שתף

התנדבות השבוע/ חברה טובה

24.01.10

אל תגידו יום יבוא! הביאו את היום! אז מה נוכל לעשות היום למען עולם טוב קצת יותר? "חברה טובה" ואתר nomind מביאים לכם רעיונות להתנדבות. כדי שהמילים לא ישארו רק מילים  אנו מרכזים עבורכם את המקומות שזקוקים למתנדבים ולעזרה ואתם פשוט יכולים לבחור למי לתרום מזמנכם.

24.1: סיוע לילדי בית איזי שפירא ברעננה
בית איזי שפירא ברעננה הוא ארגון לילדים בעלי עיכוב ונכות התפתחותי. במסגרתו, הוקמה "קרן האהבה", מפעל מתנות וחבילות שי הפועל מזה 20 שנה. כל ההכנסות מהקרן קודש לסיוע לילדים. אנו זקוקים למתנדבים לקיפול מכתבים לפרסום והפצת "קרן האהבה". בואו לעזור!

25.1: סריגה וגינון לנכים בקרית חיים
בית קסלר הוא מערך דיור מוגן לאנשים בעלי נכות פיזית המעוניינים לצאת לדרך חיים עצמאית. הבית מעניק לתושביו תקווה לחיים חדשים וטובים יותר. אנו זקוקים לסיוע בסדנת סריגה ובגינון טיפולי. בוא ללמד את מי שקשה לו יותר ממך, ותהיה בטוח שאתה תלמד הרבה יותר.

26.1: הכנת מנות מזון לקשישים בירושלים
מטרתה של עמותת עזרת אבות היא לספק את השירותים והמשאבים החיוניים לקשישים בישראל, על מנת שיוכלו להזדקן בכבוד בתוך הקהילה. אנו זקוקים לכם, כדי לוודא שבסופו של יום כל קשיש וקשישה ילכו לישון שבעים. הצטרפו אלינו לחסד אמיתי.

27.1: פרויקט בבית יד לבנים בנהריה
ארגון יד לבנים מנציח את חללי מערכות ישראל ואת מורשתם, ומטפל במשפחות השכולות. אם יש לכם יכולת ניסוח, יכולת עיצובית ובעיקר רצון טוב ולב רחב, הצטרפו אלינו לפרויקט מיוחד.

28.1: סדנת יצירה עם אמנים נפגעי נפש בחיפה
עמותת "ציפור הנפש" היא ארגון חברתי שמנסה ליצור עבור כל אדם את התנאים הדרושים להתפתחותו. במסגרת פעילות העמותה הקמנו סטודיו לאומנים פגועי נפש, אשר אינם מסוגלים להיקלט בשוק העבודה החופשי. אם גם אתם מאמינים בנתינת הזדמנות לכל אדם באשר הוא ובמימוש הפוטנציאל של כל אחד מאיתנו, הצטרפו אלינו לסדנת יצירה. כי גם להם מגיע.

29.1: הפעלת עמותת מועדון הימיה-עכו
עמותת מועדון הימיה-עכו היא עמותה שפועלת למען קידום החינוך והספורט הימי. העמותה עובדת בעזרת חונכים עם ילדים בעלי תסמונת דאון וצרכים מיוחדים. החניכים משפרים את יכולותיהם הגופניות, רוכשים מיומנויות חדשות ומגדילים את ביטחונם העצמי. החונכים זוכים להכיר את השונה, לחזק את הסבלנות והסובלנות ולתרום לאחר. אנו זקוקים לך לעזרה בפעילות של הימיה. בוא לשלב חוויה עם תרומה.

 

28.1 - 1.2 גינה ומנגינה טו בשבט 2010

פרויקט ענק של הקמת גינות בחצרות של בתי אבות ומועדוניות קשישים ובדיור מוגן לפגועי נפש בכל הארץ. הפעילות תהיה מורכבת משני חלקים: הקמת גינות בשיתוף הדיירים, סדר ט"ו בשבט, שירי ארץ ישראל ומשחקים ברוח החג. ההתנדבות מתאימה ליחידים, למשפחות, לקבוצות של בני נוער, לחיילים ולעובדי חברות.

 

29.1 יריד אורגני של צמחי תבלין- מרכז יום לקשיש יהוד.

במסגרת 'מבצע סבתא' הוקמה ביהוד חווה לגידול צמחי תבלין במרכז לקשיש ביהוד. בו נוטים חלק מתנדבים תלמידי בתי ספר וקשישים, ביום שישי 29.1 ייערך יריד בו ימכרו צמחי תבלין בתוך אדניות שמקושטות בעיצובים מעיסת נייר מעשה ידי הקשישים, קניון סביונים, בין השעות 9 בבוקר.

 

עמותת 'חברה טובה'

ארגון חברה טובה הינו מדריך הפנאי של עולם ההתנדבות. חברה טובה פועלת משנת 2006 לקידום התנדבות בחברה הישראלית ולהגברת מודעות ומעורבות חברתית, בקרב ישראלים אכפתיים. מסתבר, שישראלים רבים מתקשים למצוא מקום התנדבות קבוע לנוכח האילוצים ושגרת החיים שלהם. הם מחפשים אפשרות להתנדבות "פה ושם". באופן דומה, ארגונים חברתיים רבים מתקשים למצוא מתנדבים לפעילויות חד-פעמיות שונות. כדי לתת מענה לצרכים האלה, פותחה שיטת העבודה של חברה טובה, המבוססת על "משימות חברתיות".
[email protected]

http://www.hevratova.org.il/

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

חיפוש במאמרים

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©