שתף

שנה של סיום והתחלה חדשה / חיותה אפשטיין

01.01.17

שנת 2016 הייתה שנה של סגירת מעגלים והתחלות חדשות. האם התחלתם ליצור את אותו חילוף של עידן עוד 2012, ומאותה שנה נשמתכם מאיצה בשנות הזמן שלכם לתהליכים של שינוי.

כאשר אתם בתהליך הזמן הנכם אמורים לייצר משמעות כבירה של עשיה מתוך ההתפתחות הרגשית. הנכם רואים ומבינים שנשמות חדשות מגיעות לעולם, ויש גם נשמות שאינן בתהליך ההתפתחות הרוחנית שלהם שמסיימות את עולמם. אולם אל דאגה אותו תהליך הינו תהליך שנובע מתוך חתימה נשמתית, כי אותם אין בהם את אותה הזיקה לתהליך ההתפתחות שמתחיל בעוצמתו מהשנה החדשה.

אתם הגעתם לעולם ליצור הבנה של התפתחות, ליצור הבנה של חיבור, ליצור הבנה להאדיר את האני הפנימי שלכם, וליצור את אותם גחמות של חיבור לרצונות הנשמה שלכם. אותה הבנה נעשית מתוך הקשבה לעצמכם, דרך פיתוח אישי, והתפתחותכם בשבירת חומות הגנה ופריצת גבולות חדשים. בתהליך זה הנכם יוצרים את דרך השינוי. אולם הפחד מכנן בכם ויוצר מתוככם את אותם התהליכים שבו הנכם חשים את העצירה שאינה מניבה בכם מאומה. בדרככם שלכם הנכם אמורים להתחבר ליסוד האויר היסוד של התובנות שיש בו את משב הרוח של הפיתוח האישי שמעצים את האומץ להתמודד עם כל שלב ושלב בחיים שלכם.

בשנת 2012 דיברנו על התמוטטות של מסגרות, אולם נתנו לכם את אותם התובנות כיצד להעצים ולהתעצם בתהליכי החיים וכיצד ליצור משמעות של חיים מתוך הנכון. אנו אומרים לכם. חזרו ושננו שוב מחדש את אותם תובנות אלו כדי להתחבר לאושר הפנימי שלכם מתוך מטרה עוצמתית ואכפתיות נשמתית שאתם תלמדו את מידת האושר שקיים לעיתים במזעור בעולמכם. כאשר תבינו זאת תלמדו כיצד ללכת בין הטיפות, ולמצוא את אותם נקודות של חושך ולהאיר אותם מתוך הנכון ובכך עליתם שלב, והבאת את עצמכם לשלב משמעותי של אור ושל חיבור אל האור.

בתהליך הבנת החיים, יצרתם בכם את אותם תובנות של אור אולם לא תמיד ידעתם לצחצח את האור ולהביאו לדרכם שלכם מתוך המלא. ולמה לא עשיתם זאת? אנו חוזרים ואומרים כי הפחד עדיין שולט בעולמכם. אנו נתנו לכם כלים התפתחותיים כיצד לעשות זאת. ואנו יצרנו בכם התעוררות. זה הזמן להתעורר ולהביע משמעות של תיקונים למטרת סיום.

כל שנה שמביאה בדרכה סיומות, היא מביעה בעולמה גם חדש והתחדשות, והמקום הזה של החדש וההתחדשות הנכם אמורים להבין שאין עליכם למשוך את אותם קשיים משנה קודמת לשנה חדשה. אין עליכם לגרור אותם כאילו היו חלק ממשא כבד שהנכם נאלצים לחיות עמו. אנו אומרים שהרגשות יש להם תפקיד משמעותי במשא הכבד של חייכם. ומהמקום הזה שבו תבינו שהנכם יודעים להתמודד, להתחזק, ולהתחבר לדרך חדשה של אנרגיה חדשה. מהמקום הזה שבו תאירו את עולמכם ותלמדו כיצד להתחבר ליסוד אוויר נכון, תלמדו כיצד להאיר את דרככם מעלה ולהוביל את עוצמתכם בדרך שהיא נכונה לחייכם.

החיבור מתחיל ברגע זה, הרגע שבו הצבתם החלטה שתוביל את דרככם להראות ולהרבות תהליכי צמיחה.

הרגע שבו הנשמה שלכם מחליטה להאיר, לזרוח, לפרוח, ולשחרר, הוא הרגע שבו אתם מביעים את דרככם שלכם להוביל תהליכי אור משמעותיים ומוחשיים. מהמקום הזה שבו תבינו שהשלתם את הישן תחושו שהתחברתם לחדש. ומהמקום הזה שבו השמש גם שוקעת היא יודעת לזרוח מחדש.

החיבור נעשה ברגע זה התחילו להאמין כי התהליך קורה כעת.

שם הכותב: שנה של סיום והתחלה חדשה
אודות הכותב: חיותה אפשטיין מאמנת רוחנית מטפלת מתקשרת מנחה סדנאות ומעגלי שנים. מספרי: ספר החיים משמעות החיים כללי המשחק של העידן החדש כאשר הגוף מדבר וקלפי העוצמה שבי. לשאלות ניתן לפנות דרך האתר או במייל
אימייל: [email protected]
כתובת אתר: לחץ כאן

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

חיפוש במאמרים

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©