כרטיס אישי

עדן פלד

עדן פלד מטפלת פסיכותרפיה הוליסטית, מרצה לצמחי מרפא ולפילוסופיה רוחנית "חוכמת הלב" של מרכז "תודעה".
[email protected]

אתר הבית שלי

0587496222

שתף

עדן פלד

אומנות הפשטות

21.07.11

אומנות הפשטות והשמחה הטהורה של החיים כאן, זה משהו שמזמן התפלאתי עליו. היכולת של אנשים לסבך לעצמם את החיים ולעשות אותם מורכבים, מעבר למה שהם, זו יכולת מופלאה שתמיד מאוד לא משכה אותי לעסוק בה, ועם זאת, אני מודה, שככל אחד מאיתנו, במידה זו או אחרת, נפלתי שדודה לטיפה המרה הזו.

הפשטות היא האפשרות להסתכל על המציאות ממבט אמיתי ורגיש, מלא בעומק שבחובו טמונות גישות שונות ואמונות ייחודיות, ועם זאת, המסקנה לא תגיע כל כך מהר, וכשתגיע, היא תהיה מאוד ישירה, מאוד בהירה, מאוד קלה להבנה, ומאוד מרגשת- פשוטה...

ישבתי לפני כמה ימים על גדת הירדן המוצלת בעצי אקליפטוס, והרגשתי שהנהר הזה שזורם כאן שנים רבות, וראה הכל, מספר סיפור מאוד פשוט, על כלי שנשאר בעוד שהמים בו ממשיכים לזרום, והלוואי והיו מגיעים אל הים, אילולא מפעלי ים המלח, אבל זה כבר סיפור אחר...

כשישו היה כאן לפני המון שנים, הוא טבל ונגאל מכל מה שהוא הכיר, וכך גם אני, טובלת בירדן, ומיטהרת... מעלה בראשי תכונות שונות שאני רוצה לאמץ לעצמי, ומטהרת את עצמי, עד שאני טהורה ומוכנה, מקבלת על עצמי להסכים לתכונות האלה להיטמע בי.
היכולת שלנו לרגעים כאלו עם עצמנו, היא יכולת מופלאה, שקיימת בכל אחד מאיתנו, עמוק בפנים, ומוצאת דרך לביטוי ברגע שמתאפשר.

וזאת הפשטות.. היכולת להנות מהרגע ולהסכים לקבל על עצמנו כל שינוי, קטן וגדול ככל שיהיה, ומקסים ומכאיב ככל שיהיה, ובלבד שיהיה שינוי, שיפתח את חיינו לדרך חדשה.
הדרכים החדשות האלו, הם אלו שמרכיבות את חיינו, והופכות אותם לכאלו מופלאים בעינינו, ובעיני אחרים מסביבנו. הפשטות של להסכים לאהוב את הרגע, לברך את הזריחה כשהשמש מפציעה, לאהוב את העבודה שלך, לאהוב את האישה שלך, ואת כל מי שסביבך... לאהוב את החיים שיצרת כאן על פני האדמה, ואת היכולת המופלאה לאהוב בכלל.. כי זה הרי כל כך לא מובן מאליו.
ההסכמה להיות, החופש לקבל , והאפשרות להאמין בנשגב מאיתנו, הם כולן הרגעים האלו שמאפשרים לנו להיות בשיא העצמה שלנו, ובו בזמן, ברכות של נוצה המפדרת את הפנים ברגע של עצבות, או אהבה מאידך...

תנו לרגע לחולל בנו את השינוי, תנו לאמת להפציע ולזהור במלוא תפארתה, כי החיים, הם שיעשו בנו, ואנחנו בהם, ניצור אותם להיות לנו כגן שעשועים ענק ומרתק.

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©