שתף

תדר ההתערבות האלוהית – שיחה עם / מאיה שרה מירב

20.11.16

תדר שמאני עתיק משושלת מרפאים מקסיקנית היוצר אנרגיה מרפאה עוצמתית וטרנספורמטיבית.

 

מה הוא תדר "התערבות אלוהית"?
'התערבות אלוהית' זהו רטט, אנרגיה מסויימת שנוצרת משילוב ספציפי של מימד מסויים יחד עם תדר הרץ מסויים. השילוב הזה יוצר אנרגיה מרפאה עוצמתית מאוד. ואולי אפשר לאמר חושף או מזמן. כי האנרגיה הזו קיימת כל הזמן אבל לא תמיד היא נגישה לנו. האנרגיה הזו שנקראת 'התערבות אלוהית' מנקה מהגוף שלנו הצטברויות שמפריעות לאנרגיית החיים לזרום. בעצם כל דבר שאין בו חיות. זה יכול להיות ברמה הפיזית כל חסימה שהתבטאה בגוף למשל גידולים סרטניים וזה יכול להיות ברמות מעודנות יותר דפוסי מחשבה, מטענים רגשיים וכו'. החניכה לתדר 'התערבות אלוהית' סובבת כולה סביב הכנת האדם לקבלת התדר הגבוהה הזה לשדה שלו והכשרתו לעבודה איתו. בדרך לקבלת החניכה הזו נעשים תהליכים רבים של ניקוי , דפוסים, רגשות, אמונות מעכבות, שחרור ממגבלות פיזיות כאלה ואחרות. שחרור מהמחסומים שהתודעה שלנו יצרה לה לאורך השנים. תהליך זה יוצר זיכוך עמוק והעלאה של הרטט. זהו תהליך של מאסטרי עצמי. בו אתה עובר דרך הגבולות של עצמך. עובר דרך המחסומים האישיים ששמת לעצמך בדרך לגדילה. כאשר אתה ברטט מספיק גבוה וצלול אתה מקבל אל השדה שלך חניכה לעבודה עם המימדים והתדרים. אתה לומד להיות מסוגל להחליף מימדים ותדרים כמו ערוצים בטלויזיה. זה מאפשר לך לעבוד עם המציאות בצורה אחרת ממה שניתן לתפוס. זה כמובן מעשיר מאוד כל עבודה טיפולית ובנוסף נחנכים לכעשרים טכניקות הילינג עוצמתיות ומדוייקות. מהרגע שקיבלת את החניכה לרטט 'התערבות אלוהית' הוא עובד בשדה שלך והנוכחות שלך מתחילה להביא ריפוי לכל מפגש או מרחב שאתה נמצא בו אפילו ללא אינטראקציה טיפולית ישירה. 'התערבות אלוהית' היא למעשה תדר של ניסים, המיינד לא יכול להבין את המתרחש, מה שקורה זה מעבר ליכולת שלו לתפוס.

מהיכן מגיע התדר הזה? הידע הזה והחניכות האלו מגיעות משושלת מרפאים שנקראת 'קורנדרוס' כשאומרים שושלת הכוונה היא שהידע והאנרגיה מועברים ישירות ממורה לתלמיד, דרך שדה האנרגיה שלהם ונוצר ערוץ ישיר של אור ותבונה. כך מתבצעת חניכה. מקורם של המאסטרים השמאנים מהם החניכות הועברו הוא בני המאיה מוורה קרוז מקסיקו. ישנן טכניקות ריפוי רבות שמגיעות משושלת מרפאים זו, וחניכה זו היא הגבוהה שבהן והעמוקה שבהן. בחניכה זו בעצם נעשית 'הכניסה' הרשמית אל השושלת. בכך שאתה מקבל את הזכות להיות חלק מהשושלת היא הופכת להיות ערוץ של תמיכה, השראה ואור עבורך. כיום מחזיקת השושלת היא סטאר פואנטס, היא זו שקיבלה ממורתה אספרנסה את המשימה לתרגם ולהעביר ידע זה אל המערב. סטאר עשתה עבודה אדירה בתמלול ובניית כיתות ומערכים ללימוד אוצר הידע וכלי הקסם הגבוהים האלו על מנת להנגישם לאדם המערבי.

למה האנרגיה הזאת הגיעה אלינו? זו שאלה מעניינת, האמת היא שאני לא בטוחה אם האנרגיה הזו הגיעה אלינו או אנחנו גדלנו והתעוררנו מספיק על מנת להגיע אליה. בשני המקרים המפגש הזה הוא מפגש של התעוררות. חיבור לאנרגיית ההתערבות האלוהית מספק לנו חיבור עמוק לאלוהי שבתוכנו. מעיר אותנו להשיל מחיינו את כל המיותר וחסר החיים ולחיות במלאות ובאחריות את האור שאנחנו. אני פחות מוצאת בתוכי את השאלה למה האנרגיה הגיעה ומאמינה שעבור כל אחד זה יהיה אחרת, ואולי השאלה לשם מה האנרגיה הגיעה אלי פותחת עבור כל אחד צוהר אל הרצון העמוק ביותר שלו אל האופן שבו הוא משתוקק לממש את אורו. לבטא את קול הנשמה, להפתח ושיר את השיר שלו, את השיר שהוא.

