כרטיס אישי

רונית טוירמן

רק מי שלוקח סיכון והולך רחוק, מגלה עד כמה רחוק הוא יכול להגיע" (אלברט איינשטיין).
כל חיי אני מנסה לראות כמה רחוק אוכל להגיע. ניסיתי המון דברים, חוויות וסוגי טיפולים. כל אלו עוזרים לי לראות את העולם והאנשים בו מזוית קצת אחרת.
כיום אני עוזרת לאנשים להתרגש מחייהם באמצעות הכלים שרכשתי בתור מאמנת אישית ועסקית, מרצה ומדריכה.
מוזמנים לכתוב אלי בכל שאלה, בקשה או דבר חוכמה:
[email protected]

שתף

רונית טוירמן

לו יהי – גירסת הבמאי

06.03.11

איזה כיף זה לבקש בקשה ולקבל אותה? לא משנה אם אתם מאמינים שיש אלוהים, יישויות מתקשרות, מדריכים רוחניים או יישות קוסמית כלשהי- יש בכל אחד מאיתנו את הפולניה הקטנה שאומרת "אם זה לא יועיל זה לא יזיק" או "מה איכפת לך, זה עולה לך כסף? אז אנחנו מבקשים. תודו. אין מישהו שלא ניצל את אחת מאמונות הגשמת המשאלות בחייו, ברגע בו נראה שמישהו או משהו מקשיב לנו ושומע.

זה יכול להיות קלישאות כמו כשכוכב נופל(אבל כמה זה כבר יוצא לנו לראות), או בגירסה היומיומית יותר – כשנופל ריס. זה יכול להיות אמונות שלא כולם מכירים כמו כאשר השעה היא מספרים זהים (11:11, 3:33 וכן הלאה), ביום כיפור כששערי השמיים נפתחים או כשהולכים לכותל בירושלים. מה שזה לא יהיה, אני מבקשת.

בסוף השבוע הייתי בכותל, אז ביקשתי. זה ביני לבין מה שנמצא שם למעלה, או ביקום, או באנרגיות. לא איכפת לי איך קוראים לזה. יש לי כמה בקשות קטנות (לא ביקשתי שלום עולמי או שנפסיק להשתמש בנפט, למרות שזה חשוב יותר), בתקווה שמישהו שמע אותי וזה יתממש. אנחנו זקוקים לעיתים למשהו גדול מאיתנו כדי שנרגיש פחות קטנים. כדי שנרגיש שהבקשות שלנו הן לא גרגיר אבק בתוך העולם הענקי הזה. שיש מישהו שרואה אותנו שם למעלה ויעזור לנו להגשים אותן, שיבריא אותנו או את יקירנו אם הם חולים.

לפעמים אנחנו צריכים שייפול לנו ריס כדי שנחשוב מה אנחנו מבקשים מהעולם כרגע. אבל בסופו של דבר, כולנו יודעים שמה שבאמת עוזר לדברים להתגשם זו האמונה שלנו ביכולתנו להשיג אותם או בעובדה שמגיע לנו ואנחנו ראויים לקבלם. אז במקום לחכות שייפול עוד ריס, או עד שנהייה בכותל- אולי פשוט נגיד לעצמנו שמגיע לנו ואנחנו מאמינים שנקבל. תהיו אתם הבמאים של הסרט שלכם.

תבקשו מעצמכם ותאמינו שמגיע לכם – זה כבר יוקרן על המסך !
 

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©