שתף

מסע בשרוול ההארה - מסע האין סוף / איילת סגל

03.09.17

מהי התודעה האין סופית? שקט מקיף אותי , נכנס אל כל תאי לא רואה לא שומעת לא מרגישה

חברים אהובים

חזרתי אל חלק זה של הפלנטה - המזה״ת - ישראל. חשה את כוח הכבידה ועצמת הדחיסות , וגופי שוב מכוונים אל המעברים בן הממדים , היכולת להיות נוכחת בממד השלישי בתודעת הממד החמישי .
לאפשר לתודעה אשר התרחבה לאין סוף , להכיל את הצמצום אשר עלי לגלם בהוויתי הנוכחית .

שם על הר השסטה - נעה במרחבי , החופש , עפה ללא כבידה , ותודעתי אחת היא עם הסלעים , עצים , אדמה, אטמוספירה ומעבר לה ...תודעתי אחת היא בכל , והקלות מעניקה את האפשרות לאיזון בן דחיסות לאוריריות , בן אדמה לשמיים - איזון מוחלט. שלם.

מודעת למורכבות של המושג תודעה. מבינה כי תודעת האנוש , מתמירה עצמה, וכי תפקידה בחיבור הגופים שלנו מאוד משמעותית.

אני שואלת שאלה, ואדמה כבר מעביר לי את המידע ..
מהי התודעה האין סופית ?


שקט מקיף אותי , נכנס אל כל תאי לא רואה לא שומעת לא מרגישה, אור גדול מקיף אותי , אני חשה כי אני אינני , אור אני אשר מורכב מחלקיקי האלוהות , עולה אני מעלה מעלה בשרוול הפרמידות עולה ועולה עד אשר, חשה אור נוסף מלווה אותי , חשה באנרגיה , ומזהה כתמציתו של הכהן הגדול אדמה. ״בואי עימי ״ אני שומעת , וחשה את האנרגיה שלי נטמעת באנרגיה של אדמה.

עולה מעלה ואנו נכנסים אל שרוול של אור זהב, עם ניצוצות אור והמעבר מהיר שואב אותנו הלאה ואני חשה אותי בספירל האין סופית , נשאבת עמוק פנימה עד אשר אני יוצאת אל מקום אחר.
אנו בייקום רחוק , אני שומעת …אני בידיע הפנימית. אני רואה צבעים ומפצי אור , ״ייקום זה הנו ייקום אשר נפלה תודעתו והוא אשר משקם עצמו מנפילת תדעתו , בייקם זה היו כוכבי לכת אשר נעלמו ונפגעו
, חלק מבני כוכבי הלכת הללו עודם מתגלגלים בפלנטה ארץ ללא ידיעה כי הכוכב שלהם נפגע ואיננו עוד.

עם תודעתם יכולים הם לחבור ולהחיות את כוכבם , לרפא או לברא מחדש. התודעה הינה היכולת שלכם לברא יש מאין. התודעה הינה בריאה של האלוהות , הינה בריאה מחשבה אשר מעגנת בתוכה את החיים
התודעה בעלת היכולת לבריאה בכל הממדים.  על התודעה להיות טהורה במחשבה , ללא ספק , ולהעשות ממקום טוהר הלב.

פעמים רבות בעולמכם הגשמי , בני האנוש מביעים כוונה , אך תודעתם היא זו המכווצת את ההגשמה שכן היא מכילה בפנים, חוסר טוהר המחשבה. חוסר באמונה, כך אתם חולמים , מבקשים מאיתנו וממלאכי האור להגשים את אשר בלבכם , אך אתם מונעים זאת מעצמכם , רבים מכם עדיין אוחזים בתדר המונע מפחד, אינטרס, חוסר טוהר. ״

רואה אני את הייקום , וחשה את הקריאה לשלוח אור מליבי , שולחת בתודעתי אור עצום , אור המאיר עולמות ורוא הניצוצות של אור מתחילות לבהוק, יודעת כי אחזור עם צוות בני הכוכבים להמשך ההארה של ייקום זה. ממשיכה עם אדמה במסעי , לומדת את מרכיבי התודעה , הננשאים באור האלוהות.