פעמים רבות אנחנו רוצים משהו עבור עצמנו, בין אם זה עבודה חדשה, לקוחות נוספים, מערכת יחסים, לטייל בעולם, בית או רכב.. וכל דבר חדש שאנחנו מכוונים אליו ורוצים שיופיע בחיינו. ובכן הכל אפשרי והכל בתוך היד שלנו, אבל יחד עם זאת יש סיבה שזה עדיין לא הופיע שם עבורנו. הסיבה היא שאנחנו עדיין לא השתננו כדי להיות בתאום תדר עם הדבר אותו אנחנו רוצים. כשאנחנו שמים כוונה לכיוון מסויים, אנחנו נדרשים להתרחב ולהחזיק מרחב עבור אותו דבר להתממש בחיינו. לכן כאשר אנחנו מתייחסים לשינויים שאנחנו רוצים לייצר בחיינו, אין זה משנה כמה נתאמץ או נעבוד קשה, אם לא נשתנה בעצמנו חיינו לא ישתנו. בחניכה ל'התערבות אלוהית' תהליך הטרנספורמציה כל כך מנקה, מצליל ומחבר אותנו לרטט הגבוה שלנו עד כי היכולת להיות בתודעה ערה ופתוחה מאפשר לכל מה שאנחנו רוצים לייצר בחיינו את המקום להתממש שם. אין זה עוסק במהו אותו דבר שאני מעוניין בו בחיי, אלא במי אני כדי שאותו דבר יתממש. השינוי אותו ייצור הריטריט הוא קפיצה של כל אחד מאיתנו אל השלב הבא שלו, ואולי אפילו כמה וכמה שלבים קדימה, זה תלוי באדם עצמו. וכשאנחנו גדולים יותר וערים יותר, המרחב שאנחנו מחזיקים עבור החיים שלנו להתממש בהם גדול יותר ועוצמתי יותר. זה מאפשר לנו להיות קשובים ומסונכרנים עם רצון הנשמה שלנו. ולגשת לדברים מתוך תודעה של מופלאות, בה הכל פתוח, הכל אפשרי. זהו תדר שיוצר ניסים, כל שעלינו לעשות הוא להיות מרחב מואר המאפשר לתודעת הנס להתקיים ולהתממש.

חשוב לציין שאין צורך ממשי בניסיון טיפולי על מנת להצטרף אל החניכה. אני מכירה רבים שעברו את התהליך ואינם מטפלים בעיסוקם. כן חשוב שתהיה פתיחות ונגישות לחישה אנרגטית ומוכנות אמיתית להתמסר לתהליך. לבחור להשתתף בחניכה זו בחירה בהירה בדרך של אחריות אישית על הדרך שלנו, על האור שלנו. זו בחירה בדרך של שרות. בחירה שאומרת אני אתמסר לקול הנשמה שלי, אצעד בדרך שהלב מכתיב לי אלמד להרפות את ההאחזות, המסכות וההטעיות שנצטברו כדי שאוכל לזרוח את האור שלי באופן הכי בהיר וישיר. כי זה מה שיש לי לתת לעולם זה החלק שאני בפאזל הזה.

מהיכן את מביאה את האופטימיות הנצחית שלך? אני לא בטוחה שיש לי אופטיפיות נצחית, יתכן שמה שאת רואה אצלי כאופטימיות בעיניי הוא תפיסה רחבה של המציאות על רבדיה ומימדיה השונים. אני מאמינה שכשאנחנו מתרחקים לרגע מהפרטים הקטנים, ומהקשיים שביום יום אנחנו רואים תמונה גדולה יותר, מגלים שיש כאן דרך והדרך הזו היא מסע מופלא של התגלות וקבלה עצמית. אנחנו מגלים שההוויה שלנו, הטהורה והנצחית היא המפתח להכל והיא בעצמה כל הקיים. על התגלויותיו והשתקפויותיו השונות. מנקודת מבט כזו להיות בהוויה האותנטית שלך ובכך לזרוח את האור שלך הוא רצון נתינה שממלא את הלב בשלווה ואת החיים בהודיה.

