שתף

הצלחה ופריצת דרך / אילי אבינר

08.11.09

תוכנית האימון לחוות הצלחה ופריצת דרך בכל התחומים האם אפשר להפוך את הרצוי למצוי ולא להסתפק במצוי חסר הסיפוק ? רוב האנשים חיים במציאות המצויה ולא מצליחים ליהנות ולחיות במציאות הרצויה עבורם. הסיבה לכך היא,שתת-המודע שלנו לא מתוכנת להצלחה אלא להישרדות.

 

מה זה אומר?
כשאנו לא מאומנים לשלוח את ההוראות הנכונות לתת-המודע שלנו,נגרם לנו חוסר איזון של המודע והתת-המודע ונוצר מאבק מתמשך בן מה שאנו רוצים לבין מה שהתת-המודע שלנו מתוכנת לעשות. אנו מפתחים רגשות ואנרגיות שליליות המרחיקים אותנו מהיעדים שלנו.


אם אנו לא נלמד לאזן ולאחד אותם,לעולם לא נשיג את מה שאנו רוצים. כל ההצלחות והשינויים הגדולים ביותר מתחילים בצעד אחד קטן,שלבצעו לבדו אולי לא היה יוזם. השינוי הראשוני והמשמעותי ביותר להצלחתנו הוא שינוי במחשבות ובאמונות שלנו.


אם אנו לא מאמינים שנשיג את היעד ויש לנו ספקות או כל אמונה שלילית אחרת - לא יועיל אם האמונה שלנו נמצאת במאבק עם הרצון. כדי להתחיל להתקדם לעבר השגת היעד,עלינו לשנות את האמונה השלילית שלנו וליצור את המציאות שלנו.


ניתן ללמוד,לבחון ולשנות את הדרך בה אנו מאמינים,רואים וחושבים על החיים ובכך נשדר לתת-המודע שלנו את השינויים החדשים והרצויים עבורנו, שיקדמו אותנו להשגת היעדים והרצונות שלנו. כל בני האדם נולדו מנצחים (הרי אנו הגענו ראשונים בתחרות הזרע )ועם פוטנציאל בלתי מוגבל.

 
הבעיה היא,שחינכו אותנו להאמין בדברים מסוימים אשר מקבעים אותנו וגורמים לנו להפסיד,לוותר,לפחד ולדאוג,אמונה שמגשימה את עצמה ויש לה כוח בלתי נדלה. כשנלמד לעשות את השינוי במחשבה ובאמונה שלנו,נהנה מההצלחה ומהשמחה בכל תחומי החיים על בסיס קבוע.

דוגמא לחוסר איזון:
נאמר שאנו רוצים להרוויח מיליון דולר. אנו מודעים שזה יהיה טוב עבורנו, אבל יש לנו אמונה שאומרת שאנחנו לא מסוגלים להרוויח הרבה כסף או שזה לא טוב שיהיה לנו הרבה כסף ("מרבה נכסים – מרבה דאגה"... וכד').


שני המסרים הללו נמצאים במאבק – בין הרצון להרוויח הרבה כסף לבין האמונה שלנו לגבי הכסף, בהנחה שהאמונה והרצון הם באותה עוצמה, הם מבטלים אחד את השני ואין באפשרותנו להשיג את המטרה.


נתון זה עלול לפגוע בדימוי ובביטחון העצמי שלנו ואנו עלולים להרגיש רגש שלילי, רגש זה מושך אלינו רגשות ואנרגיות שליליות לא רצויות.
במצב זה, אנו לא נשיג את המטרה אלא נמשוך אלינו יותר ממה שאנו לא רוצים. כשאנו מתמקדים במה שאנו לא רוצים במקום במה שאנו רוצים, התוצאה היא שחזור העבר!


אנו חיים את תוצאות העבר במקום את ההווה. אם ברצוננו להצליח, עלינו לשחרר את העבר ולזכות בחופש,איזון והצלחה. איך עושים זאת? האם באפשרותנו לבחור במחשבה חיובית ? לפעמים אנו נכשלים וההתנסויות שלנו קשות,מיגעות ועצובות,אנו מתאמצים ולא מצליחים ,יש לנו הרגשה שאנו משתדלים ושום דבר לא משתנה משום שכל מה שאנו עוברים נרשם בתת-מודע שלנו ובכל הזדמנות שתינתן לו הוא יזהיר ויפחיד אותנו.


יש חשיבות לזכור וללמוד מניסיוננו כפי שנאמר "אין חכם כבעל ניסיון" אך יש לנו גם פחד לנסות את החדש והלא ידוע . כן, ישנה דרך לגרום לעצמאות שלנו להשתנות!! ללא קשר לנסיבות שלנו, נוכל ליצור הצלחה,אושר ושמחה בכל תחום נדרש בחיינו האישיים, המקצועיים והעסקיים.כל דבר שאנו רוצים בחיינו – יותר אהבה, יותר כסף, מערכות יחסים טובות יותר, שיפור בריאות, שמחת חיים, או כל דבר אחר –נמצא ביקום עבורנו ובשבילנו, עלינו לבחון מחדש את הרצונות והאמונות שלנו לגבי השאיפה שלנו.

 

לדמיין ולנהוג כאילו שיש לנו את הדבר שברצוננו לקבל, בכך אנו משדרים לתת-המודע שלנו את מה שאנו רוצים והוא אינו מבחין בן מציאות לדמיון,עם הזמן הדמיון הופך להיות מוחשי, אמיתי ומציאותי.
עלינו לחיות עם הרצון ללמוד,לחוש,לאהוב,לסלוח, להאמין, לבטוח, לעשות ולפתוח את הגבולות והמגבלות ובכך נגיע לשחקים - "השמיים הם הגבול" התוצאות מדברות בעד עצמן והמצליחנים הגדולים ביותר הוכיחו זאת. בואו להיות שותפים לתהליך אימון ליצירת המציאות שלכם!

למה עכשיו?

משום שהוכח שאם יש לנו התלבטות לעשיית שינוי אנו לא מאושרים מהמציאות הקיימת ולכן עלינו להיפרד מההטרדות והמחשבות השליליות ולפעול מייד!. ללא שינוי ועשייה דבר לא ישתנה (מחשבות הם תחליף עלוב לחוסר מעש) זו הסיבה שאנו נותנים לכם את ההצעה המדהימה הזו - כדי שתעשו עכשיו את הצעד קדימה.


אם לא תעשו את הצעד הזה עכשיו, תשאלו את עצמכם, "האם אני באמת יכול לא להשקיע בעצמי ובפיתוח היכולות שלי, על מנת לחיות את החיים באושר "?.. "אם אין אני לי מי לי ".. אם את/ה לא תדאג לחייך מי ידאג לך? לעולם לא תדע לאן אתה יכול להגיע, אם לא תעשה את הצעד הראשון - עשה עכשיו את הצעד החשוב להצלחה שלך.


אילי אבינר

יועצת רוחנית,מתקשרת,נומרולוגית ומאמנת אישית .
מנחה סדנאות לנומרולוגיה,מודעות עצמית,צחוק ויצירתיות. יועצת ב-קו המומחים בחסות "רדיו ללא הפסקה" מנהלת מרכז רוחני "פורצת דרך לאושר". 
[email protected]

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

חיפוש במאמרים

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©