כרטיס אישי

דורית בר

מטפלת מינית ומטפלת זוגית, מומחית למיניות ומערכות יחסים. מפתחת ויוצרת השיטה למיניות מודעת המשלבת כלים ומיומנויות מעולם הפסיכולוגיה, הסקסולוגיה והמדיטציה. מלווה נשים וגברים יחידים וזוגות להעצמת התשוקה, העונג והאהבה במערכות יחסים באמצעות הרצאות, סדנאות וטיפולים אישיים. [email protected]
www.doritbar.com

שתף

דורית בר

אני רובוט

11.12.10

קשה להודות, אבל זו האמת. אני רובוט. כל עוד אני מזוהה עם המחשבות, הרגשות והתחושות שלי ופועלת מתוכן הרי שאני רובוט. מנוהלת על ידי עולם שכבר החכמתי מספיק כדי לדעת שהוא לא אני.

השבוע, קרה אירוע כל כך צפוי (שבעצם קורה לנו בממוצע עשר פעמים ביום) שבו המציאות לא הסתדרה כפי שרציתי וקיוויתי. שוב נאלצתי לפגוש אכזבה, כעס, מירמור וחוסר שליטה בתוכי. בשונה מפעמים קודמות שבהן זה קרה, החלטתי שהפעם אני חוקרת מה אמיתי בהתרחשות הרגשית והמחשבתית בעודה קורית, מבלי לתת לה למצוץ את דמי ואת כוחותיי.

אז ישבתי ומילאתי דף שבו כתבתי את כל שהיה במוחי באותם רגעים, השתאיתי מול הכתוב, וקלטתי כמה שנאה, אלימות והרס יכולה לזרוע המחשבה.

נזכרתי בציטוט ששמעתי של קרישנמורטי, פילוסוף והוגה רוחני:  Thought are the source of evil או בעברית - המחשבה היא מקור הרשע.

הרגשתי את מילותיו של קרישנמורטי נפתחות בתוך התודעה שלי, ראיתי אותן שחור על גבי לבן במילים הכתובות על הדף, מילים זורעות הרס ושליליות בתוכי וכלפי העולם. זה היה ועדיין רגע משמעותי של גילוי תובנה רוחנית קורית הלכה למעשה, לא רק כתיאוריה, אלא כראייה ישירה.
באותו רגע שבו ראיתי זאת, כרתתי ברית נוספת (אחת מיני מיליונים בחיי הרבים) עם האמת - להמשיך ולחקור כל שקר בחיי, עד שרק האמת תיחשף דרכי, וכולי אהיה אמת מהלכת על שתיים.

כמובן שהראייה הזו שחררה אותי באותו רגע מהמיסוך הרגשי ששטף אותי שעה קלה קודם לכן. הבנתי, ראיתי, שכל פעם שאני כועסת על המציאות או על אנשים, מאוכזבת, רוצה שהדברים יהיו אחרת ומעניקה את מלוא תשומת הלב לעולם הפנימי שמתלווה לחוסר הסיפוק הזה - אני עצמי מתוך בחירה מודעת מושיטה יד לכוחות הרשע - ואומרת להם "קחו אותי, אני שלכם".

ובכן, לא עוד. אני לא מעוניינת להיות הרובוט המחשבתי-רגשי שאני. באתי לעולם כדי להשתחרר מהאשליה הרגעית הזו שנקראת רגש-מחשבה-תחושה.

כשחקרתי לעומק את ההתרחשות שקרתה לי קודם, ראיתי איך החיים שוב ושוב מפתיעים בהתרחשויות שלהם - כדי שאנחנו נתרגל להיכנע, כדי שנוכל לתרגל התמסרות והתמזגות עם מה שיש. כמובן שגם המחשבה בדרך עקיפה משרתת את אותה מטרה נעלה לגילוי האמת. היא כמו מכשול זמני בדרך לגילוי שאנחנו לא המחשבה.

ממשיכה ומתחייבת להקדיש את חיי לכך עד שכל תא בגופי יזהר מידיעת האמת.

באהבה, דורית

דורית בר - מטפלת מינית ומטפלת זוגית, מפתחת ויוצרת השיטה למיניות מודעת המשלבת כלים מעולם הסקסולוגיה, המדיטציה והפסיכולוגיה להעצמת התשוקה, העונג, השמחה והאהבה במערכות יחסים. לצפיה בסרטון על השיטה למיניות מודעת       


 

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
12/12/10 14:04
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©