שתף

הכרות עם ממדי הבריאה / איילת סגל

19.11.17

בני אור אשר מתחילים את מסעם וחשים את אורות האלוהות ואת הרטטים הגבוהים אך אינם מבצעים

 

מבורכים
אתם ילדי הנני הכהן הגדול אדמה , מפנה את תודעתכם אל אחד הנושאים אשר כה חשובה העלאת התודעה לגביו.
פעמים רבות , הפננו את תשומת לבכם אל הממדים השונים , אשר קיימים בפלנטה ארץ ובכל ממיד נוכחות האלוהית מתבטאת בו בצורה שונה מעט .

המימד השלישי , הנו ממד בו החומר דחוס ותדריו נמוכים , ההדהוד הנו ברטטים איטיים , וכל מי שמתגלם בו , הנו מחובר אל עולם גשמיות חלקם אוחזים בגשמיות זו וחשים כי עולם זה הנו מרכז חייכם , נעים הם בין מוצר חומרי זה לאחר ,ואינם מצליחים לעלות את תדרי התודעה אל הממדים הגבוהים .

הממד הרביעי הנו ממד האלמנטאלים , כאשר בן האנוש נוכח בממד זה הוא חש התרחבות הלב וריפוי, התדרים בממד זה גבוהים יותר ונעים באוריריות הצומח ותדרי גאיה הם אלו אשר מעניקים לממד זה את הרטטים המרפאים והמביאים את הנוכח בתדרים אלו , לריפוי עצמי .

הממד החמישי , הנו ממד אשר בו רטטי האור נעים במהירות מרובה אף יותר הרטטים כה מהירים עד אשר מאפשרים לאדם האנושי לנוע מעבר לעולם הגשמי בו הוא נוכח , ולהיות אחד עם הממד החמישי
ורטטיו. האור המקיף את האנוש מעניק לו תמיכה של מלאכי האור , והמאסטרים הנעלים אשר מראים עצמם ומעניקים

יכולת של תקשורת רב ממדית בן האנוש המכיל את רטטי האור ובן הוויות האור המתדרות את מהירות אור האלוהות בממד זה.

הממד השישי - שמיני הנו קצב מהיר וחד של רטטי אור האלוהים , בממדים אלו בן האנוש המפותח , יכל להכיל את רטטי האור הקצביים , ואף לנוע בן בממדים עם גופי האור המפותחים שלו , בהם הוא נוכח . התודעה מתרחבת מעבר לזמן ולמרחב, והדחיסות מתפוגגת כלא היתה.

ממדי אור אלו הם נושקים אל עולם מלאכי שרת , ואדוני הקרמה ולתקשורת עם מרכז השמבאלה, ומועצת האור האחת .מימד שנים עשר - רטטים אלו כה מהירים , עד אשר רק בן אנוש אשר טהור בליבו , וכל ארבעת גופיו מאוזנים בדיוק מרבי , יכל הוא להכיל את רטטי האור הקצביים ומהירים , ההתרחבות של גופי האור היא כל עצמוה עד אשר גוף האנוש ינשום את נשימת הפארנה הקצבית ורובו ינוע אל מחוץ לגופו הפיסי . במימדים אלו , תחושת אחדות עילאית עם הבריאה, וכל הראייה הנשמתית פתוחה - פעמים רבות קוראים אתם לרגע זה הארה .

בכל מקצב מהירות הרטטים הינה אחרת , וכן על מנת להכיל את עצמת הרטטים על בן האנוש לעמוד בהכנת ארבעת גופיו השונים . ההכנה של גוף הפיזי ,גוף המנטלי , גוף הרגשות , גוף האתרי וגוף הקריסטל .

הינה תהליך אשר ,בכל תהליך בן האנוש מתעלה , ויכל להתנהל באנושיות שלו ביתר קלות .האגו מצטמצם , וראיית האחר מתרחבת השירות כלפי הכלל הינה מתרחבת בחיי האנוש החדש, ההוגנות,יושרה ואותנתיות .

בני אור אשר מתחילים את מסעם וחשים את אורות האלוהות ואת הרטטים הגבוהים אך אינם מבצעים את העבודה וההתבוננות פנימה, לרוב יוצרים עיוות תדרי בגופים ,אשר בעל היכולת , להגיע לידי ביטוי במחלה בגופם הפיסי . על כן אהובים , אל תמהרו לגעת באור האלוהות ולחוות את ההארה אליה אתם כה כמהים .תחילה נועו אל תוך האנושיות שלכם , נועו אל תוך ריפוי הכאב והאשמה, ושחררו את האגו והגאווה.

מורים רבים, המתעוררים , נעים אל תדרי האור הגבוהים אך מזניחים את האנוש שלהם . כך יוצרים הם פער גדול אשר סופו סגירת ערוצם אל האור. לצערנו,רבים מהם ממשיכים לתקשר את האגו שלהם בלבד. אהובים , הנני , מעביר לכם את המידעים הללו. האמת אשר יוצאת, הינה המפתח עבור לבכם , עבור נשמתכם , אל החופש אל החיבור האלוהי שהנכם היו מודעים ואל תמהרו , היו מודעים ותרגלו , היו מודעים וצעדו במסע מתוך לבכם המקודש , החש את הכמיהה ללמידת האור .

אנו אתכם , מובילים ותומכים מעיר האור טלוס , ובכל מקום בו אתם קוראים לי.
הנני אדמה. (שסטה מגנו של אנג׳לו , 2017) 

שם הכותב: איילת סגל
אודות הכותב: MA בחינוך מתקשרת את הכהן הגדול אדמה ואת המאסטרים של האחווה הלבנה
אימייל: [email protected]
כתובת אתר: לחץ כאן

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

חיפוש במאמרים

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©