ובדרכי חינוך שלא הבנתם עדיין כיצד ליצור עימם תהליכי אור נאותים. אותו אחד (טרמפ) יש בו זיק של נשמה שמגיעה מיסוד אש ואוויר, אותה אנרגיה של העידן החדש שיש בה כוח ללא פחד וחשש למען להוביל תהליכי בריאה.

איננו יודעים עדיין מה יילד יום, אנו מבינים שתהליכי עוצמה ידעו להיכון בו ובכל מי שיעמוד נגדו ונגד מילתו. אנו אומרים שאותו ארגון דע"ש אכן יימוג מהעולם, אולם יישארו זיקים קלושים של נשמות שירצו להישאר תחת אותו ארגון רק מתוך היצר הרע שקיים בתוכם. אותו עולם יידע לברך את טרמפ על שידע בכוחו העוצמתי למגר את החושך והאכזריות ביקום.
 
שם הכותב: חיותה אפשטיין
אודות הכותב: מתקשרת ומאמנת רוחנית. מספרי: ספר החיים חיבור לקלות ולעידן החדש - סדנה שנלמדת בקבוצות. משמעות החיים כללי המשחק של העידן החדש - ידע מתוקשר כאשר הגוף מדבר - איך מגיע כאב מבחינה רוחנית וקלפי "העוצמה שבי" קלפים מכוונים
אימייל: [email protected]
כתובת אתר: לחץ כאן

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

חיפוש במאמרים

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©