מה זה אומר "להיות מאסטר בחיים שלך"? עבורי להיות מאסטר זה להיות במודעות ובאחריות. להיות במודעות זה להיות ער לתנועת האנרגיה שלך, או בשפה פשוטה לשים לב למה שמתחולל בתוכך. מתי דברים מפעילים אותך, מתי רגשות מתעוררים. מה אתה מוציא החוצה, נותן או זורק על אחרים. להיות מודע לשיעור שאתה פוגש ומה המתנה שהחיים מבקשים לעורר בך דרכו. מודע לכך שכל תנועת האנרגיה שלך המחשבות, הרגשות, הפעולות הן אלו שמשתקפות אליך מהמציאות שלך. "אדם באמונתו יחייה" זה משפט שמשקף מאסטרי בעיניי. אפשר להבין אותו בפשט שבו כל אחד חי בדרך שהוא מאמינן בה ויש אמונות שונות ודרכים רבות. ואפשר להעמיק ולחדור אל המציאות שבה "אדם באמונתו יחייה"כי הוא באמת ובתמים חי את האמונה שלו, בכל רבדי המציאות שאותה יצר. האמונה שלו היא המתגלמת מראי חייו.

להיות באחריות מבחינתי זה להיות באחריות על האור שלך. לא להאשים, לשאוב אנרגיה, לזרוק על אחרים את הרגשות שלך. לדעת שאם עולה בך רגש, הוא שלך, קודם כל, לפני שהיה שם טריגר בחוץ שעורר אותו. לאסוף את האור שלך חזרה פנימה מכל המקומות שהוא 'התבזבז בהם' במקום להתעסק במה שקרה שם בחוץ אצל האחר מה הוא עשה או חשב, לחזור ולהיות בנוכחות בפנים. להתבונן ולהקשיב עם העיניים הפנימיות. כשאנחנו בנוכחות מלאה בתוכנו, בלי לברוח אל מה היה או מה יהיה. כשאנחנו כאן ועכשיו ונוכחים בגוף אז אנחנו במאסטרי בעיניי. זו תודעת גן העדן. כי אז הערוץ שלנו פתוח באמת לקבל את אנרגית החיים ולזרוח את היופי של מי שאנחנו. בפשטות. אז אנחנו מיושרים עם האנרגיה הקוסמית שזורמת דרכנו, יש לנו חיבור של זהב אל המקור, או הדימוי שאני אוהבת להשתמש בו "הכתר על הראש" אנחנו במלכות.

האם כל אחד יכול להפוך למאסטר? כן כל אחד שיבחר בכך.

בחרתן לקיים את החניכה כאן בישראל. איך כל זה מתיישב לטעמך עם מה שקורה כרגע בארץ, הרבה כאוס, הרבה מאבקים פנימיים, באיזה אופן כל זה פוגש את העשייה שלכן?
זו הפעם השלישית בלבד שחניכה זו מגיעה אל הארץ, גם אני וגם אורניתה עברנו חניכות אלו בארצות שונות בחו'ל. הרגשנו שלקיים כזו סדנה, ולהחזיק מרחב עבור כל כך הרבה אור וטרנספורמציה זו מתנה אדירה לאדמה ולסביבה. ואם כבר אז בוודאי ובוודאי שלאפשר לכל האור הזה לבוא אל ארצנו ואל האדמה שלה. לאפשר לתדרים הגבוהים האלו לאור האלוהי לרדת ולהתקרקע אל תוך האדמה זו מתנה גדולה. עבור כל אחד מאיתנו ובוודאי ובוודאי שעבור האדמה. תהליך כזה מניע שינוי שהוא הרבה יותר גדול מכל אחד מאיתנו, והרבה יותר גדול גם מהמדינה שלנו. ארץ ישראל נמצאת בנקודה מאוד אסטרטגית מבחינת תנועת האנרגיה וחיבור היבשות על הפלנטה שלנו. הריפוי שנעשה כאן באדמה מהדהד לא רק למזרח התיכון אלא לאדמת הפלנטה כולה.

החניכה תועבר על ידי אורניתה לייבמן ומאיה שרה מירב - מורות ומרפאות בשושלת הקורנדרוס ממקסיקו.

לכל הפרטים על החניכה על המנחות ועל המפגש הפתוח הכנסו לקבוצת הפייסבוק:
התערבות אלוהית מרץ 2017


שם הכותב: מאיה שרה מירב
אודות הכותב: מאיה שרה היא מורה ומרפאה בשושלת הקורנדרוס, מורת דרך בממלכת הקריסטלים, מדריכה בתהליכי ריפוי, התעוררות אל האני הכוכבי והעצמה להגשמה. בעלת מומחיות גבוהה בעבודת תדרים והילינג, ניסיון עשיר בעבודה טיפולית ואנרגטית על סוגיה. נחנכה על ידי מאסטרים מהארץ ומהעולם. מאיה מלמדת מתוך תבונת הלב וידיעת האור. מיצרת מרחב אנרגטי מואר ומקודש ורוקמת תודעה ערה אל תוך בריאת מציאות חדשה.
אימייל: [email protected]
כתובת אתר: לחץ כאן

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

חיפוש במאמרים

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©