כרטיס אישי

רונית טוירמן

רק מי שלוקח סיכון והולך רחוק, מגלה עד כמה רחוק הוא יכול להגיע" (אלברט איינשטיין).
כל חיי אני מנסה לראות כמה רחוק אוכל להגיע. ניסיתי המון דברים, חוויות וסוגי טיפולים. כל אלו עוזרים לי לראות את העולם והאנשים בו מזוית קצת אחרת.
כיום אני עוזרת לאנשים להתרגש מחייהם באמצעות הכלים שרכשתי בתור מאמנת אישית ועסקית, מרצה ומדריכה.
מוזמנים לכתוב אלי בכל שאלה, בקשה או דבר חוכמה:
[email protected]

שתף

רונית טוירמן

כשהצנרת סתומה

05.06.11
הבוקר ביליתי יום כיף עם אחד מבעלי המקצוע "האהובים" בעולם- האינסטלטור. הזמנתי אותו לפתוח סתימה בכיור, וכמו ברוב המקרים בהם מזמינים אינסטלטור לעבודה קטנה – הסתבר שהסתימה היא רק סימפטום לריקבון בסיפון ובצינור כולו. כמו תמיד, הדברים הנראים על פני השטח הם רק קצה הקרחון שמחביא את כל הג'יפה הרצינית בפנים. הוא עבד פה כמה שעות, ומה שחשבתי שיעלה סכום קטן עלה לי ביוקר ובהרבה ליכלוך! אבל - הסתימה נפתרה והמיים בכיור זורמים עכשיו חלק כמו פלג נחל בתולי ביום אביב.

אני גרה בבית ישן, בו עברו הרבה מים בצינורות, ושנים של הזנחה הובילו אותם להירקב מבפנים ולצעוק הצילו. כמו הצינורות בבית, גם הצינורות הפנימיים שלנו צוברים לכלוך, אוגרים ג'יפה של שנים וכל מה שעובר עלינו נדבק אליהם ונשאר. לו רק היה אפשר להזמין אינסטלטור, לשלם כמה שיעלה, להחליף צינורות ולהרגיש כמו חדשים. רק שגוף ונפש האדם מורכבים הרבה יותר. כל מה שאנחנו עוברים בחיינו משאיר את אותותיו ואי אפשר להחליף אותו בחדש.

פעמים רבות אנחנו חושבים שאם נצא לחופשה, אם נלך לסדנא, נעשה מדיטציה, נקרא ספר על מודעות עצמית או נצטרף לקבוצה – הג'יפה בצינורות תתנקה ותעלם. אבל הכאבים, הבעיות, העיכובים, המחלות הם רק סימפטומים לצנרת הרקובה. שום חופשה או סדנא לא יוכלו לנקות את הצנרת לחלוטין. אז בפעם הבאה שתלכו לסדנא, פסטיבל, קבוצה או חופשה – תזכרו שאלו ינקו את הלכלוך, אבל רק אם הסתימה היא לא חמורה. אל תצפו שאלו יפתרו את כל הבעיות בחיים. בשביל זה צריך לתחזק את הגוף בצורה יומיומית, לחזק את המודעות, לשמור על הבריאות, לטפל בעצמכם עמוק, חזק ושוטף. זו עבודה קשה שאף אחד לא יוכל לעשות עבורכם.

או שתחזיקו אינסטלטור צמוד לכל החיים. אם אתם מכירים אחד כזה, ספרו לי....
שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©