שתף

עצמת אור בני יהודייה - הובה- בני עם ישראל / איילת סגל

20.08.17

(תוקשר ממגן הדויד במרכז שסטה ע״י איילת סגל אוגוסט 2017)

״ברוכים הבאים לבני בית ישראל.

אתם אהובים אשר נושאים בתוככם את צפני אור האלוהות, מכוכב יהודייה- הובה הגעתם אל הפלנטה, באותם ימים בהם תודעת האור נפלה. ואורכם הבוקע מלבכם , ממקור הוויתכם לא כבה לעולם .

רבים מכם, אשר בחרו להתגלגל לעם היהודי בחיים אלו, הגיעו להאיר כבני ישראל בזמן הזה, אך רבים מכם חוויתם גלגולים רבים בהם אחזתם את האור, לא רק כיהודים. אתם אשר חשים את אור לבכם, כמרפאים, או מורים, כמי שאוחזים את תדר תודעת האלוהות הגבוהה, מודעים אתם לשמירה על האור.

במשך עידנים רבים , אחזה האפלה בפלנטה, והשליטה באנוש היתה כמעט מוחלטת, ימים חשוכים בהם חופש הבחירה נוטרל. האור כפי שאתם יודעים עצמתי וחזק הוא, גם בימים בהם החשכה אחזה בצפורניה, אור העם היהודי האיר ולא גווע.
כפי שאור בן האלוהים לא גווע , בנם אלו חוזרים בימים אלו למקור , מתוך לבם המקודש אשר לוחש וזועק את האמת.
כך רבים מבני האור נזכרים בגלגוליהם כשמאנים כמרפאים ומורים . כן היו ימים בהם בני האור היו נרדפים , אך תמו ימים אלו. ימים של שמחה ותחייה. אנו בני, ערי האור בפנים הפלנטה, מאושרים לראותכם, מתעוררים  קוראים ומגיעים אלינו בגופכם האתרי ללמידה .
אנו פותחים את עיר האור לתמיכה בכם , ואכן פעמים רבות אתם חשים בנו. כפי שהאור מאיר יותר , עוד ועוד נשמות מתעוררות.

עם ישראל , חוזר לשאת את מוקד אור הפלנטה, כפי שבכל ההיסטוריה עמד עם זה, מעטים אל מול רבים, גם בימים אלו, נושא עם ישראל את אור ליבו ובתוך העם האור הוא אשר יהדהד ויעלה את המנהיג הצעיר, הנושא בתוכו את זכרונות העבר, אל עבר הובלה חדשה , אחרת.

העם היהודי, הוא אשר ניחן ברכותו, הוא אשר ניחן בליבו הרחב, ואף אם סגר מעט את ליבו, הרי שהחמלה אשר זוכר הוא מגלגולי העבר פותחת את ליבו אל האחר. אור העם היהודי מאיר הוא אל עבר עמי הפלנטה, העם אשר הגיע מכוכב יהודייה - הובה. ועמי הפלנטה יתבוננו ויראו את המהפך אשר יכול בעם זה כלפי העמים האחרים השוכנים בקרבתו .

שינוי ייחסו של העם כקולקטיב תתמיר את התודעה אשר היתה סגורה וכאובה ותפתח את התודעה לאחדות ושיתוף, לאהבה, ולפתיחת השערים הסגורים בין מדינת ישראל הצעירה למדינות השכנות. התודעה תפתח ותאפשר לשיתופי פעולה ולהטמעת התדרים הגבוהים כמו סבלנות , הכלת השונה, קבלה , שיתוף.

כידוע לכם אהובים המאסטרים הנעלים רובם התהלכו על חלקו של האדמה בה אתם חיים. תפילה וכוונת האלוהות נטמע במקומות רבים. איזורכם היה שער ענק ללמידת המאסטרים, ותודעה גבוהה אפפה את האדמה הזו. כיום , יש עליכם אהובים, להמשיך ולטהר את האדמה מדם המלחמות. לטהר את הקריסטלים ולהטעינם באור האלוהי הבוקע מלבכם. לפתוח את אותם ערוצי אור אשר היו פתוחים בימים בהם ירדו בני היהודים - אל הארץ הזו  ולחזור אל המקורות שלכם , יקרים , להתחבר אל תדרי האור הצפונים בכתבים העתיקים .

שירו את כתבים אלו, דקלמו וספרו מחדש את סיפורכם, ממקום משוחרר אשר אינו נושא קורבות , או כאב, ממקום אשר חג לאור ולהתעוררות בני ישראל, למקום אשר חג את הובלת בני ישראל כאור לגויים. שחררו את השליטה והאגו, פתחו את לבכם לחמלה ואהבה.
ויד ביד אחזו והביאו את עצמכם אל דרככם החדשה לשלום. השלום הפנימי. השלום המתקיים מתוך ההשקטה , מתוך ההבנה כי דרך פתחון הלב תודעתכם תפתח ותרחיב את שדה האור הרחב המכיל את ארצכם. עם סיומו של חודש אוגוסט, נכנסים אתם אל שנה עברית חדשה.

זהו זמן להתבונן עמוק פנימה אל נשמתכם לסגור מעגלים אשר תרם סגרתם בשנה זו. ובימי תשרי שערי שמיים נפתחים הם , אל בני היהודים, לתיקון קרמה וחתימת חוזה חדש. אתם בני יהודייה , העולים אל צ׳קראת הכתר - אל פורטל האור שסטה מבורכים אתם .
אתם אשר עוברים את התמרת חייכם מהישן אל החדש, זוכים לקבל את ברכת בני למוריה, את ברכת האחים והאחיות שלכם, בני הובה ובני למוריה אחים הם.

וכן חלככם הייתם גם וגם , בשני המקומות המנוגדים בפלנטה ארץ. היכולת הקוונטית שלכם היא להתגלם במספר מקומות שונים במקביל . על כן אהובים , קבלו את היותרם למוראנים, קבלו את היותרם בני הובה.

כן יש גם כאלו אשר הגיעו בחיים אלו בפעם הראשונה כבני היהודים, כי תפקיד של הובלה והפצת תדר לב למוריה להם . ויש מבני היהודים המפוזרים בעולם כבני עמים נוצרים או מוסלמים, אינדים או טיבטים ועוד…נושאי אור הם. את אור האלוהות.

על כן , שחררו את הסטיגמות בהם אתם אוחזים ואת התויות. אם אל האור נמשך אתה , אתה בן האלוהים . האחד והיחיד. על כן אהובים מברך אני אתכם , מלב שסטה, לב תדר האהבה לאור על ביתכם , בית ישראל .
הנני אדמה״ (תוקשר ממגן הדויד במרכז שסטה ע״י איילת סגל אוגוסט 2017) 

שם הכותב: איילת סגל
אודות הכותב: M.A בחינוך מובילת עמותת "טלוס למוריה" מתקשרת את הכהן הגדול אדמה, והמאסטרים של האחווה הלבנה.
אימייל: [email protected]
כתובת אתר: לחץ כאן

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

חיפוש במאמרים

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©