רואה אותנו חוזרים בשרוול הזהב עם אורות המרצדים אלה ייקום דהאל בו אנו מתקיימים , רואה את מערכת השמש, ואת הכוכבים הננשאים סביב לו. חשה את תהודת הכוכבים אשר שונה זו מזו . רואה את הפלנטה הכחולה בה חלק ממני מגלם , חוזרת אל דמותי הקריסטלית במקדש בשרוול ההארה בטלוס. עיר האור טלוס מעניקה מרחב איןסופי , היא מתרחבת וצומחת , וב7 שנים בהם אני מבלה בעיר זו עוד ועוד שערים נפתחים בפני …

מרגישה את החגיגה והתרבות התודעה. אני יוצאת ממרכז הריפוי הידע והחכמה. ורואה את חברתי הטובה, סלסטיה , והיא מזמינה אותי לביתה. ביתם של בני טלוס עגולים הם , בנויים מקריסטל טהור , לצד כל בית יש פרמידה להיטהרות אישית, גם הגופים בממד החמישי , זקוקים לתחזוקה יום יומית. כך בני טלוס , מרבים לעבוד עם קרני הלהבות. פעמים רבות אנו מלמדים את עצמת הלהבות וחשים את התדר הגבוהה שלהם.  ואני נזכרת כיצד מביאה אני את הקרניים לעולמי.

פעמים כה רבות לילדי כאב בגופים הפיסי אשר גדל במהרה. ואני שולחת את קרני הריפוי ממקדשו של הילריון , הם ניזונים מהקרן הנושאת את תדר האלוהות , רואים אותה שוטפת ואני איתם , לאחר מספר רגעים , הם אינם חשים את הכאב …(כאבי בטן , שרירים , ראש, גרון).  ״נשום עמוק את הקרן ״ אני אומרת להם. ״נשום וראה כיצד הקרן הירוקה המביאה איתה את אורה ריפוי נכנסת אל כל תא אטום ואלקטרון בגופכם , ראה איך התאים אשר צבעם היה עכור מתרפאים , משתחררים , מתרחבים . ״

היכולת שלנו לדמיין הינה אחד הכלים העצמתיים בעידן שלנו , היא אשר מעניקה לנו את מפתחות השער אל הרב ממדיות. במקביל , מקרבת אני את כף ידי , אל אותו חלק בגוף ושולחת את האור הבוקע מליבי מתודעתי דרך כפות ידי אל המטופל. האור הבוקע מכיל תדר חם , הנושא את מרכיבי הריפוי בחלקיקי הפרוטונים כאשר הם נשלחים אל המטופל והמטופל בקבלה , הם נטמעים גם בגופו האתרי והריפוי אף מואץ.
כך סלסטיה , הזמינה אותי אל ביתה ורואה אני את הפרמידה , מבקשת אישור להיכנס , ונכנסת. ריפוי בפרמידה אישית:

כל אחד מאיתנו , יכל גם בביתנו להעניק חלל מסויים בלבנות פרמידה אתרית .
ניתן גם לעגן פרימדה זו במימד השלישי עם קריסטלים גשמיים בקצוות הפרמידה . מומלץ על קוורץ לבן טהור. אנו נושמים עמוק. ורואים עצמנו במרכז הפירמידה. ראו את האור המרצד על קירות הפרמידה
ראו את הקרן הלבנה היורדת מהקודקוד , וחודרת אל צ׳קראת הכתר שלכם , עמוק פנימה. ראו את גופכם האתרי , גפכם הקריסטלי , מתמלא באור האלוהות , נשמו עמוק את הקרן והורידו אותה אל צקראת העין השלישית , אל צקראת הגרון , ראו כל מרכז כזה מתמלא באור האלוהות. המשיכו והורידו את הקרן אל צ׳קראת הלב המקודש והלב נפתח שוב ומתרחב. וראו את הצ׳קרה הרגשית זו כה ומקבלת את אור האלוהות , והוא נפתחת כפרח לוטוס רחב, מתאווררת .

אם יש רגש ותאשר ברגע זה ממש עלות , שחררו אפשרו את השחרור. ראו את הקרן ממשיכה ויורדת אל צ׳קראת המין , שם יש לה עניק לה שהות ממשוכת , ולראות את הסירקולציה הנעה במעגליות ומבצעת פתיחה במרכז זה. לרבים הוא עודנו סגור , חסום או רדום , מרכז זה הינו המפתח להלכת האור הנעורים והחיות בגופכם הפיסי .


ראו את המקם ונפתחו ראו את הזרימה של הקרן בקלות פנימה ייתכן כי תחושו זרימה זו מואצת, גם בגופכם הפיסי. המשיכ ווהניעו את הקרן הטהורה , אל צ׳קראת הבסיס שלכם . ראו את המקום נפתח ומתעורר ומחבר אתכם אל מעמקי הפלנטה , אל מקור עיגון התדרי בבסיס גלעין האור של גאיה. צ׳קרה זו מאפשרת לכם לנוע בגשמיות אותה אתם אוחזים , מאפשרת היא לנוע באיזון של אדמה ושמיים , משמעות צ׳קרה זו חשובה על מנת לתת ביטוי לגשמיות שלכם בפלנטה , ביצירה אלוהית גשמית .

נשמו עמוק וראו את האור בפרמידה מועצם , נשמו עמוק לכל תא אטום ואלקטרון. והרגישו את ההתרחבות האין סופית. לאחר שאתם שים את תהודתכם מאוזנת , ואתם יכולים להכיל את האור הנפלא אותו זכיתם לקבל. אתם מוזמנים לצאת מהפרמידה. ראו את הבית העגול, אשר לצד הפרמידה, בקשו מבעל הבית אישור להכנס , ולהכיל את התדרים ברכות. נשמו עמוק.

״אכן אהובים , אתם פעמים רבות , כה רבות , נושמים אתם את האור הנפלא , המגיע המקרינה להבות.  אך תודעתכם אשר עודנה אוחזת בליניאריות , אינה מאפשרת לכם לאחוז לזמן רב את תודעת אור האלוהות. כך נעים אתם בין הממדים , ומעברים אלו לא תמיד קלים לכם.

כאשר בחרתם להתגלם בגופכם הפיסי , למדתם את תחושת הגשמיות , לחלקכם לא היה קל בלמיד הזו , וחשים אתם פעמים רבות את ההטמעה בגוף אנוש כ ״כלא״ לנשמתכם. אך לא אהובים , יש לכם את היכולת לנוע , ואף להתגלם בגופכם האנושי מתודעת האור שהנכם. אם אתם , נעים בחייכם , בחיבור אל תודעתכם הגבוהה, תודעתכם מכינה עצמכם לדפוסים חדשים , ולהבנה חדשה של תדרי האור.
אם אתם נעים בחייכם , בחיבור אל האגו האנושי , התעתוע יגרום לעליה בתודעה ונפילה בקצב מהיר אשר יגרום לכלל בלבול רב , ולתחושה של חוסר אונים וחוסר לפרוץ את המעגליות הסגורה בה אתם נמצאים . הצמיחה וההתעלות תעצר עד להכלת החדש.

על כן יש לתרגל , וכן להמשיך ולרפא ולהתבונן במעצורים ובחסימות העולות בתודעתכם. התודעה , המתפתחת אינה יכולה לחזור לאחרו , היכולת שלה הינה רק להתרחב ולזכות באור נוסף .. בני אנוש אשר מנוהלים עלי די האגו שלהם , ואינטרסים , מונעים באמונה ואשלייה , אשר מונעת מהם להיות האור שהם בממד השלישי בו הם נעים. כאשר נוצר פער גבוהה בין הממד השלישי בו אתם מתגלמים לבין הממדים הגבוהים , היכולת להגשים בעולמכם את מקור האלוהות נעצרת.

עד אשר , תבינו את השיעורים בהם בחרתם בחיים הללו , השיעורים אותם בחרה נשמתכם היתה לטובתכם העליונה ביותר. השיעורים אשר בחרה נשמתכם היתה להוביל אתכם במסע של האור וההתעלות אלה אלוהות שהנכם. האם מבינים זאת אתם אהובים. הנכם האלוהים , האחד .
הנני אדמה. ״(ניתן בגנו של אנג׳לו 2017)

בני תודעת האהבה, תודעת הלב. יחד אנו צועדים , ומפיצים את אור טלוס למוריה בישראל במזה״ת עוד ועוד חברים מצטרפים , ובריאת תודעת למוריה מעצימה ומרחיבה את תודעת פתחון והחשיבה ממרכז הלב המקודש. יחד נצעד עם תודעת האחדות אל שנתנו השמינית שבוע של שלום ואהבה
מליבי א לבכם , איילת  

שם הכותב: איילת סגל
אודות הכותב: MA בחינוך מובילת ארגון טלוס למוריה בישראל מתקשרת את הכהן הגדול אדמה, והמאסטרים של הלהבות המקודשות .
אימייל: [email protected]
כתובת אתר: לחץ כאן

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

חיפוש במאמרים

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©